בחירת מקום וקייטרינג לאירוע

ארגון של אירוע הוא פעילות לוגיסטית לא פשוטה שבה צריך לברר פרטים רבים, ליצור קשר עם ספקים ונותני שירות רבים ולבחור את מה שהכי יתאים לאירוע מבין כל הבירורים שנעשו. בין ההחלטות הראשונות והמהותיות ביותר אפשר למצוא את בחירת המקום שהכי מתאים לקיום האירוע וכמובן בחירת הקייטרינג ותפריט המנות שיוגש לאורחים. מומלץ לפנות אל מקומות לאירועים עם קונספט ייחודי כדי שהמקום שייבחר לא יהיה רגיל ושגרתי אלא יציע לאורחים ולמארגנים ערך מוסף ומיוחד לאירוע עצמו.

קונספט מיוחד יכול להיות מיקום ייחודי (בניין בעל היסטוריה או סיפור מעניין או נקודת ציון גאוגרפית משעשעת), עיצוב ייחודי, יוקרתי או מפואר או פנייה אל סוגי אירועים ספציפיים בלבד (כלומר קיום חתונות בלבד ולא בריתות או בר מצווה) כך מי שמארגן את האירוע יכול להחליט אולי להתאים את האירוע לקונספט של המקום ובכל יתקבל אירוע מיוחד במינו, ססגוני ומרהיב שגם ישאיר טעם של עוד בקרב האורחים וגם יגרום לצאת מהמקום פעורי פלא ומלאי התפעלות על האירוע המיוחד שהופק.

איך מוצאים מקומות לאירועים עם קונספט ייחודי?

ישנם לא מעט מקומות המיועדים לארגון אירועים ומרש הם פונים אל קהל יעד מסוים. זו הדרך הראשונה למצוא אותם ולפנות אליהם. מעבר לכך, אם מתבצעת פנייה יזומה של מארגן האירוע ישירות אל מנהלי המקום כדאי לו פשוט לשאול במהלך השיחה האם המקום מציע קונספט מיוחד, האם יש בו ייחוד כלשהו והאם ישנה בלעדיות לסוג האירועים שמתקיימים בו. כך ניתן לגלות מקומות לאירועים עם קונספט ייחודי ולברר האם הקונספט המדובר יתאים לאירוע שאותו מעוניינים לארגן.

ישנם גם לא מעט מקומות אשר העובדים והמנהלים שלהם ישמחו להציע קונספט ייחודי לאירוע הספציפי כך שגם אם בהגרה אותו המקום אינו נחשב בתור מקומות לאירועים עם קונספט ייחודי הוא בעצם יהפוך להיות כזה ומארגני האירוע יקבלו את הקונספט שאותו הם מחפשים ודרוש להם לצורך ארגון האירוע המיוחד שלהם. לאחר שנבחר המקום עם הקונספט המתאים אפשר לעבור לשלב הבא והוא בחירה של חברת הקייטרינג אשר צריכה לספק את מנות המזון עבור האורחים - הנושא שעליו ידברו הכי הרבה לאחר האירוע.

בחירה נכונה של הקייטרינג לאירוע

כאשר מחפשים חברת קייטרינג צריך להחליט מראש כמה החלטות - האם הקייטרינג צריך להיות בשרי או חלבי? האם חשוב להקפיד על כשרות? האם מדובר במנות המוגשות לשולחן על ידי מלצרים או כאלה שהאורחים אוכלים בעמידה תוך כדי שיחה? גם התקציב ומחיר המנות משחק תפקיד חשוב ולאחר שהוגדרו פרטים חשובים אלה אפשר לפנות אל חברות קייטרינג שונות כדי לבדוק האם הן מציעות מנות המתאימות לקונספט שנבחר עבור האירוע וכמובן שחשוב מאד לטעום את המנות טרם ההחלטה.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...