קייטרינג בשרי לאירועים: אפשרויות האירוח בהסעדה בשרית

 

אחד ההיבטים החשובים בארגון אירוע הוא איזה קייטרינג בשרי מזמינים. אורחים נוטים לשפוט את הצלחת האירוע לפי רמת הקייטרינג ולכן מומלץ להשקיע מחשבה מה הרכב המנות הכלולים בקייטרינג, מהו סוג הבשר, צורת ההגשה ועוד. קייטרינג בשרי נבדל גם בסוג הבשר שמזמינים, וכיום עומדים לרשות המארגנים אפשרויות רבות, כגון עמדת שווארמה, עמדת אסאדו, עמדות ברביקיו ישראלי ועוד. את כל הרכבי הקייטרינג הבשרי ניתן להזמין ברמות כשרות שונות לנוחותכם.

אפשרויות האירוח באירוע הסעדה בשרית

קייטרינג בשרי כולל מנות בשריות לפי בחירתכם. אפשר להזמינו בכמה דרכים:

  • · קייטרינג בשרי לאירועים – הכולל מנות ראשונות, מנות בשריות, תוספות ואף קינוחים. אפשר להזמין את ההרכב הזה לכל גודל של אירוע, החל מאירועים גדולים עם מאות משתתפים ועד לאירוע משפחתי מצומצם. בדרך זו כל הכיבוד הוא באחריות הקייטרינג.
  • · עמדת מנגל – עמדות מנגל הן בחירה שהולכת ותופסת תאוצה. הקהל הישראלי אוהב בשר 'על האש' אולם הכנת הבשר גוזלת זמן. מארחים רבים גילו את האפשרות המצוינת להזמין גרילמן שיעשה את כל העבודה. החל מרכישת הבשר, דרך הכנתו ודרך צלייתו וחיתוכו.
  • · מגשי בשר – מגשי בשר היא אופציה חביבה על אנשים שמארגנים ימי עיון לעובדים, ימי השתלמויות, ישיבות ממושכות ועוד.

התאמת קייטרינג בשרי לאירוע

כדי להתאים את קייטרינג בשרי יש לבדוק כמה משתנים. ראשית, מהו התקציב שיש לכם. אם אין לכם זמן לטפל בנושא הכיבוד והקצבתם לכך תקציב מתאים, הרי שהאפשרות הראשונה מתאימה לכם. כל שעליכם לעשות הוא לדאוג להזמנות, לתוכנית ובזמן האירוע עצמו ליהנות עם האורחים שלכם. חברת הקייטרינג תדאג לכל היתר ואם צריך תסייע גם בהיבט ההגשה עצמו. במידה ואתם מעוניין להשקיע בקייטרינג אבל בתקציב צנוע יותר והאירוע שלכם לא בקנה מידה גדול, אפשר להזמין רק את הבשר עצמו. למשל עמדת גרילמן אחד או כמה עמדות גרילמנים ואף מגשי בשר.

שנית, יש להחליט על הרכב מנות הבשר. אפשר להזמין עמדות גרילמן מסוגים שונים, למשל עמדת בשר ישראלי הכוללת סטייקים, פרגיות, קבבים בתיבולים שונים ואף נקניקיות טעימות. עמדת שווארמה שבה מסתובב הבשר בדיוק כמו בחנויות שווארמה מקוריות. גולת הכותרת שכיום נוהגים רבים להזמין זו עמדת אסאדו ובה הבשר מוכן בצליה איטית שעות ומוגש בחיתוך אופייני, לצד רטבים טעימים מהמטבח הדרום אמריקה. את כל אחת מאפשרויות הקייטרינג הבשרי אפשר להזמין ברמות כשרות שונות.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...