דוכני מזון לאירועים קטנים בשטח

אין זה משנה עם מדובר במסיבה קטנה או בפסטיבל שנמשך כמה ימים, דוכני מזון הינם חשובים על מנת שמבקרים לא יאלצו לנטוש את המתחם במטרה למצוא אוכל במקום אחר. זה חשוב במיוחד כאשר מדובר באירוע המתרחש בלב מדבר או בטבע והגישה אליו היא נסיעה של כמה עשרות דקות בשבילי עפר. להלן מדריך קצר שיעזור לכם לדעת מה חשוב לדאוג שיהיה במסגרת קייטרינג לאירועים קטנים.

התאמת המזון לאירוע

אם למשל מדובר במסיבת טבע מזון כמו אוכל תאילנדי (נודלס עם בשר מוקפץ) יתאימו לאווירה הן בזכות כך שבתאילנד ישנם מסיבות טבע והן בזכות כך שקל נורא לאכול אותו בישיבה גם מבלי שיש שולחנות באזור. כמו כן, לא מעט מהאנשים שאוהבים מסיבות טבע, הם טבעוניים או צמחוניים ולכן חשוב מאוד לדאוג למנה משביעה מסוג זה ולא סתם מנה של לצאת מידי חובה.

שתיה חמה וקרה

חשוב מאוד שתהיה לכם שתיה חמה. גם במקרה הזאת כדאי להתאים אותה לאופי האירוע. למשל תה מאסלה יתאים מאוד לפסטיבלים בטבע.  בקיץ כדאי לדאוג שלצד דוכני מזון תהיה גם מכונת ברז. מכל סוגי השתייה הדבר החשוב ביותר הוא מים. לא אחת נסגרו אירועים בגלל שנגרמו המים במתחם. זה עלול להביא לכך שאנשים יתייבשו במהלך המסיבה ויזדקקו לטיפול רפואי.

קייטרינג לאירועים קטנים

כאשר מדובר באירוע צנוע אם כמות מוזמנים מצומצמת, מראש חשוב לחפש שירות המיועד כל. כך תקבלו הצעות מחיר נמוכות יותר ומנות שמתאימות לסוגי של אירועים קטנים. למשל משהו שמבוסס על קינוחים או מנות פתיחה בלבד. או שירות הסעדה עם מבחר מנות נמוך יותר אבל בכל זאת מסיע. רצוי להסביר לחברה מה מהות האירוע ולהתאים אותו לאופיו ולזמן בו הוא מתרחש.

חברות קייטרינג מאתר גורו

אנו דואגים לפרסם באתר חברות קייטרינג לאירועים קטנים כמו גם גדולים המספקות בין היתר גם דוכני מזון לכל אירוע. אתם מוזמנים לבחור את החברה הקרובה למקום בו אתם אורחים את האירוע. אל תשכחו להשוות מחירים ולשים לב למבצעים שמפרסמים בעלי אותם העסקים מדי פעם בפעם.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...