10 דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת חברת קייטרינג לאירועים

אין ספק שאחד הדברים שמדברים עליהם יותר מכל לאחר שעוזבים את החתונה הוא האוכל. האם המנה הייתה רכה מספיק? האם היא הייתה טעימה? מה דעתכם על הקינוחים? אהבתם את מנות הפתיחה? סביר להניח שהחתן והכלה ישאלו זאת אתכם מכיוון שחשוב להם שכולם יהיו מרוצים. אז אם אתם מתכננים לעשות אירוע בקרוב -  להלן 10 דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת חברת קייטרינג לאירועים.

1. גשה מהירה - הימנעו ממנות שיוצרות תור ארוך. זה לא נעים לאורחים. מי שירצה אותן יאלץ לחכות זמן רב. מי שלא ירצה לחכות זמן רק יאלץ לוותר עליהן או לחכות עד שזה יתפנה. אין כל סיבה לחכות למנה יותר מ 3 דקות.

2. דוכני מזון -  זוהי אופציה טובה אם אתם בעד שירות עצמי ורוצים לחסוך את הנושא של המלצרים. רוצים לקחת את העניין צעד קדימה? תבדקו אם ישנו שירות סדנת בישול.

3. מנות צמחוניות -  אל תזלזלו באורחים הצמחוניים שלכם עם מנות שיוציאו אתכם בידי חובה. תבררו שלאותה חברת קייטרינג לאירועים יש מנות שמתאימות גם לצמחוניים וגם לטבעוניים. מנות איכותיות באותה מידה כמו שאר המנות.

4. כשרות -  חשוב לוודא שמדובר בקייטרינג כשר במיוחד אם מדובר באירוע שאין לכם הכרות אם רובם המוחלט של האנשים.

5. טעימות -  חשוב מאוד לטעום את כל המנות על מנת לדעת הם המחיר שאותה חברת הסעדה דורשת הינו הגון.

6. מגוון מנות עיקריות -  רצוי לדאוג שבתפריט ישנן לפחות 3 מנות לבחירתם של האורחים. זה לא יהיה נעים לראות אותם מחפשים ארוחת צהרים במקום אחר.

7. קינוחים -  גם במקרה זה כדאי לדאוג שיהיו לפחות 2-3 קינוחים שונים. יש אנשים שלמשל לא אוהבים עוגת פירות.

8. חמגשיות  - מומלץ להזמינם בעיקר כאשר האירוע כולל סיור ולא לאירועים במקום שנשארים בו כל היום.

9.הנחות – בדקו מהי מידת ההנחה שאותה חברת קייטרינג לאירועים מוכנה לעשות ביחס לכמות הקהל שלהם.

10. תשלום -  השוואת מחירים היא הדבר הכי בסיסי שצריך לעשות כאשר מחשפים חברה. על תוותרו על השלב הזה. יש לבדוק לפחות 5-6 חברות שונות.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...