חמישה כללי ברזל בבחירת גן אירועים

גני אירועים יכולים להתאים לעריכת מגוון אירועים פרטיים ועסקיים כמו חתונות, בר/בת מצוות, כנסים מקצועיים וכיוצא באלה. איך תמצאו גן אירועים מומלץ בצפון, כזה שיתאים לאירוע שלכם? בראש ובראשונה, בחרו גן שמתאים לסוג האירוע (פרטי, עסקי, חתונה, כנס וכדומה). מלבד זאת, יש עוד כללי ברזל שיעזרו לכם לבחור ולהיות מרוצים מהתוצאות. איגדנו כאן את חמשת הכללים המרכזיים.

  1. 1. רושם ראשוני הוא חשוב מאוד

הנטייה לשפוט איכות וטיב על פי הרושם הראשוני איננה חדשה. אנו נוהגים לשפוט גם אירוע מכל סוג שהוא על פי הרושם הראשוני שהוא מותיר בנו. אז איך בוחרים את המקום הנכון מתוך מגוון גני אירועים בצפון? הקדישו תשומת לב לאזור המוקדש לקבלת הפנים. אם הוא אינו מושקע ואינו נראה מספק בעיניכם, חפשו מקום אחר. העדיפו מקום שמיד מרגע הכניסה מעורר התפעלות ויוצר את האווירה המבוקשת.

  1. 2. גינה מטופחת ללא פשרות

לא כל גן אירועים באמת מותיר תחושה של גן קסום ופורח. למרבה הצער, יש לא מעט אשליות שמוכרים המפרסמים, ולכן בקרו במקום וודאו שהגינה מטופחת באמת, ולא רק בתמונות שבאתר האינטרנט המרשים. גינה מטופחת ללא פשרות, לעיתים עם שכיות חמדה נוספות כגון תאורה יוצאת מן הכלל, מזרקת מים, פינות ישיבה מפנקות למוזמנים – זה השילוב שישדרג את האירוע שלכם.

  1. 3. על שירות לא מתפשרים

מצאתם גן אירועים פתוח שנראה לכם מושלם, עם גינה מקסימה וגם אזור של קבלת פנים שיעשה את הרושם הנכון? כעת בדקו את רמת השירות. האם מנהל האירועים או בעל הגן באמת רוצה להבין מי אתם ואיזה מן אירוע אתם שואפים לקיים? האם אתם מתרשמים שיעשו את הכל כדי שתהיו מרוצים? שמבינים שכל אירוע הוא יחיד ומיוחד ולא חלק מפס ייצור בנאלי? אם אתם מרגישים שהשירות הוא חלק בלתי נפרד מגן האירועים, לא פחות מצמחיה יפהפייה ומבושמת – זהו סימן בדוק לאירוע משובח ומוצלח.

  1. 4. טעם של עוד

אי אפשר לבחור גן אירועים מומלץ בצפון בלי להתרשם כהלכה מהטעם ומהאיכות של המנות שיוגשו במסגרת התפריט המוצע במקום. בין אם מדובר באירוע שנערך בערב ובין אם באירוע צהרים, בין אם זהו אירוע עסקי או אירוע משפחתי, אוכל טוב יהיה הכרחי. טעמי שף ומנות מרשימות מבדילות בין אירוע סתמי לבין אירוע שמשאיר טעם נהדר.

  1. 5. הגודל שמתאים לכם

לא כל גני האירועים יתאימו לאירוע גדול מאוד או המוני, כפי שלא כל גני האירועים יתאימו לאירוע קטן יחסית. ודאו שהגן שנראה לכם מתאים יוכל להכיל את כמות המוזמנים הצפויה. הדבר חשוב כפי שחשוב לבדוק שיש במקום רחבת ריקודים ראויה (במקרה הצורך), מערכת הגברה טובה ואפשרות לאטרקציות. ומה לגבי אירוע קטן? יש גני אירועים שבהחלט יתאימו גם לאירועים בעלי מספר מוזמנים מצומצם. מצאתם את הגודל הנכון לכם? מרוצים מהתפריט, מהגן ומקבלת הפנים המתוכננת? כעת אתם יכולים להירגע – צפוי לכם אירוע נהדר.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...