על קייטרינג וגני אירועים

 

אוכל, מוזיקה וגן אירועים. זהו השילוש הקדוש של החתונה עליו יקום או ייפול האירוע. הפעם נדבר על השילוב שבין הקייטרינג לגן האירועים. חשוב מאוד ששניהם יהיו ברמה מספיק טובה. אבל אם נודה על האמת, עדיף להתפשר על גן מאשר על אוכל אם נוצר הצורך. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן טוב יותר את החתונה בנושא הזה.

אותה רמה לא אותו מחיר

בעוד באולם אחד אוכל מנה יכולה לעלות לכם כ 300 ₪ בגן אחר היא תעלה 400 למרות שמדובר באוכל באותה רמה. ישנם לא מעט גורמים שמשפיעים על המחיר ולכן חשוב לבדוק מה בדיוק כלול במנה. אם השירות בגני אירועים בשרון למשל, הוא אותו שירות ופעם הוא 100 ₪ למנה, רק כי המקום רוצה למתג את עצמו כספק אוכל יוקרתי -  כדאי לבדוק עד חשוב לכם לעשות את האירוע דווקא במקום היקר יותר. אגב, ישנה אפשרות מעולה להוזיל את עלות החתונה.

  • · חתונת הכל כלול – הזמנה של כל הספקים ממקור אחד.
  • · קבוצות רכישה -  אפשר להצטרף לקבוצות רכישה של גני אירועים.

מטבח שף או קייטרינג

ישנם גני אירועים בהם ישנו מטבח שף וישנם גנים שעובדים עם חברות קייטרינג. זה לא אומר שבהכרח אחד מהם טוב מהשני. חשוב לברר מידע על רמת האוכל. לרמות שלא יתאפשר לכם לטעום בשלב מוקדם, כדאי לבדוק עם זוגות שהתחתנו במקום. אל תסתפקו רק בהמלצות באתר, שוחחו על כמה זוגות כדי לוודא שמדובר בהמלצות אמתיות ולא מפוברקות.

אופן ההגשה

ישנם 2 שיטות הגשה:

  1. 1. הגשה ע"י מלצרים לשולחן -  השיטה הנפוצה ולדעת רבים גם הנוחה ביותר. באירועים גדולים, כלומר מעל 400 מוזמנים, חשוב להשתמש בשיטה זו.
  1. 2. מזנונים -  שיטה זו ידועה גם כדוכני מזון. האורחים לוקחים את האוכל מתוך מזנונים. מתאים לאירועים עד 400 איש. חשוב לדאוג לכמות מספקת של מזנונים על מנת שלא יהיו תורים ושכל אחד יצליח לקחת בקלות את המנה שלו. בחורף, לא תמיד שיטה זו אפשרית, במיוחד כאשר מדובר במקומות קטנים.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...