קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג חלבי

לפניכם רשימת חברות קייטרינג חלבי בפריסה ארצית. הכי קל נוח וזול לפנות אלינו בתיבת צור קשר שמשמאל, וליהנות מיעוץ ראשוני חינם והמלצות על קייטרינג חלבי. קייטרינג גורו מדריך לברות קייטרינג בישראל.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

האירוע מתקרב ולא משנה מה סוג האירוע חתונה, בר מיצווה או סתם אירוע חברה, בחירת חברת הקייטרינג מהווה את אחת ההחלטות החשובות ביותר, אשר מאוד שעלולה לההשפיע על כל האירוע לטוב ולרע.
קייטרינג גורו, מדריך קייטרינג חלבי בישראל, מזמין אתכם ליהנות משרותי האתר בבחירת חברת קייטרינג חלבי ואם תרצו בליווי האירוע עצמו לכל פרטיו.

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר חברת קייטרינג חלבי המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • יועץ קייטרינג חינם והפנייה לספקי שרות קייטרינג חלבי העונים לקריטריונים שהוגדרו מראש
  חסכו זמן ומאמץ באיתור חברות קייטרינג חלבי. אנו נמליץ לכם על חברות מתאימות מבחינת רמה, תקציב, ושרות
 • מדריך קייטרינג חלבי לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות קייטרינג חלבי, לפי אזור גיאוגרפי, וסוגי שרות הניתנים.
 • השוואת מחירים בשיטת המכרז ההפוך של שרותי קייטרינג חלבי
  קבלו הצעות מחיר מ 3 חברות קייטרינג חלבי שונות, בהתאם לתקציב אשר הוגדר מראש

מידע נוסף, שניתן לקבלבאתר

 • עצות וטיפים לבחירה קלה וחכמה של חברת קייטרינג חלבי.
 • מאמרים וכתבות .

ייעוץ לבחירה קלה וחכמה של חברת קייטרינג חלבי

כל אירוע הוא בעל אופי שונה וכמוהו גם בעלי האירוע והמוזמנים, לכן תמיד נשאלת השאלה איזה סוג קייטרינג נזמין קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי. לאחרונה גבר הביקוש לקייטרינג חלבי גם באירועים גדולים כחתונות, ובאירועים משפחתיים מצומצמים, ואירועי חברה.קייטרינג חלבי הנוסחה המושלמת לאירוע מושלם כאשר מזמינים קייטרינג חלבי ניתן ליהנות ממגוון רחב של טעמים חובקי עולם המבוססים על מרכיבים חלביים, מגוון של סוגי הגשה למנות קר או חם, אסטתיות וצבע במנות. התפריט בדרך כלל כאשר מזמינים קייטרינג חלבי מורכב ממוצרי חלב, ירקות ואף ניתן להוסיף סוגי דגים לפי דרישת הלקוח, חומרי גלם הגורמים לשובע ולא דומים לתחושת הכבדות שמאפיינת את התפריט הבשרי. בנוסף כאשר בוחרים בקייטרינג חלבי , לשומרי כשרות, ולצימחוניים יש היצע יותר רחב, וידוע שמספר הנמנעים מאכילת מוצרי בשר גבוה יותר מאלו הנמנעים מאכילת מוצרים חלביים.
בניית תפריט קייטרינג חלבי יכולה להתאים לכל סוגי האוכלוסייה ניתן ליהנות ממוצרי חלב רווי שומן או דל שומן, ולשלב גם בתפריט מנות ילדים כפוקצ'ות או פיצות. בזמן בחירת שירותי קייטרינג חלבי המוזמנים גם יהנו מקינוחים חלביים ולא קינוחים המבוססים תחליפי חלב אשר לרוב מוגשים באירועים המבוססים על תפריט בשרי.

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה הצור קשר משמאלכם, ויועץ של קייטרינג חלבי יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית קייטרינג חלבי, ולהתרשם מהחברות השונות המפורסמות באתר, ולקבל טיפים, ועצות נוספים לבחירת קייטרינג חלבי.

