כך תבחרו קייטרינג לחתונה

גם אם החופה תהיה מרגשת, התזמורת תהיה מצוינת והאווירה תהיה קסומה, אם האוכל בחתונה שלכם לא יהיה טעים, האורחים יעזבו את המקום כשהם מאוכזבים ועצבניים. כאשר מארגנים חתונה חשוב לזכור כי לקייטרינג יש תפקיד מרכזי בהצלחת האירוע, ולכן חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירת הקייטרינג המוצלח והמתאים ביותר לאירוע שלכם.

חמישה כללים לבחירת קייטרינג מושלם

כמו כל דבר גם קייטרינג בירושלים בוחרים לפי המלצות. נסו לברר בין חברים או בני משפחה שערכו אירוע בעבר ובקשו מהם המלצות וטיפים לבחירת חברת הקייטרינג. אם הייתם באירוע והתרשמתם מחברת הקייטרינג, נסו לברר את הפרטים של החברה וצרו אתה קשר. גם אנשי המקצוע הפועלים בענף האירועים כמו בעלי אולמות, מעצבים ועוד יוכלו לתת לכם המלצות טובות על חברות נבחרות.

אחרי שקיבלתם המלצות נסו לצמצם את המבחר של חברות הקייטרינג. יש סוגים שונים של חברות קייטרינג, יש קייטרינג חלבי, בשרי ועוד. החליטו איזה סגנון מתאים לאירוע שלכם ובהתאם לכך סמנו לעצמכם את החברות המתאימות. בסיום התהליך לא כדאי לקבוע פגישות עם יותר משלוש חברות קייטרינג.

התקציב לחברת הקייטרינג הוא החלק הארי בתקציב של החתונה. לפני שאתם נפגשים עם חברת הקייטרינג , הגדירו במדויק את התקציב לחתונה. מחיר הקייטרינג מחושב לפי מספר המנות, ולכן חשוב לערוך רשימה של מוזמנים ולשער את מספר המנות שיש להזמין. חברות רבות מציעות חבילות הכוללות בר, פינת קפה ושירותי עיצוב. בדקו האם שירותים אלו כרוכים בתשלום נוסף, ואם כן האם הם מתאימים לתקציב שלכם.

מאחורי כל חברת קייטרינג חייב לעמוד גוף כלכלי יציב. חשוב לבדוק מהו הוותק של החברה ומהו חוסנה  הכלכלי. הוותק מהווה פרמטר חשוב בשוק התחרותי של חברות הקייטרינג. ככל שהחברה שרדה שנים רבות בתחום, כך היא אמינה וחזקה יותר. אל תשכחו שבין השלב של החתימה על החוזה ותשלום המקדמה לבין מועד החתונה עוברים מספר חודשים ולא תרצו להגיע אל החתונה ולגלות כי החברה כבר לא עובדת. כאשר אתם נפגשים עם החברה, אל תיפגשו בבית קפה. כדאי להיפגש במשרד של החברה, כך תוכלו להתרשם מהמיקום, מהמטבח ועוד.

ודאו כי לחברת הקייטרינג יש את כל האישורים והרישיונות הנדרשים. חשוב לבדוק האם יש להם רישיון עסק, רישיון ממשרד הבריאות, ביטוח ועוד. חשוב גם לשים לב כי כל הרישיונות בתוקף.

הכימיה עם אנשי הקייטרינג חשובה ביותר. כל חברה של קייטרינג בירושלים, ובכל מקום, מלווה את הזוג ואת בני המשפחה הקרובים תקופה ארוכה. חשוב לקבל את ההרגשה כי צוות החברה זמין ואתם יכולים לפנות אליהם בכל זמן ובכל שאלה ובקשה.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...