איך בוחרים תפריט לאירוע לעובדים?

 

 

 

לעשות אירוע מוצלח זה לקחת בחשבון את כל הפרטים שמרכיבים אותו, ובין היתר צריך לחשוב על האוכל שיוגש. מה נציע לאורחים ומה ניתן להם לאכול? אתם יכולים להיות בטוחים שאם לא תתייחסו לשאלה הזאת לא יהיה סיכוי שהאירוע שלכם יצליח, כי זה לא משנה על איזה אירוע מדובר שכן תמיד האוכל הוא עניין מרכזי. לכן כדאי שתבחרו מראש איזה קייטרינג אתם רוצים להגיש להם, ואחד מהדברים שכדאי לכם לזכור זה שצריך להתחשב בכל האנשים שמגיעים על מנת שכל אחד יוכל למצוא משהו לאכול.

חושבים על האורחים

בין אם אתם רוצים לעשות אירוע לעובדים, חתונה או כל חגיגה אחרת, כדאי שתראו לנגד עיניכם את האנשים שאתם רוצים לשמח ושלהם אתם רוצים להגיש את האוכל. האם יש צמחונים בקהל? האם יש טבעונים? האם הקהל שלכם שומר כשרות? כמובן שלא תוכלו לעבור לפני האירוע בין כל האורחים כדי להבין כמה צמחונים, צבעונים וכדומה יש בקהל. לכן כדאי לכם לצאת מנקודת הנחה שיש אורחים כאלה בין המוזמנים שלכם, ועל כן יש צורך להתאים את התפריט מראש. המטרה היא לגרום לכך שכולם ירגישו בנוח, וכולם ירגישו בנוח רק אם כולם יוכלו למצוא משהו לאכול. אורחים שמגיעים לאירוע ומגלים שהם לא יכולים ליהנות ממנות הקייטרינג כי הן מכילות רק בשר, כי הן כוללות אוכל לא כשר או בגלל כל סיבה אחרת עלולים להתאכזב. זה לא חשוב אם הקהל מורכב מהעובדים שלכם שחויבו להגיע ליום הכיף או שמדובר על אורחים שהתאמצו כדי להגיע ולחגוג בשמחתכם. בכל מקרה כדאי יהיה לבחור קייטרינג שכל אחד יוכל למצוא בו משהו לאכול, אחרת איזה יום כיף לעובדים זה יהיה?

בואו לטעום את המנות שאתם מזמינים

אם חשבתם לרגע שאתם יכולים לראות תמונות של קייטרינג או רק לשמוע המלצות מאחרים וכך לבחור את הקייטרינג המתאים, כדאי שתדעו שאתם טועים. על מנת שתוכלו לצאת מרוצים צריך תחילה לטעום את האוכל, שכן לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים. מומלץ לטעום לא רק מנות בשריות או מנות מקובלות וידועות אלא גם מנות מיוחדות שנועדו לצמחונים או לטבעונים, כי כך תהיו בטוחים שגם הצמחונים והטבעונים ייהנו מהצד הקולינרי של החגיגה. כמו כן, לא כדאי לוותר על נושא הטעימות כי זה אחד מהדברים המשמחים ביותר בהכנת אירועים כאלה, כי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר לטעום אוכל בקייטרינג כזה או אחר? מומלץ גם לקחת איתכם חבר מהעבודה, עובד או כל אדם אחר שיעזור לכם לבחור את המנות הכי טעימות שיש. אוכל מאז ומעולם העסיק אותנו ואתם תראו שהאורחים שלכם באירוע יודו לכם מאוד אם תשקיעו ואם תזמינו תפריט מגוון של חברת קייטרינג איכותית.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...