הסעדה לחברות

הסעדה לחברות

בישראל ניתן למצוא לא מעט נותני שירות בתחום הסעדה לחברות. חברות קייטרינג אלו עובדות בדרכים שונות. חלקן באופן קבוע בתוך החברה המבקשת את השירות, אחרות ע”י אספקת חמגשיות. הכל תלוי ברצון הלקוח, גודל העסק שלו, כמות האנשים והפריסה של המחלקות על פני השטח. ישנם לא מעט שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים בחרת קייטריג. באתר גורו ניתן למצוא לא מעט נותני שירות בתחום זה. זקוקים לעצה? לא יודעים איך לבחור את החברה המתאימה ביותר לכם -  בשביל זה אנחנו כאן.

על מה חשוב להקפיד כאשר מזמינים קייטרינג קבוע בעסק

  • · רמת השירות – אין דבר יותר מרגיז מאשר להיתקל בשירות מחפיר. אם השירות כולל הגשה במקום, הקפידו על כך שמדובר בחברה אשר מספקת עובדים חרוצים ואדיבים. זה יעזור לשמור על מצב רוחם של העובדים והאווירה במקום. 

  • · גיוון במנות - רצוי שתהיה בחירה בין 2-3 מנות עיקריות לא כולל מנות צמחוניות. רצוי אפילו להקפיד שישנה מנה טבעונית. 

  • · רמת הציוד – חשוב להקפיד על כך שאותה שירות הסעדה לחברות כולל עבודה עם ציוד חדיש ונקי.  כבר קרה שחברות קייטרינג שונות עבדות עם ציוד מיושן שלא ממש עורר תאבון במקרה הטוב או שהיה חצי יעיל במקרה הרע. 

על מה חשוב להקפיד כאשר מזמינים חמגשיות

  • · טעימות - חלק מבעלי העסקים לא טורחים לבדוק בכלל את המנות. כלומר הם לא טורחים לטעום אותם וזה מה שמשאיר פתח לקבלות מזון תעשייתי ולא טעים. לפני שאתם בוחרים חברה- רצוי שלא לוותר על שלב הטעימות בשום אופן. 

  • · אספקה ממקור קרוב -  רצוי להזמין שירות הסעדה לחברות ממקום כמה שיותר קרוב כך שלא יהיו תקלות עם הגעת האוכל. אחרת העובדים יאלצו לאכול בחוץ או להזמין ארוחת צהרים על חשבונם. 

  • · יכולת לספק מספר ארוחות ביום -  בין אם מדובר בסנדוויצ'ים או בחמגשיות ומיוחד כאשר העסק שלכם פועל 24 שעות ביממה. רצוי לבחור בחברה אחת שמסוגלת  לספק את כל השירות לו אתם זקוקים במקום לעבוד על כמה חברות במקביל. 

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...