המדריך לבחירה קלה ונוחה של קייטרינג חלבי
מחפשים קייטרינג חלבי? 
לפניכם מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג חלבי

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת קייטרינג חלבי יש לבצע עבודת מחקר ראשונית של הגדרת הצרכים עבור האירוע.
השלבים הבאים יכינו מעין תיק שבו ירוכז המידע הנדרש ובעת פנייה לחברות קייטרינג חלבי לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם צריכים, כך יהיה קל יותר לתת מענה על דרישותיכם. בצורה כזו תוכלו לקבל את המקסימום מחברת קייטרינג חלבי. המיקוד והידע המקדים משפרים ומייעלים את תהליך הבחירה של הספק המתאים, ולעתים מוזילים את עלות הקייטרינג והאירוע בכלל!!!

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת קייטרינג חלבי. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל ספקי שירותי קייטרינג חלבי שתיפגשו בדרך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • רמת כשרות: מה היא רמת הכשרות המבוקשת לאירוע האם יש צורך בקייטרינג חלבי  מהדרין, הכשר של רבנות, או בכלל אין צורך בתעודת כשרות כי האירוע הוא בשבת. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים האורחים.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעמוד בתקנים מיוחדים, שעלותן לא מבוטלת.
 •   מה כמות המנות הנדרשת??? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לוודא את הגעתתם של המוזמנים לאירוע מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת הקייטרינג לפי מספר המנות שנקבעו מראש.
 • אם מדובר באירוע  כחתונה, שבדרך כלל אירוע זה אירוע רב משתתפים, ולא כל חברת קייטרינג יכולה, וערוכה לנהל אירוע בסדר גודל שכזה. משום שבדרך כלל חברות קייטרינג העורכות אירועים קטנים, וערוכות לכמות מנות של עד 100 מוזמנים.
  עם זאת יש את החברות קייטרינג המנוסות באירועים בסדרי גודל של 300 - 400 משתתפים ויש ברשותם כבר מערך של ציוד, כלים, ועובדי שרות משלה.
 • מיקום האירוע: מומלץ לבחור חברת קייטרינג חלבי מהאזור הגיאוגרפי, אשר בו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג חלבי מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג אשר מרוחקת, כיוון שהתפעול עבורה פשוט ונוח יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע: יש לדעת שאירועים, שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לכן אירוע בשטח תחייב קייטרינג חלבי בשטח, אשר יכול להתגבר על קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג חלבי תוכל להעריך מה חסר ולספק לכם גם את כל החוסרים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג חלבי כולל את עלות צוות אנשי השרות. החליטו על סוג ההגשה המועדף מלצרים מסתובבים, בופה בהגשה עצמית, מלצרים המגישים לשולחנות או פשוט אספקת מזון.
  שימו לב בדרך כלל מומלץ מלצר אחד לשולחן או שניים לכל היותר בעת ההגשה.לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב, בהגשה בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת על כל 75 סועדים.
  ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנות גורמה אישיות, או שיטת ההגשה המסורתית שבה המנות מגיעות במגשים למרכז השולחן וכל אחד לוקח מנה כאוות נפשו.
 • אלכוהול: כמעט בכל אירוע מהווה מרכיב חשוב להרמת המורל באירוע!!! ותמיד צצה ועולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותיה של חברת הקייטרינג או לרכוש את האלכוהול תוצרת חוץ באופן עצמאי,  שעלותו יקרה. כל חברת קייטרינג חלבי יכולות לספק יין, ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. כמובן קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיבי, אך הם מייקרים את האירוע. הרוב מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול טוב, ואיכותי, שלא יגרום לחמרמורת ביום למחרת!!!

