קייטרינג לא כשר לאירועים

אם אתם מחפשים קייטרינג לא כשר לאירועים ואתם אוהבים מזון כמו פירות ים, סטייק חזיר ושילובים בין בשר לחלב כמו באירופה, באתר גורו ניתן למצוא חברות המספקות ארוחות מסוג זה. למי זה מתאים? קודם כל למי שלא מייחס כל חשיבות לכשרות, מי שמעדיף להתנסות באוכל מעניין וחתונות רפורמיות שאחד מבלי הזוג גדל במדינה אחרת והאוכל האהוב עליו מורכב בחלקו ממנות מסוג זה. להלן כמה רעיונות למנות לא כשרות לאירועים.
ספגטי עם שרימפס
אם נמאס לכם לאכול ספגטי בולונז או פונגי, זה הזמן להזמין אטריות עם פירות ים על מסיס רוטב שמנת. מדובר במנה אקזוטית
וטעימה מאוד. כמו כן, אם אתם לא חובבים גדולים של מנות ספגטי אפשר להחליף זאת באורז. למעשה, באופן חלקי זאת המנה הלאומית של ספרד (בתוספת כמה אלמנטים נוספים. המנה היא פשוטה להכנה ביתית. מטגנים את השרימפס בנפרד, כאשר הם מתחילים לקבל את הצבע האדום מוסיפים רוטב שמנת ואז מוסיפים אותו לסיר הספגטי לאחר שהן התבשלו בערך כמחצית השעה. חברות קייטרינג לא כשר לאירועים יכלו להגיש לכם מנה פשוטה זו עם תוספות שונות שיהפכו אותה להרבה יותר פיקנטית.
בשר לא כשר

צלעות או סטייק חזיר הם מנות שאפשר למצוא בלא מעט מסעדות לא כשרות ברחבי הארץ. בשר חזיר הוא הטעים ביותר לדעת רבים. חלק מהאנשים לא אוהבים אותו מכיוון שזה מנוגד לדת לאכול אותו וגם מכיוון שלדעתם מדובר בחיה מלוכלכת (פרות שמגודלות ברפת אינן מוחזקות במקום סטרילי נקי מלכלוך כך שאין אמת בעניין זה). אם אתם מחפשים מנות עסיסיות לחבורת אנשים שכשרות לא מעניינת אותם -  זהו סוג הבשר שהכי כדאי להזמין. גם צ'וריסוס מבשר חזיר נחשבות להרבה יותר טעימות מכל סוג בשר אחר.
שילוב בין בשר לחלב

אחת התוספות הטעימות ביותר להמבורגר היא גבינה צהובה או גבינת צ'אדר. כמו כן, גבינה צהובה משפרת את טעמת של
מנות רבות. גבינה מגורדת על מנת ספגטי + מלח תוסיף המון טעם למנה מסוג זה. יש כאלה שלדעתם ללא גבינה אף מנת ספגטי לא יכולה להיות שלמה.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...