הזמנת שף פרטי

תתארו לכם שאתם מוזמנים לארוחת חג של בני המשפחה ובצלחות שלכם, ישנן מנות מיוחדות ויוצאות דופן כגון: בשר עסיסי, סלטים מיוחדים מה שלא טעמתם בעבר, בגלל הסגנון המיוחד, משהו אקזוטי שעדיין לא טעמתם במסעדות או באירועים יוקרתיים באולמות.. בסוף הארוחה שהיא אנינת טעם, תוכלו ליהנות ממגוון של קינוחים, אשר הטעם שלהם יהיה טעם גן עדן, האם אתם סבורים שזה חלום? אז העניין הוא שלא. היום, הזמנת שף פרטי, הוא כבר טרנד שנהוג שנים בארץ. אם אתם מקשרים את המילים שף למאכלים, האסוציאציה  שתעלה  מיד בראשכם, תהיה של מנות קטנות בעלות שימות מוזרים... היו אין זה כך, היו והשפים הפרטיים, מתאימים את המנות על פי הצרכים של הלקוחות שלהם שאומרים להם בפירוש במה הם מעוניינים.

 

על איכות, כמובן שיש לשלם ולכן, כדאי כי תבררו מראש, על פי מספר המנות, מה יהיה המחיר. אנשים עורכים הרבה אירועים פרטיים בבית, ארוחות רומנטיות לזוג ועוד. השף הפרטי, יגיע עם כל הציוד וחומרי הגלם ויבשל לכם את המאכלים האהובים עליכם. מדובר בחוויה קולינרית יוצאת דופן ומעשירה.

היתרונות בהזמנת שף פרטי

ניתן למנות יתרונו חשובים בהזמנה של שף פרטי. בניגוד למסעדה, אתם תהיו אלה שתוכלו לשלוט בתפריט שיוגש בזמן הארוחה, מתחילתה ועד סופה. ניתן לקבל את כל השפע והחגיגה הגסטרונומית הזו, מבלי לטרוח ימים במטבח, אין צורך בריצה לקניות או לרכוש את כל חומרי הגלם. התפריטים שתוכלו לבחור הם מגוונים ועשירים ותוכלו בקלות לבחור ממנו. אין צורך לאסוף הכל מהשולחן , או לנקות כלים ולכלוך. הצוות שמגיע עם השף, מנקה ומסדר את הכל עבורכם, אז תחשבו לרגע... יש שירות טוב, טעים  ויעיל מזה??

השפים הפרטיים, יודעים להכין ולהתאים את המנות בתפריט ולהתאים את סוג היין והשתייה הנכונה עבור כל סוג של ארוחה. תוכלו לבחור מאכלים חלביים ולמצוא את השפים שמתמחים בסוג זה של תפריט, מאכלי דגים , מאכלי בשר ועוד מאכלים למי שצמחוני טבעוני, או בעל אלרגיה לגלוטן.  השפים מודעים היטב לכל המאכלים ולרגישות של אנשים מסוימים למאכלים השונים ולכן, יש ליידע אותו מראש

אמנות האוכל – שף פרטי

יש שאומרים כי שף הוא אמן האוכל וזה נכון, היות והוא יכול לקחת את הרצונות שלכם ולהפוך אותם למושלמים. הוא תמיד ידע להתאים את סוג היין הנכון לבשר אותו הוא יכין, הוא ישים דגש על הקינוחים, שלא יהיו כבדים מדי בטעמם. השף, תמיד ישאל אתכם את השאלות הנכונות, כך שיבצע כפי שיכולתו להקנות לכם ארוחת גורמה וערב מלא חוויות קולינריות שלא יישכח הרבה זמן.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...