קרניבור צמחוני וטבעוני נפגשו באירוע

העולם הקולינרי לא מפסיק לנוח לרגע, ריבוי טרנדים ומגמות שונות מאלץ חברות קייטרינג רבות לספק פתרונות יצירתיים לכל טרנד חדש שכובש את השוק.

לאחרונה אנו עדים למגמות חדשות אשר מתפתחות בקצב מסחרר כגון הצמחונות והטבעונות, ולכן חברות הקייטרינג השונות נאלצות לייצר תפריטים חדשים אשר יתאימו לכולם.
באירועים דבים ניתן למצוא אוכלוסייה מגוונת אשר חלקם קרניבורים וזללני בשר מושבעים ומנגד טבעוניים וצמחוניים אשר כל הנוגע לבשר רחוק מהלקסיקון שלהם, אז איך בכל זאת משלבים את כל המנות באירוע ?

לבנות תפריט אשר מתאים לכולם 

אף אחד לא היה מעוניין שבאירוע שלו יהיו אנשים מקופחים אשר לא ימצאו את מבוקשם בתפריט המוצע, ומצד שני לא תמיד ניתן לרצות את כל המוזמנים, לכן חשוב מאוד להכיר את כלל המוזמנים, לא תמיד זה בר ביצוע אבל לנסות אפשר.
זאת על מנת לדעת מה התפריט אשר יכתיב את הקצב, כלומר בהנחה שמרבית האוכלוסיה היא קרניבורית וישנם מספר בודד של צמחוניים או טבעוניים התפריט צריך להתאים לרוב.

אך על מנת לא לקפח את שאר המוזמנים גם להם צריך לדאוג שיהיה להם מה לאכול צריך לשבת עם חברת הקייטרינג ולבנות תפריט בהתאם.
צריך לדעת שטבעוניים לא יאכלו שום דבר מן החי, וצמחוניים לא יאכלו בשר אך מצד שני לקרניבורים אין איזושהי אידיאולוגיה לגבי התזונה שלהם ומה הם מכניסים לפה, קרניבור רעב יאכל גם סלט חי וגם פשטידות בהנחה שאין בשר באירוע, אך לא כך אצל הטבעוניים.
חשוב לדעת שישנם יותר אנשים אשר ימנעו מאכילת בשר מאשר אלו אשר ימנעו מאכילת ירקות מסוגים שונים.
לכן כאשר אתם מרכיבים את התפריט ניתן לשלב מנות בשר, דגים וגם מיני ירקות פחמימות וקיטניות.

אידיאולוגיה ואוכל

 

אך מה קורה שבעלי השמחה הם טבעוניים ומרבית המוזמנים הם ההפך הגמור, וזה קורה לא מעט, האם חובה להזמין קייטרינג חלבי, בשרי או טבעוני.
האם להיצמד לתפריט טבעוני ולהיות נאמנים לאידיאולוגיה או לשלב מנות על מנת לרצות את כולם בניגוד לאמונה.
חשוב לדעת שבאירועים גדולים כגון חתונות רבים באים מתוך חובה והם רוצים להחזיר את ההשקעה שלהם ובדרך כלל זה בא לידי ביטוי באוכל המוגש באירוע.
אף אחד לא היה רוצה שיאמרו שבאירוע שלו לא היה מה לאכול, אך מצד שני אף אחד לא ללכת נגד אמונתו  לכן חשוב מאוד שחברת קייטרינג אשר תספק לכם את השירות באירוע תוכל לכוון אתכם ויחד אתכם לבנות תפריט אשר יספק את כלל המוזמנים שאף אחד לא יצא רעב ומקופח

תגובות (0)

הוסף תגובה

אתה מגיב כאורח

ביטול מוסיף תגובה

קבל 3 הצעות מחיר

...