גרילמן קייטרינג לאירועים קטנים על האש

הזמנת גרילמן לאירועים קטנים היא להיט בקרב מארגני אירועים. הקהל הישראלי אוהב בשר ושמח ליהנות מבשר טוב שנצלה על האש. גרילמן מקצועי יודע איך להכין את הבשר לצלייה, כיצד להכינו בדיוק בדרך הנכונה וכיצד לפרוס אותו במקצועיות. אפשר להזמין גרילמן קייטרינג לאירועים קטנים אחד ואפשר להזמין את כל הקייטרינג ובו כלולות גם עמדות גרילמן שונות. אתם מחליטים על ההרכב המתאים לפי טעמכם, מספר האורחים והתקציב.

גרילמן קייטרינג לאירועים קטנים

אם אתם עורכים אירוע, גרילמן קייטרינג לאירועים קטנים הוא פתרון מצוין עבורכם. הגרילמן מגיע עד אליכם עם כל הבשר והציוד. בדרך זו אתם לא צריכים לדאוג להיבט של המנות העיקריות. יש כמה אפשרויות להזמין את הגרילמן:

גרילמן אחד – בדרך זו אתם דואגים לתוספות, לסלטים וגם למנות האחרונות. הגרילמן אחראי על כל היבט הבשר. סוג הבשר, תיבולו ודרך הכנתו מתואמים אתכם מראש.

קייטרינג מלא – באפשרותכם להזמין גרילמן ולצדו גם מגשי אירוח עם תוספות טעימות. למשל סלטים, תוספות חמות כירקות מבושלים ועוד. נוסף על כך במסגרת זו אפשר להזמין גם קינוחים שונים ברמת הכשרות הנדרשת ולפי כמות האורחים.

2-3 גרילמנים עם עמדות שונות – להיט אמיתי באירועים קטנים הם שניים שלושה גרילמנים שמגיעים עם עמדות שונות. למשל עמדת אסאדו ובה הבשר ניצלה במשך שעות, עמדת שווארמה ובה הבשר מסתובב ממש כמו בחנויות השווארמה המקוריות. לצדם פועלת עמדת ברביקיו ישראלית הכוללת שיפודים, קבבים בתיבולים שונים ואף נקניקיות טעימות.

יתרונות הזמנת גרילמן

אירועים קטנים הם למשל ברית או בר מצווה הנחגגים בחוג המשפחה, אירוע כגון יום כיף לעובדים בחברה קטנה, צפייה משותפת במשחק ספורט עם חברים ועוד. המארחים מעוניינים להיות עם האורחים שלהם ולא להשקיע שעות בקניות ובהכנת הבשר באירוע עצמו. הזמנת גרילמן קייטרינג לאירועים קטנים מורידה מכם את עול הכנת הבשר ואתם יכולים להתמקד באירוח וליהנות ביחד עם האורחים שלכם.

הניסיון מלמד כי הזמנת גרילמן היא אפשרות שהולכת וצוברת תאוצה. ההחלטה על סוג הבשר, תיבולו, חיתוכו ודרך הגשתו מתואמת מראש לפי התקציב וטעם האורחים. אפשר לבקש מהגרילמן כי האורחים יגיעו לעמדה ויקבלו אם את הבשר בצלחות. אפשר כמובן גם לדאוג להביא לאורחים את הבשר המוכן באמצעות הגשה, כל מארח וההעדפות שלו.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...