תכנון לקראת אירועים

בין אם אתם עושים אירוע קטן או גדול, אתם בוודאי מתלבטים כמה כדאי להשקיע במזון לאירועים. חברות קייטרינג לאירועים קטנים או גדולים אמורות לקחת ממכם את העבודה הקשה ולספק למוזמנים שלכם ארוחות משביעות ולא רק מהנות. לפעמים אנשים מעדיפים לוותר על ארוחה ולבשר לאנשים שכל אחד ידאג לעצמו. אבל לפעמים, על מנת להפוך את האירוע לטוב יותר ואפקטיבי יותר - ללא קייטרינג זה עלול לעורר בעיות. אז מה עושים? איך מספקים את כולם מבלי להיכנס לבור כלכלי?

הכל מתחיל בתקציב

גיבוש תקציב יכול להיות שלב מאוד מעיק ולא נוח, אבל בלעדיו  זה עלול לפגוע במטרות השונות של האירוע שלכם. חשוב לגבש תקציב לפי סעיפים ותת סעיפים. בזמן שאתם מגבשים את התקציב, בקשו מהשותפים שלכם שיצרו קשר עם כמה שיותר חברות קייטרינג על מנת לדעת מהי הצעת המחיר הממוצעת.

קייטרינג במחיר נמוך

אם אתם מארגנים סיור בירושלים, הדרך הטובה ביותר לדאוג למזון היא ע"י קניית סנדוויצ'ים. הם כמובן לא יספיקו על מנת להשביע את האורחים בצהרים ולכן חשוב להזמין חמגשיות. לא מדובר באוכל יוקרתי וכלן כל אחד יכול להרשות לעצמו להזמין ארוחות מסוג זה. רצוי לטעום את האוכל כי חברות מסוימות עלולות לספק אוכל שבקושי ראוי לאכילה מכיוון שהוא מרגיש תעשייתי מאוד.

לקחת בחשבון את ההכנסות

אם אתם מתכננים כנס למענו כל אחד משלם מאות שקלים על מנת להשתתף בו או שמדובר בחתונה, קחו בחשבון את כמות המוזמנים המצופה ולפי כך יהיה באפשרותכם לתכנן את התקציב. חשוב לבדוק כמה בדיוק מגיעים. כמו כן, כאשר מדובר בקייטרינג מטעם האולם ההבדלים במנות יכולות להיות לפעמים בפערים של 200 ש"ח. למעשה אותה מנה עלולה לעלות פי 2 מאשר במקום אחר.

להתייעץ אם אנשים אחרים

תמיד חשוב להתייעץ עם אנשים אחרים שכבר ארגנו אירוע או שניים בחיים שלהם על מנת ללמוד גם הטעויות שלהם וגם מההצלחות שלהם. באתר קייטרינג גורו יש באפשרותכם למצוא מגוון עסקים בנושא זה בכל רחבי הארץ. זקוקים לעצה? אל תהססו ליצור איתנו קשר. 

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...