מגשי אירוח איכותיים לאירועים קטנים וגדולים

 

כאשר מארגנים אירוע יש לחשוב על כל הפרטים הקטנים. החל מרשימת המוזמנים ועד לכיבוד שיוגש באירוע. מגשי אירוח לאירועים הם פתרון מצוין למי שרוצה ליהנות במהלך האירוע עצמו עם האורחים בלי לטרוח שעות במטבח לפני האירוע ובמהלכו. אפשר להזמין את המגשים במגוון מנות, החל ממגשי בשר, דרך מגשים חלביים ועד לפלטות מתוקים מעולים. ההזמנה נעשית בתיאום עם הלקוח ובהתאם לרמת הכשרות והתקציב המבוקשים.

מגשי אירוח

מגשי אירוח הם קייטרינג המוגש על מגשים אסתטיים ונוחים. היתרון הגדול שלהם הוא נוחות האחסון לפני האירוע וההגשה במהלך האירוע. אפשר להזמין מגשים לאירוח עם הרכב מנות מגוון, לפי הצרכים והתקציב שלכם. לדוגמא:

  • · מגשים בשריים – מגשים אלה מתאימים לאירועים קטנים. המארחים יכולים להכין את כל התוספות כגון סלטים, מנות חמות ואף קינוחים. אולם המנות העיקריות כבר מוכנות על גבי מגש ואין צורך לטרוח ולהכין בשר לקראת האירוח.
  • · מגשים חלביים – הכוללים מבחר גבינות פרוסות, פשטידות קטנות, ירקות חתוכים ועוד. מתאימים לאירועים קטנים או כתוספת למנה עיקרית שהמארחים מכינים. מגשי אירוח חלביים נמצאים בשימוש באירועים כגון ימי עיון לעובדים או השתלמויות, שבהם לא מעוניינים להגיש בשר מטעמי כשרות ואשר בהם המארגנים מחפשים כיבוד קל ונוח להגשה.
  • · מגשי קינוחים – אירוח הוא מטלה שגוזל זמן רב. גם אם המארגנים דואגים למנות העיקריות בעצמם ולכל התוספת, הרי שהקינוח הוא מטלה בפני עצמה. לכן גם אם אתם דואגים להיבט הכיבוד, נשמח לסייע בכל הקשור לקינוחים. מגשים ובהם פטיפורים, טרטלטים, פירות העונה ועוד יהוו סיום הולם לכל אירוע.

שימוש במגשי כיבוד המוכנים לאירוח

אפשר להשתמש במגשי אירוח למגוון מטרות. ראשית, הם מתאימים מאוד לאירועים קטנים הנערכים בבית. אפשר לאסוף את המגשים מראש ולאחסון אותם במקרר, וכך להגישם ביום האירוע. בעת ההזמנה יש לציין אם מעוניינים שהבשר יהיה כבר חתוך לפרוסות או שמעוניינים כי הוא יגיע כנתח שלם. מגשים בשריים ובהם הבשר חתוך כבר מתאימים לישיבות צוות ממושכות. יש לדאוג ללחמניות טריות, ירקות חתוכים והמשתתפים מקבלים ארוחה מזינה ומשביעה לשעות.

הרכב המגשים והמנות נקבע בתיאום עם המארגנים. יש לדעת כי את המגשים אפשר להניח על גבי מזנון מרכזי והאורחים נוטלים את הכיבוד מהם ישירות. הם גם נוחים מאוד לאריזה, כך שאפשר לקחת אותם לאירועים בחיק הטבע.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...