קייטרינג בשילוב מוזיקה לאירועים

הפקה של אירוע היא כבר מזמן לא מה שהיתה פעם. אם פעם הייתם פשוט שמים קצת מוזיקה ומכינים קצת אוכל, היום עולם האירועים הוא אחר לגמרי. בימינו כאשר עורכים אירוע מיד צריך בראש ובראשונה לחשוב על קונספט לאירוע. אי אפשר סתם כך לערוך אירוע עוד. לאחר שחושבים על קונספט מיוחד לאירוע מיד עוברים לשלב הבא שבו מתאימים את שני הדברים העיקריים באירוע לקונספט – את האוכל שבחרנו לאירוע ואת המוזיקה. חברות תקליטנים רבות משלבות יחד עם הפן המוזיקלי של האירוע גם את נושא האוכל ויחד יוצרים קונספט מושלם בשילוב חברת קייטרינג וכמובן על פי הנחיית בעלי האירוע. במאמר הבא נסקור את האפשרויות העומדות לבעלי האירוע בעריכת אירוע שכזה שמשלב מוזיקה ואוכל שמוזמן מחברת קייטרינג מומחית באירועי קונספט. כמובן ששווה לחשוב על הוספת תפאורה, קישוטים שיתאימו לנושא ואף ביגוד לחוגגים.

קונספט של אסאדו ומוזיקת סלסה: אירוע בסגנון דרום אמריקאי שכולל בתוכו אסאדו ממיטב הבשרים על ידי חברת קייטרינג שאוחזת בהתמחות באסאדו וזאת בשילוב של מוזיקה ספרדית כמו מוזיקת סלסה. מדובר בחגיגה צבעונית שתקליטן שמתמחה במוזיקת סלסה, מוזיקת עולם, וסגנונות דרום אמריקאיים נוספים כגון סמבה, טנגו ודומיהן, יוכל להרים בקלות וליצור ערב מיוחד באוירה בלתי נשכחת. וזו הרי כל המטרה באירוע – ליצור ערב בלתי נשכח וכיפי במיוחד ומה יותר טוב ממוזיקה שמחה עם אוכל מעולה.

 


קונספט של מוזיקה הודית עם אוכל הודי: ישנם תקליטנים בודדים שמתמחים במוזיקה הודית על גווניה השונים. מדובר במוזיקה שמחה מאוד ומקפיצה שלא ניתן שלא להנות ממנה. קונספט שמשלב את האוכל ההודי החריף עם מגוון הטעמים שלו יחד עם מוזיקה מדליקה יכול בקלות לעבוד היטב וליצור אוירה מיוחדת באירוע שלכם, גם אם האורחים פחות זורמים, לא תהיה להם ברירה אלא להנות. ערב כזה מתאים במיוחד כמובן לחינות הודיות או לחגיגות של משפחות הודיות, אך היופי בתרבות ההודית הוא שהשמחה שלה מדבקת, כך שהיא יכולה לעבוד אצל כולם.

 

שילוב של ברביקיו אמריקאי עם מוזיקת ניינטיז וקלאסיקות אמריקאיות: תעשיית המוזיקה הגדולה בעולם שנמצאת בארצות הברית ומשפיעה על כל העולם כולו. מה יכול להיות רע בערב שמכיל מוזיקה מצויינת, חמודה ואהובה על ידי כולם שנערכת על ידי תקליטן מקצועי בשילוב של המבורגרים, נקניקיה בלחמניה, סטייקים ועל האש לחגיגה אמיתי. המיקום האולטימטיבי הוא על שפת הבריכה אך ניתן לערוך חגיגה שכזאת בכל לוקיישן אחר.

ערב בירות אירי: סגנון מיוחד ואהוב של שילוב אלכוהול עם מוזיקה אירית וסקוטית שכולם אוהבים וכבר רגילים לשמוע משלל הפאבים האיריים הקיימים בישראל. מה יותר טוב מאלכוהול כדי לשמח את האורחים באירוע שלכם בדמות בירות טובות וזאת בשילוב של מוזיקה טובה לאירוע ואוכל איכותי שיתאים?

לפרטים נוספים צרו קשר עם תקליטן מומחה במוזיקה לאירועים.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...