המבורגרים עם תוספות טעימות לשדרוג החוויה

אין כמו המבורגר עסיסי ועשיר בטעמים כדי ליהנות מחגיגה קולינרית ומארוחה נפלאה ומשביעה. המבורגר הוא למעשה קציצת בשר מטוגנת או צלויה היטב על הגריל, ברוב המקרים מגישים את ההמבורגר בתוך לחמנייה עגולה ומוסיפים ירקות כמו עגבנייה, חסה, בצל, מלפפון חמוץ, רטבים לבחירה ובצד מגישים תוספות טעימות כמו צ'יפס או טבעות בצל.

ההיסטוריה של ההמבורגר

מקורה של קציצת הבשר המפורסמת והפופולרית בעיר המבורג שבגרמניה. בשנת 1900 פתח מהגר גרמני מסעדה קטנה בעיר ניו הייבן בארה"ב, ומשם ההמבורגר הלך ותפס תאוצה כמנה פופולרית האהובה בכל העולם, ועל כל הגילאים. רשת המזון המהיר וימפי הייתה הראשונה בארה"ב שהחלה למכור בסניפיה המבורגרים בלחמנייה עם רטבים ומבחר תוספות לבחירה, ובמקביל החלו מסעדות המתמחות בבשר למכור המבורגרים עסיסיים וצלויים בקפידה כמנה בשרית לכל דבר עם תוספות בצד, לרוב צ'יפס, אורז, טבעות בצל, סלט ירקות קטן וכדומה.

איזה תוספות מומלצות עם המבורגר?

כאמור, ההמבורגר כבש את העולם בפחות ממאה שנה מאז החלו למכור אותו בארה"ב. בישראל יש היצע גדול של מסעדות המבורגרים ורשתות מזון מהיר המתמחות בצליית המבורגרים. בכל מסעדה ובסניפים של רשתות המזון המהיר ניתן להזמין המבורגרים טעימים מנתחי בשר איכותיים עם תוספות בלחמנייה ובצד.

כאשר מזמינים המבורגר שואלים את הלקוח איזה ירקות הוא רוצה בלחמנייה, עם זאת כאשר מזמינים המבורגר במסעדת בשרים יש מקומות בהם מניחים את הלחמנייה בצד ומגישים קציצת בשר עסיסית עם רטבים ותוספות בצד. לרוב, נהוג להזמין צ'יפס לצד ההמבורגר ומוסיפים רטבים שונים כמו ברביקיו, קטשופ, אלף האיים, חרדל ומיונז. עם זאת, יש עוד תוספות מומלצות לצד ההמבורגר כמו מנת אורז, טבעות בצל, סלט עלים או ירקות ועוד.

משלוחי המבורגרים

המבורגר נחשב לפאסט פוד פופולרי בארץ, ניתן להזמין משלוחי המבורגרים מרשתות מזון מהיר או ממסעדות המציעות תפריט הכולל גם המבורגרים. ההבדל בין ההמבורגרים הוא באיכות הבשר ומשקל הקציצה, ואופן הכנת ההמבורגר. עם זאת, כדאי לדעת כי יש מסעדות המבורגרים המציעות תוספות עדכניות כמו פטריות מוקפצות בשמן זית, צ'יפס בטטות, פרוסות קלויות של תפוחי אדמה, אננס צלוי על הגריל ותוספות נוספות.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...