קייטרינג לאירוח בחגים

 

אין תחליף לטעם הנהדר והמוכר של האוכל של סבתא, אך לעבודה הקשה ולשעות ארוכות של עמידה במטבח מול התנור הלוהט והסירים הכבדים דווקא כן יש תחליף. התקופה בה שירותי קייטרינג היו מילה נרדפת לטעמים לא טובים וריחות של בישול המוני חלפה מהעולם. כיום כבר פועלות בענף חברות קייטרינג  שונות המציעות מאכלים משפחתיים בטעמי גורמה. כל המנות מורכבות תוך שימוש בחומרי גלם טריים ומובחרים, טכניקות בישול מתקדמות, רמת ניקיון ללא פשרות והמון אהבה ממש כמו בבית.
תפריט קייטרינג לחגים
אירוח משפחתי של כ-10 עד 20 איש כבר מצדיק שימוש בשירותי קייטרינג לאירועים, האפשרות להזמין רק חלק מהמנות ולהשלים את הארוחה עם בישול עצמי הופכת את הזמנת הקייטרינג כדאית עוד יותר. יש לכם את ההזדמנות להגיש סלטים טריים, מנות ראשונות מיוחדות, מנה עיקרית מסורתית עם כל הטעמים המוכרים וקינוחים נפלאים בקלי קלות. את כל השבחים על העבודה הקשה והטעמים הטובים תקבלו אתם, איש אינו חייב לדעת כי מאחורי חלק מהמנות עומדים שפים מקצועיים.
את תפריט ארוחת החג מרכיבה כל משפחה מעט אחרת, ישנן משפחות עם תפריט מסורתי קבוע אשר אינו משתנה לעולם, מולן יש משפחות המקפידות לעדכן בכל שנה את התפריט ולהגיש מנות חדשות עם טעמים מודרניים לצד המנות הקלאסיות. לא קיימת בחירה אחת נכונה יותר או פחות, מנהגי החגים מועברים מדור לדור במשפחה, המנהגים המיוחדים שלכם הם אשר מרכיבים את הקסם המשפחתי ואת אווירה החג שלכם. כאשר אתם מזמינים חברת קייטרינג באזור השרון, תזמינו תוך התמקדות בהעדפות אישיות.
אלו מנות מומלצות לארוחת החג?
שפים בחברות שונות שמחים להציע מנות מהמטבח המזרחי, המטבח האירופאי וגם בשרים בסגנון ארגנטינאי, הניסיון והאהבה לבישול מעודדים אותם לחקור את כל סוגי המטבחים ולהתמחות במאכלי עדות שונות. לקראת ארוחת חג משפחתית נמליץ על מנות בריאות וקלות כמו סלטים טריים ודגים טריים או קוסקוס, אלו הן מנות קלות המתאימות להגשה כמנה ראשנה לפתיחת התיאבון. את המנה העיקרית נהוג להוביל עם נתחי בשר בטעמים עשירים יותר, מנות כמו רוסטביף, עופיונים, נתחי פרגיות, אסאדו מעושן ושאר נתחים מובחרים. יחד עם מנות הבשר נמליץ על הזמנת תוספות חמות כמו תפוחי אדמה, אורז ומיני ירקות צלויים.
כל ארוחת חג באשר היא זקוקה לסיום מתוק, האורחים כבר ממתינים לקפה והקינוחים עולים על השולחן בזה אחר זה. רצוי לבדוק שהשפים מתמחים גם בהכנת קינוחים מסוגים שונים, קינוחים התואמים את מנהגי החגים והמסורת היהודית. את ארוחת החג הזו לא כדאי לסיים עם עוגה פשוטה, אלא לדאוג שעל השולחן יעלו קינוחים מעוצבים וטעימים להפליא, זה הזמן להכיר קרמים מיוחדים, קינוחי פירות ועוד.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...