מפנקים ‏את ‏המבקרים ‏באירוע ‏עם ‏מגשי ‏אירוח ‏מיוחדים ‏

הפעם הבטחתם לעצמכם כי תעשו משהו מיוחד, שיגרום למבקרים לזכור את האירוע כחוויה חד פעמית ומפנקת. זאת מכיוון שלאוכל המוגש באירוע ישנה חשיבות רבה מכיוון שהוא מהווה חלק מהחוויה של המבקרים ומשפיע על הנאתם מהאירוע וזכרונותיהם ממנו. אוכל יצירתי וטעים יוצר מגביר את ההנאה של המבקרים במהלך האירוע ומותיר אותם שבעים ושמחים עם טעם לעוד. באירועים חשובים כדאי לפנק את המבקרים עם מגשי אירוח ייחודיים שיגרמו להם להסתקרן, להתנסות ולטעום את המטעמים השונים ולהינות מחוויה חד פעמית שבאכילתם של מאכלים משובחים ומגוונים לאורך כל שלביו של האירוע.

כיצד לדעת באיזה סוגים של מגשי אירוח כדאי לבחור עבור האירוע?

מגשי האירוח מהווים פתרון מעולה עבור אירועים עם מספר גדול של מוזמנים ויכולים להוות עבורם נשנוש ‏בין הפעילויות השונות באירוע או ארוחה מגוונת טריה וטעימה לשעות הבוקר, הצהריים או הערב. קיימים ‏מבחר סוגים ייחודיים של מגשי אירוח שיכולים להיות מוגשים למבקרים ותלויים בשעות שבו מתקיים ‏האירוע וקהל היעד של המבקרים.

‏למשל לאירועים ארוכים המתקיימים בשעות הבוקר כדאי להזמין מגשי אירוח המכילים מאכלים קלים כמו למשל כריכונים בשריים או חלביים עם מילויים מגוונים, ירקות חתוכים וסלטים, פירות חתוכים או מאפים מתוקים ומלוחים כמו למשל בורקסים וקוראסונים. לעומת זאת לאירועים המתרחשים בשעות הצהריים כדי להגיש מאכלים עשירים ומשביעים כמו למשל קישים עם פטריות וירקות אנטי פסטי. בעוד שלשעות הערב והלילה מומלץ לבחור במגשים עם מאכלים כדוגמת סושי או מיני טורטיות חמות וטריות ומלאות בכל טוב. מומלץ גם לכלול קינוחים כמו פטיפורים, עוגות בחושות או על בסיס שמנת שיותירו אצל המבקרים זיכרון מתוק וטעים במיוחד מהאירוע. לאירועים בעלי משך זמן קצר יתאימו במיוחד מגשים שיהוו נשנוש עבור המבקרים וישביעו את רעבונם. מומלץ לבחור בסוגי מאכלים שיוכלו לאכול בביס ולהמשיך הלאה כמו למשל מגש עם סוגי לחמים מגוונים שמונחים עליו פרוסים עם מטבלים מעניינים או לאוהבי המתוק עוגיות וכדורי שוקולד. פרט לזמני האירוע ומשכו, כדאי להתחשב שעשויים להיות נוכחים בו גם מבקרים צמחוניים או טבעוניים ולהזמין עבורם מגשים המבוססים על סלטים טעימים כמו למשל ירקות שורש, עלי גפן ממולאים באורז או חטיפי בריאות מרעננים של יוגורט עם דגנים ופירות.

אז צרו קשר בהקדם בכדי להזמין עבור האירוע שלכם מגשים מפנקים ומיוחדים עם מגוון מאכלים שיאכלו בהנאה ובשמחה על ידי המבקרים שיותירו אותם שבעים ומרוצים!

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...