מה לא לעשות כאשר מזמינים קייטרינג לחתונה

האירוע המשמח ביותר בחייו של כל זאת (פרט להולדת הילדים) הוא כמובן החתונה. מכיוון שמדובר באירוע מורכב הדורש תיאום עם לא מאט ספקים בתחומים רבים, לא מעט דברים יכולים ליפול בין הכיסאות. כאשר אתם מזמינים קייטרינג לחתונה, רצוי להיות קפדניים לא פחות בנושא הזה מאשר בבחירת שמלת הכלה או מקצועיותו של צלם האירועים. להלן דברים שממש לא
כדאי לעשות כאשר מחפשים חברת הסעדה לאירוע.
להזמין או להחליף חברה ברגע האחרון
אם יום לפני החתונה אתם מחליטים להחליף חברת קייטרינג או שרק עכשיו נזכרתם שאתם צריכים אחת לחתונה בטבע למשל,2 צרות עלולות להתרחש:
1. לא תצליחו למצוא -  בהתראה של יום אותה החברה עלולה להיות עסוקה כך שלא תוכלו לקבל שירות.
2. מחירים גבוהים -  מכיוון שהמצב דורש הערכות מהירה המחירים יכולים להיות הרבה יותר גבוהים במידה ולחברת ההסעדה בכל זאת יש אפשרות להגיע.  כמו כן, חברות מפוקפקות עלולות לנצל את מצב הלחץ שלכם ולהציע לכם מחירים גבוהים מידי.
להזמין קייטרינג לחתונה מבלי לטעום מהמנות
גם כאן אנשים עלולים לעשות שני טעויות:
1. לא לטעום – להסתפק בתמונות של המנות, ביקורות גולשים ותיאורים מתוך האתר. מדוע זה לא מספיק? כי מה שעלול להיות טעים לאחד עלול להגעיל את האחר ולכן חשוב מאוד לטעום את המנות ולהשוות בין אותה מנה בחברת קייטרינג לחתונות למקום אחר.
2. לטעום על הדרך  - כלומר לעשות את זה בקלות ראש מבלי באמת לבחון ולהשוות. כך לא באמת ניתן להעריך את האוכל כראוי.
לא לברר על כמה המנות הצמחוניות או הטבעוניות טובות
צמחונים וטבעוניים מרגישים מקופחים לאורך כל חייהם כאשר הם מגיעים לאירועים. במקרים רבים הם מקבלים שניצל תירס חסר טעם או איזה משהו אחר שאינו משתווה לרמות של המנות העיקריות שמקבלים שאר האורחים. כדאי לדאוג שמדובר במנות צמחוניות איכותיות ולא מנות שנעשו על מנת לצאת מידי חובה.
קייטרינג גורו
זקוקים לעזרה בבחירת קייטרינג לחתונה? מתבלטים בין 2 חברות שמצאת באתר? צרו איתנו קשר ואנו נשמח לעזור לכם.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...