טיפים להגשת קייטרינג בשרי לחתונה

אין ספק כי אחת הדאגות של כל זוג שמתחתן הוא האם האורחים ייהנו מהאוכל המוגש לאורחים. ברוב המקרים אנשים יזכרו אם הארוחות היו טובות או לא. הזמנת קייטרינג בשרי לאולם, גן אירועים או חתונה בטבע, הוא תהליך שיש לקחת אותו ברצינות ובין היתר ללמוד מהניסיון שאתם צוברים כאורחים בחתונות אחרות. באתר גורו ניתן למצוא מגוון חברות הסעדה בכל רחבי הארץ. אל תשכחו להשוות מחירים ורמות לפני שאתם מזמינים את השירות. כדי לסייע לכם בתהליך הבחירה -  להלן כמה טיפים בנושא.

מנות בקבלת בפנים

כבר בקבלת פנים כדאי לדאוג למנות קטנות של בשר. חזה עוף למשל, או קבבונים. במקרים רבים, המלצרים שעומדים מאורי דוכני המזון באירוע, מכינים אותו באופן חלקי במקום. רצוי לבחור מנות שזמן ההכנה שלהן הוא מינימלי. במידת האפשר רצוי לבחור מנות שמגיעות מוכנות מהמטבח. זה לא נעים לעמוד דקות ארוכות בתור. הקפידו על כך שהמנות מגיעות עם רטבים עסיסיים. זה נועד לפתוח את התיאבון לקראת המנות הבאות.

מנה ראשונה

במקרים רבים הבחירה תהיה בין קייטרינג בשרי המבוסס על מנות קלות ולבין מנה דג. חשוב מאוד שלא לוותר על הטעימות בשלב זה. מציעים לכם כבד כמנה ראשונה? מומלץ להקפיד שמדובר בכבד אווז ולא כבד עוף. אומנם כבד עוף הוא זול יותר אבל הוא הרבה פחות טעים. כמו כן, חשוב לדאוג בשלב הטעימה שהוא לא מלוח מידי.

מנה שנייה

אין חובב בשר שלא יעריך אסאדו כמנה עיקרית. איך יודעים מדובר בבשר איכותי? הוא רך כמו חמאה ונמס כמעט כמוה בפה. כמעט ולא צריך ללעוס אותו. מוגש להגישו עם פירה וסלט. בדרך כלל ישנם 2 אופציות לבחירה במנה העיקרית, אבל תמיד כדאי לדאוג שישנה גם מנה איכותית המיועדת לצמחוניים ולטבעוניים. משהו שהוא לא פחות איכותי ומשביע. בחלק מהמקרים, הקייטרינג הבשרי הוא טוב, אבל המנות הצמחוניות משאירות את הטבעוניים מאוכזבים ורעבים.

קייטרינג גורו

מתלבטים בין חברות הסעדה שונות באזור שלכם? יש לכם שאלות? אתם  מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לעזור לכם.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...