ערב מיוחד באולם אירועים

עריכת אירוע כרוכה בתכנון מפורט ובהשקעה גדולה מאוד, והיא מחייבת סבלנות רבה, רגעים רבים של התלבטות, וקבלת החלטות רבות. 

אחת ההחלטות החשובות והחיוניות כרוכה בבחירת אולם אירועים, ויש לה השלכות רבות על איכות הערב המיוחד של בעלי השמחה. כאשר מדובר באירוע של חתונה, אזי מדובר על אירוע שמאחד שני בני זוג ושתי משפחות שלומדות להכיר אחת את השנייה. בני הזוג יהיו הדומיננטיים בקשר להחלטות השונות שהם מקבלים, ובעלי האולם ישתדלו לתת להם פתרונות רבים לטובת ערב מוצלח.

עיצוב האולם

אולם אירועים צריך להיראות טוב, יפה, ומזמין, והרושם הראשון שלו קובע רבות בעיני בעלי השמחה והאורחים. האווירה שבו צריכה להיות נינוחה, והאורחים אמורים לבלות שעות נעימות רבות. גן מעוצב יכלול צמחייה עשירה ומגוונת, שבילים מרוצפים, רחבות קבלת קהל שונות, מדשאות, תעלות ומפלי מים, בריכות עם דגי זהב ומעליהם גשרי עץ, ועוד. תשומת לב מיוחדת תוקדש לתאורה לילית שתשלב תאורת שטח יעילה עם תאורה רכה של פינות ישיבה, תאורת שבילים, תאורת חומות וספוטים.

תפריט משובח

נושא האוכל מושך את מלוא תשומת הלב של האורחים, והתפריט העשיר חייב לכלול מנות פתיחה מעולות ומיוחדות, שמוגשות על דוכני מזון או על ידי מלצרים מסתובבים. מנות עיקריות משובחות ומנות קינוח איכותיות ומתוקות. בר המשקאות מהווה נקודת ציון מרכזית בכל אירוע, והאלכוהול המוגש בו ישדרג את מצב הרוח של האורחים, וילווה אותם לאורך כל הערב. קוקטיילים מוצלחים ייתנו טעם טוב לכל אורח, יגבירו את התיאבון ויגרמו להם לשמוח על רחבת הריקודים.

ניהול האירוע

החלק הטקסי והבידורי של האירוע יכלול טקסים, ברכות, הקרנת סרטונים וקליפים. ובסופו תגיע מסיבת הריקודים, שתמשיך אל השעות הקטנות של הלילה. האלכוהול יישפך כמים, המוסיקה הקצבית והטובה תעניק הרבה שעות ריקוד לאורחים והשמחה תמלא כל עין ולב. מנהל האירוע ידאג בכל שלב לניהול תקין של מהלך האירועים, בדרך לערב מיוחד שייזכר על ידי בעלי השמחה והאורחים לשנים רבות. אירוע משובח יתחיל בצורה נינוחה ורגועה על רחבת קבלת הפנים, ימשיך בטקסים מיוחדים ויסתיים בסערת חושים מיוחדת.

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...