הזמנת קייטרינג לברית

ברית היא אחד האירועים הכי משמחים בחייהם של זוגות צעירים ובמיוחד הברית הראשונה, יחד עם זאת לא כל הזוגות מציינים את האירוע מסיבות שונות. חלק מהזוגות שכן בוחרים לחגוג את האירוע עושים זאת בבית בעוד שאחרים בוחרים באולמות אירועים קטנים המיועדים לבריתות או חתונות קטנות. בכל אשר נוגע להזמנת אוכל, יש לנו כמה טיפים למענכם.

קייטרינג לברית בבית

יום שישי הוא היום הכי מתאים לברית. חשוב להזמין קייטרינג בשרי איכותי על מנת שכל האורחים ישבעו. בתי אפשר להסתפק בקייטרינג חלבי שנחשב לזול יותר, כאשר מדובר בחג השבועות, אז אפשר לחבר את הברית עם רוח החג. אין זה משנה אם אתם עושים ברית בתל אביב בבית או בבית כנסת כדי להזמין חברת הסעדה קרובה אליכם ולא לחפש את השירות בכל רחבי הארץ דרך האינטרנט.

טעימות

במידת האפשר, נצלו את שלב הטעימות והימנעו מהזמנת חתול בשק. ישנם לא מעט אירועים בהם האוכל היה אכזבה גדולה וזה הרס לאורחים את כל האירוע. בקלות אפשר לדעת מתי מדובר באוכל זול ומתי מדובר בשירות קייטרינג איכותי שמתחשב בקהל ומכבד אותם.

התאמה לחגים

אם הברית מתרחשת בחגים כמו פורים, חנוכה או פסח. כדאי להתאים אוכל מסוים לאירוע כמו למשל לביבות, סופגניות לקינוח או אוזני המן. אנשים אוהבים כאשר משלבים שמחה כמו ברית ביחד עם אוכל מהחג. זה עושה טוב בלב וטוב בקיבה.

טיפים להזמנת חברת הסעדה

>>> השוו מחירים. לפעמים מדובר באותה רמת אוכל אבל הפער בתשלום יכול להגיע ל100 אחוז.

>>> בדקו שיש לעסק תעודת כשרות.

>>> כדאי לדאוג שיש לכם בחירה בין לפחות 3 מנות עיקריות לשם הגיוון.

>>> הקפידו על הזמנה כמות מספקת של אוכל – רצוי שיהיה יותר מידי באשר פחות מידי. באחריות החברה לדאוג לכך שיהיה מספיק אוכל לכולם אבל אתם אלה שאומרים להם לכמה מוזמנים צריך להכין אוכל ולא תמיד כולם מגיעים.

אז שיהיה לכם הרבה מזל טוב. אתם מוזמנים לבחור לכם חברת קייטרינג מתוך המאגר של גורו לכל אירוע ולכל כמות מוזמנים.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...