טיפים להזמנת אוכל מוכן

 

מתכננים ארוחת שישי גדול? מסיבת רווקים או אירוע משפחתי ולא בא לכם להכין אוכל בעצמכם? אם כאן כדאי לכם להזמין אוכל מוכן. חברות קייטרינג רבות פועלות ברחבי הארץ. חלקן קטנות ומשפחתיות בעוד שאחרות מסועפות ומורכבות מלא מעט מקומות אשר הם מספקים להם שירות. המחירים יכולים להיות שונים ולכן כדאי לבדוק את השטח ולהתאים אותם לצרכים שלכם. אז מה כדאי לעשות כאשר מדובר באוכל מוכן.

הזמנת ארוחות קטנות

לא כל ארוחה מצריכה הזמנת שירות קייטרינג לאירועים, במיוחד לא כאשר מדובר במשפחות קטנות שזקוקות לארוחות לשישי שבת. במקרה כזה אפשר למצוא אנשים בשכונה או בעיר שלכם שמספקים ארוחות מוכנות לפי הזמנה. ישנם אנשים שמבשלים ארוחות כהשלמת הכנסה על חשבון הזמן הפנוי שלכם. רצוי לאתר כמה כאלה, לבדוק מה רמת האוכל שלכם ומה המחיר, להשוות ואז להזמין. האוכל שלהם יכול להיות ברמה גבוהה מאוד.

אוכל מוכן לפסח

במידה ומדובר בארוחה המיועדת לעובדי חברה או למשפחה המורכבת, כדאי לשקול הזמנת קייטרינג לפסח. במקרה כזה כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

  1. 1. התראה מראש -  להיזכר יום לפני ארוחת הסדר יכול להיות מאוחר מידי לכמה מחברות ההסעדה. יכול להיות שהם כבר במתן שירות מלא ולא יהיה להם זמן לדאוג לארוחה גם לכם. לכן כדי לתת התראה של כמה שיותר זמן מראש.
  1. 2. טעימות -  באמת שלא מומלץ לוותר על טעימות במיוחד כאשר מדובר במנות מסורתיות אשר האורחים התרגלו לטעם מיוחד.

  1. 3. כמות -  זה נכון שישנה גם ארוחה בחג השני, אבל אין זה אומר שצריך להזמין כמות איכות מבלי לקחת בחשבון כמה אורחים יהיו. כך תמנעו מאוכל מבוזבז שהולך לפח ותצליחו לחסוך כסף.

קייטרינג גורו

באתר גורו ניתן למצוא חברות רבות אשר מספקות שירות קייטרינג לפסח בכל רחבי הארץ. רצוי לבחון את התפריטים של כל אחת מהן לחג לפני שמגיעים להחלטה המתאימה ביותר לכם. השוו מחירים ובדקו שהם מסוגלים לעמוד בדרישות לאספקת מזון לפי כמות האורחים שלכם.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...