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך מסודר, אותו תוכלו להציג בפני חברות קייטרינג המתאימות, שתאתרו בשביל האירוע שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג חלבי

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות חלבי. בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג של קייטרינג חלבי במדריך השירותים של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג חלבי ותמצאו שם חברות קייטרינג, אשר מספקות קייטרינג חלבי. היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות המפורסמות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג חלבי, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג "קייטרינג חלבי" חברה העונה על דרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור חברות קייטרינג חלבי:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג חלבי", "קייטרינג חלבי כשר ", "קייטרינג חלבי", "קייטרינג חלבי בשטח"
 • ", וכדומה. ככל שמילת החיפוש תהיה ממוקדת יותר, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר.
 • דפי זהב  ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג קייטרינג חלבי.
 •  התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה, והשתמשו בשירותים של חברת קייטרינג חלבי.

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה חכמה בין ספקי קייטרינג חלבי

 • לאחר שאיתרתם מספר ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם מייל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו ליצור קשר טלפוני עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו להציג את דרישותיכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה, לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם במייל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל שיחה מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג חלבי, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב: 

 •  האם החברה בעלת ניסיון באירועים בסדר הגודל של האירוע שלכם.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם דורשים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות השונות, ולבדוק מה השוני בהצעות, ומה עלות לתוספות או שירותים נלווים.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם שיטת ההגשה ועם מקרים לא צפויים, שעלולים לצוץ בזמן האירוע, סוגיית השירות הינה ברמת חשיבות גבוהה מאוד כמו האיכות והטעם של המנות..
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע: מספר המלצרים, ברמנים, בכלל כמות נותני השירות, לא מומלץ לחסוך בעניין זה כי השירות חשוב לא פחות מרמת האוכל המוגש, חיסכון במלצרים יגרום לעיכוב בהוצאת המנות.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות אשר מצאו חן בעיניכם, לא להתבייש ולהתקשר לממליצים, רצוי לבקש ממליצים אשר ערכו אירוע דומה לשלכם..
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • מדיניות ביטול אירוע מה הסכום בהתאם לפרק הזמן המוצע לביטול.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (הרזרבה). כך תוכלו לחסוך בעלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה, ומנהל הפרויקט אשר אמור לנהל את כל האירוע.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר לאירוע שלכם.

השוואת מחירי קייטרינג חלבי

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג חלבי מתאימות, הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבת צור קשר, והיועץ שלנו יחזור אליכם ויעזור לכם בכל התהליך.

התבלבלתם??? קחו יועץ קייטרינג !!! 

קייטרינג גורו אפשר לפנות אל  חברה המספקת שירותי יעוץ לבחירת חברת קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע. 

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג חלבי

שניפגש בשמחות, 

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל" 

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קייטרינג GOODIES

קייטרינג GOODIES מפגש של טעמים, צבעים, וריחות.
 מה שהתחיל כקונדיטוריית בוטיק ייחודית צמח וגדל לקייטרינג ייחודי במראה ובטעם ובריח.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קייטרינג טעמים

קיייטרינג "טעמים" מביא איתו רעיון שמשלב בין המטבח הכפרי חלבי לבין הטבע באווירה צעירה ורעננה אנו יוצרים מנות יחודיות לצד מנות

קייטרינג מנחת התמר

חברת קייטרינג "מנחת התמר" מנפצת לכם את המיתוס שהכרתם עד כה אודות אירוע עם קייטרינג חלבי כשר מהדרין. הצוות שלנו יציע לכם אירוע מחומרי הגלם, הגבינות, וקינוחי שוקלד גורמה האיכותיים ביותר. בשיטת תפריט מותאם לכל אירוע, קייטרינג מנחת התמר מציע לכם פתרון של טעם ואיכות ללא פשרות לאירוע שלכם בהכשר בד"ץ הרב מחפוד שליט"א.

קייטרינג קסרולה

קייטרינג קסרולה - קייטרינג חלבי כשר

קיטרינג קסרולה -ארץ זבת חלב וירק

קייטרינג קסרולה ,גאה להציג: מעדנים חלביים וצמחוניים ממיטב התוצרת המקומית הטריה.
גל ספיר השף שילווה אתכם לקראת האירוע ולכל אורכו,

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |