מזון בריא לילדים בגני הילדים

הורים אשר שולחים את ילדיהם לגן צריכים להרגיש בטוחים כי הם ניזונים ממזון בריא ואיכותי. בגילאים הצעירים קיימת השפעה גדולה ומרכזית של איכות המזון על קצב הגדילה, על התפתחותו התקינה של הילד, על בריאותו הפיזית והנפשית. מזון טרי, עשיר ברכיבים תזונתיים מגביר בקרב הילדים את יכולת הריכוז, ובעל השפעה חיובית על מצב הרוח. בעלי גנים מהמעוניינים להבטיח את איכות המזון המוגש בהם, פונים לרוב לחברות קייטרינג, המספקות ארוחות טריות ומגוונות לילדי הגן.

אתגר למקצוענים בלבד

הזנת ילדים כוללת בתוכה אתגר לא פשוט. ילדים הם קהל לקוחות מאוד דעתני. הם יודעים בדיוק מה הם אוהבים יותר לאכול, ומה פחות. הרצון לספק לילדים אוכל שגם יהלום את הטעמים האהובים עליהם, וגם יהיה בריא ועשיר ברכיבים תזונתיים מחייב הכרות עמוקה עם נושא הזנת ילדים. חברות קייטרינג המתמחות בתחום הזנת ילדים מספקות מענה מקצועי לכל הצרכים, ולכן הם הבחירה המועדפת על מרבית בעלי הגנים, וכמובן על הורי הילדים.

מה צריך לכלול מזון לילדים

יצירת תפריט לילדים צריך לכלול התייחסות לכמה אלמנטים. ראשית הוא צריך לכלול מנות בטעמים שהילדים אוהבים. שנית, המזון חייב להיות עשיר ומגוון ברכיבים תזונתיים. ישנה חשיבות גדולה לאיזון המנות, כך שיכללו בתוכן את כלל הרכיבים התזונתיים הדרושים להתפתחות הילדים – סיבים תזונתיים, פחמימות, חלבונים, ירקות, פירות ועוד. אלמנט נוסף, וחשוב לא פחות הוא האופן שבהו המנות מוגשות. נראות המנות, רמת האסתטיות שלהן משפיעה רבות על נכונות הילדים לאכול וליהנות מהמזון.

חינוך למזון בריא מגיל צעיר

ילדים בגילאים צעירים מפתחים הרגלים בכל תחומי החיים. גם בתחום המזון מתפתחים הרגלי אכילה, אשר חשוב להקפיד ולהטמיע אותם בצורה נכונה החל מתקופת הגן. חשוב מאוד שלא להתפתות ולהיענות לדרישות הילדים למזונות המכילים סוכרים רבים, ולהציע תחליפים בריאים יותר. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות החלפת קינוחים כמו עוגות או עוגיות בפירות טריים. ילד אשר מורגל באכילת פירות בתום ארוחה, פחות ירגיש את הצורך בקינוח עתיר סוכרים ופחמימות.

כיצד מתאימים חברת קייטרינג לגן

ישנן לא מעט חברות קייטרינג המספקות שירותי הזנת ילדים. בחירה של חברת קייטרינג צריכה להיות תוך בחינת רמת המקצועיות שלה, איכות המזון המוגש בה, רמת התאמת התפריט לצרכי הגן, וכמובן עמידתה של חברת הקייטרינג בתקני איכות המזון. על החברה שמספקת את המזון לגנים להתחייב על יכולתה לספק מידי יום מנות טריות, מגוונות, טעימות, ובריאות, בכמות המנות שסוכמה מול הגן. חשוב מאוד לבחור בחברה שרמת השירות בה גבוהה. חברה אשר תוכל לספק מענה בכל עת, ותהיה מוכנה לבצע שינויים בתפריט בהתאם לצרכים הספציפיים.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...