קייטרינג אוכל או קייטרינג קינוחים לאירוע?

כל מי שמגיע לאירוע ולא משנה אם זה אירוע משפחתי, עסקי, חברי או אחר, יודע שהדבר החשוב ביותר באירוע הוא האוכל. חלקנו אולי לא נודה בזה, בוודאי אם מדובר בשמחות משפחתיות, אך בסופו של דבר, גם אנחנו יודעים מה שעושה את האירוע זה האוכל, ולרוב זה גם הדבר העיקרי שאנשים יזכרו ממנו.

ואם האוכל זה הדבר העיקרי אותו אנחנו זוכרים מהאירוע, אז אפשר להניח בוודאות גבוהה שהמנה שמרביתנו זוכרים יותר מהכל היא הקינוחים ובפרט אם מדובר בעוגות. ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, בדרך כלל המנות הראשונות והעיקריות, חוזרות על עצמן בצורה כזו או אחרת במרבית האירועים, עוגות לאירועים זה כבר רמה אחרת, כאן להציג יצירתיות, כאן אנחנו נמצא דברים שונים לגמרי בין אירוע לאירוע, יהיה הרבה יותר פשוט להבדיל בין מקומות בהם העוגות הן איכותיות לבין כאלה שלא.

לפני שנציג כמה עוגות ומה רצוי להציע לאורחים שלנו באירוע, נציין 3 נקודות חשובות:


1. כיום אפשר למצוא סוגים שונים ומגוונים של עוגות, כולל עוגות טבעוניות, עוגות בפרווה ברמה גבוהה ועוד. כלומר המגוון הוא רחב, אנחנו צריכים פשוט לדעת אצל מי להזמין אותן ומה לבחור.

2. אנחנו יכולים להציג מגוון רחב של קינוחים לאירועים, אך אסור לנו לוותר על עוגות, הן הבסיס של הקינוחים ושום אירוע לא יכול להיות שלם בלעדיהן.

3. אתם עושים אירוע מיוחד? כדאי שתשקיעו באורחים שלכם - בקשו עיצובים מיוחדים, בקשו תפריט ייחודי. חשוב להבהיר, לא בכל אירוע אתם חייבים להזמין שירותי קייטרינג מלאים, אתם יכולים לוותר על כך, להסתפק בהכנת אוכל ביתי ולהזמין רק שירותי קייטרינג עוגות לאירועים. סביר להניח כי אורחים רבים יאהבו את השילוב הנ"ל הרבה יותר ויברכו אתכם על המהלך.

אז אילו עוגות הכי כדאי להזמין?

ההחלטה אילו עוגות להזמין טמונה בשאלה איזה אירוע אתם עורכים. האם זה אירוע בשרי? שכן אז תצטרכו להזמין עוגות פרווה ברוב המקרים, אם זה אירוע חלבי תוכלו ליהנות מעוגות חלביות אמיתיות. אם אתם עורכים אירוע קייצי אז תיהנו מעוגות קיציות, עוגות פירות או שוקולד קלילות, אם זה אירוע חורפי, תוכלו להציע עוגות יותר כבדות. אם אתם מכינים אירוע שקשור לחג מסוים, אז מן הסתם העוגות יצטרכו להיות מותאמות לחג, למשל אם זה ראש השנה זו תהיה עוגת דבש או תפוחים ואם זה שבועות זו תהיה עוגת גבינה.

מלבד זאת אתם יכולים להציע מבחר של עוגות, החל מעוגות בראוניס או טארט, אם האורחים שלכם אוהבים קצפת אז תציעו להם עוגות סברינה ואם אתם מעוניינים באירוע קונספט, אז הנה רעיון, עוגות גבינות לצד מאכלים חלביים. אם אתם מחפשים עוגות בטעם של בית, אז שמורה לכם האפשרות להציע לאורחים עוגות שמרים או עוגות שוקולד כמו שאתם נוהגים להכין בבית.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...