קייטרינג לימי הולדת לילדים

מתכננים בר מצווה לילד? או יום הולדת לגילאים צעירים יותר? ישנן לא מעט אפשרויות לחגיגה הכוללות מקומות כמו מועדונים, אולמות וגני אירועים. כאשר מדובר במקרה של יום הולדת 13, לא מעט הורים בוחרים לעשות את האירוע בכותל. הם מתחילים אותו בבית הכנסת הסמוך ואז עוברים לכותל. ניתן למצוא לא מעט חברות בארץ אשר מפיקות אירועים אירועי בירושלים. במקביל כדאי מאוד לדאוג לכך שאף אחד לא יהיה רעב בין אם ע"י הזמנת מקום במסעדה, או ע"י הזמנת שירות קייטרינג לבר מצווה. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לפתור את הדילמה.

אוכל שילדים אוהבים 

כאשר מדובר בימי הולדת לילדים, חשוב להבין שהם מצפים גם לממתקים ולא רק לאוכל מזין ובריא. לכן חשוב להשקיע למשל בהזמנת שקיות שוקו או אם אתם רוצים להיות קצת נוסטלגיים, אפשר להזמין טרופיות. עוד קינוח לא יקר:  רצוי להזמין כמה ארגזי קרמבו כך שלכל ילד יתאפשר לאכול לפחות שניים. אם האירוע מתקיים בקיץ, לא רק שהילדים ייהנו מזה, אלא כדאי מאוד להזמין ארטיקים כי בצהרים, זוהי דרך טובה לקרר את הגוף.

חברת קייטרינג לבר מצווה

זה באמת לא משנה אם האירוע מתקיים באולם, מועדון, גן אירועים או בכותל. כדאי להזמין חברה קייטרינג המסוגלת להתאים את עצמה לכל מה שקשור לנושא ימי הולדת לילדים. אלה הן הדרכים שכדי להזמין אוכל במקרה ואתם לא רק עושים בר מצווה בכותל אלא גם מטיילים לאחר מכן כמו שעושות משפחות רבות.

  • · סנדוויצ'ים – כדאי לצאת מוקדם לירושלים כדי לא להיתקע בפקקים ולכן עדיף שלא לעצור בדרך על מנת לאכול. לכן כדאי להזמין כריכים בחברת ההסעדה. רצוי שיהיה מגוון גדול כולל סנדוויצ'ים המיועדים לצמחוניים וטבעוניים.
  • · מקום לארוחת צהרים – חשוב למצוא מקום מאושר לעצור בו לארוחת צהרים כדי שיהיה באפשרותכם לפתוח בו שולחנות ולהזמין חברת קייטרינג לבר מצווה.
  • · חמגשיות - כאשר אין אופציה לעצוב במקום לארוחת צהרים, רצוי להזמין חמגשיות. כדי שלא תקבלו אוכל תעשייתי ותפל ליום ההולדת של הילד, רצוי לטעום לפני בחירת חברת ההסעדה.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...