כך תתכננו נכון קייטרינג לחתונה

אין זה משנה אם אתם מזמינים חברת קייטרינג לחתונה או שאתם משתמשים בשירות ההסעדה של האולם, תמיד כדאי לשבת עם הספקים ולבדוק מה האופציה המשלמת, הטובה והאיכותית ביותר ביחס לאירוע שלכם. פתרון אחד יכול להיראות טוב, אבל ממש לא משתלם כלפי בניה הזוג או לא נוח לאורחים. אז אם אתם עומדים להתחתן בקרוב, להלן כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון לפני שסוגרים את עניין האוכל באירוע.
אופן ההגשה

במקומות רבים יהיה אליכם לבחור באחד מ 2 הדרכים:
הגשה לשולחן – מלצרים מגישים את כל המנות לשולחן.
מזנונים -  האורחים ניגשים למזנונים ובוחרים את האוכל.
איך מחליטים מה יותר מתאים לאירוע שלכם? לוקחים בחשבון את התקציב. הגשה במזנונים תוזיל את עלות המנה ב 10-20 ₪ בממוצע. זה תלוי במקום. כמו כן, הגשה באופן זה מתאימה יותר לאירועים של עד 400 איש בתנאי שיש מספיק מזנונים. כך לא נוצר תור ואי נעימות. באירועים גדולים זה כבר בעייתי יותר ועלול להיות נעיק לאורחים כאשר מזמינים קייטרינג לחתונה. יחד עם זאת, אין זה אומר שאין מלצרים בכלל באירוע מזנונים יהיו מלצרים והם יהיו זמינים לבקשות האורחים כמו למשל הגשת שתייה. טיפ קטן: יש לוודא שחברת ההסעדה מחממת כמו שצריך את האוכל בחתונה על מנת שהאורחים יקבלו אוכל חם ולא פושר.
מנות גלאט וטבעוניות

מנות צמחוניות וטבעוניות -  טרנד הטבעונות הפך היות למאוד נפוץ ולכן חשוב מאוד להגיש את לדאוג שיהיה אוכל שמתאים
גם לטבעוניים וגם לצמחוניים. זה לא אומר שצריך להזמין מנות מיוחדות. אלא פשוט לדאוג שבטבח ירכיבו מנות כאלה בקלות, אחרת אותם האנשים לא יאכלו באירוע.
מנות גלעט -  מדובר במנות מיוחדות שיש להזמין. חברות קייטרינג לא יצליחו יספקו מנה אוכל או שניים, אלא לרוב לפחות 10 מנות ולכן יש לקחת זאת בחשבון.
אז רגע לפני שאתם מתחילים לתכנן את החתונה, כדאי להתייעץ לא רק אם זוגות שהתחתנו באתר, לא גם עם אנשים שהיו בשנה האחרונה בחתונות. תשאלו אותם מהם אהבו ומה הם לא אהבו כדי להבין כיצד לתכנן נכון.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...