קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג גורמה

לפניכם רשימת חברות קייטרינג גורמה בפריסה ארצית. מומלץ לפנות אלינו בתיבת צור קשר שמשמאל, וליהנות מיעוץ ראשוני חינם והמלצות על חברות קייטרינג גורמה.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג גורמה

קייטרינג גורמה

יש אירוע באופק ולא משנה מה סוג האירוע חתונה, בת מיצווה או סתם אירוע משפחתי, בחירת חברת הקייטרינג מהווה החלוה חשובה מאוד שעלולה לההשפיע על כל האירוע לטובה או לרעה.
"קייטרינג גורו" מדריך קייטרינג גורמה בישראל, מזמין אתכם ליהנות משירותי האתר באיתור ובבחירת חברת קייטרינג גורמה ואם תרצו בליווי האירוע עצמו לכל פרטיו.

בפניכם מוצגים השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר חברת קייטרינג גורמה המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • ייעוץ קייטרינג בחינם והפנייה לספקי שרות קייטרינג גורמה העונים לקריטריונים שהוגדרתם
  חסכו זמן ומאמץ באיתור חברות קייטרינג גורמה. אנו נמליץ לכם על חברות מתאימות מבחינת שרות, רמה, ותקציב.
 • מדריך קייטרינג גורמה לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות קייטרינג גורמה, לפי פילוח גיאוגרפי,  וסוגי שרות המסופקים.
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג גורמה
  קבלו הצעות מחיר מ 3 חברות קייטרינג גורמה, בהתאם לתקציב שנקבע מראש.

מידע נוסף, שניתן לקבלבאתר

 • עצות וטיפים לבחירה קלה ומהירה של חברת קייטרינג גורמה.
 • כתבות ומאמרים.

יעוץ לבחירת חברת קייטרינג גורמה

בעיני הרוב קייטרינג גורמה מזוהה עם מנות קטנות המעוצבות ברמת האסתטיות והגשה הגבוהה ביותר, אך זה לא בדיוק רק עיצוב. שמדובר בחברת קייטרינג גורמה צריך לדעת שקייטרינג גורמה בראש ובראשונה הקפדה על חומרי גלם איכותיים ויקרים מאוד כגון פטריות כמהין, בשר איכותי אשר נבחר בקפידה על ידי השף, ועוד וכמובן שילובם במנות ברמת דיוק גבוהה כזו רמה אשר כל מנה שתאכלו תספק לכם את תחושת השובע, אך עדיין תשאיר לכם טעם של עוד וכך תוכלו ליהנות במהלך האירוע ממספר מנות טעמים וניחוחות מבלי לרהרגיש את תחושת העייפות והכבדות.
קייטרינג גורמה מהווה נוסחה בטוחה עבור אירוע מוצלח, אשר ישאיר את חותמו וטעמו בפי כל המוזמנים טעם טוב אשר לא ישכח במהרה, קייטרינג גורמה מתאים לכל סוג של אירוע לחתונה, בר או בת מצווה, לאירועים עיסקיים ואף לאירועים אינטימיים משפחתיים.  קייטרינג גורמה מתאים גם לכל סוגי הקייטרינג אם לקייטרינג גורמה חלבי או בשרי, וגם מגוון רחב של טעמים חובקי עולם מהמטבח הצרפתי והאיטלקי ועד המטבח האסיאתי  היפני והסיני. כמובן ניתן למצוא חברות המחזיקות בתעודת כשרות וכאלו אשר אינן כשרות .שאצל אלו ניתן ליהנות גם ממגוון רחב של מאכלי ופירות ים וכדומה  וכמובן צריך לקחת בחשבון שכל מנה של חברת קייטרינג גורמה זוכה לטיפול קוסמטי לפני הגשתה איך שנאמר העין טועמת קודם וכך גם העין שובעת וגם הבטן המקרקרת
הינכם מוזמנים ליצור קשר עם יועץ קייטרינג וליהנות מטיפים ועצות בבחירת חברת הקייטרינג לאירוע שלכם, בנוסף תוכלו לקבל המלצות ואף הצעות מחיר מ 3 חברות קייטרינג גורמה .

השאירו את פרטיכם בתיבה צור קשר משמאל, ויועץ אירועים יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לשוטט בקטגוריית "קייטרינג גורמה", לקבל רושם ראשוני על החברות השונות המפרסמות באתר, ולמצוא עצות וטיפים נוספים אשר יקלו עליכם בבחירת קייטרינג גורמה.

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג גורמה
מחפשים חברת קייטרינג המספקת תפריט גורמה? 
להלן מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג גורמה המתאימה לכם.

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות המתאימות לאספקת שרותי קייטרינג גורמה יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור והגדרת הצרכים עבור האירוע.

השלבים הבאים יכינו מעין תיק לאספקת מידע בעת פנייה לחברות קייטרינג גורמה, לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם צריכים ורוצים, כך יהיה קל יותר לתת מענה על מבוקשכם. בצורה כזו תוכלו להוציא את המירב מחברות קייטרינג גורמה. הידע והמיקוד המקדים מייעלים, ומקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים, ולעתים מוזילים את עלויות הקייטרינג!

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת קייטרינג גורמה. רכזו בו את כל הנתונים אשר תאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל ספקי שירותי קייטרינג גורמה שתיפגשו בתהליך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • סוג קייטרינג נדרש: יש להגדיר איזה סוג קייטרינג גורמה אתם רוצים – קייטרינג גורמה, קייטרינג גורמה בשרי, קייטרינג גורמה חלבי, התמחות במטבח מסויים הצרפתי או היפני או שילוב של מספר סגנונות.
  קחו בחשבון, שלא כל חברת קייטרינג גורמה מספקת את כל השירותים הנ"ל!!!
 • מידת כשרות: מה היא רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג גורמה  כשר גלאט, כשרות של רבנות, או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים המוזמנים.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת.
 • מה כמות המנות הנדרשת??? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, מומלץ לאשר את הגעת האורחים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות.
 • אם מדובר באירוע  כחתונה, שבדרך כלל אירוע זה אירוע רב משתתפים, ולא כל חברת קייטרינג יכולה לנהל אירוע בסדר גודל שכזה. משום שבדרך כלל חברות קייטרינג העורכות אירועים קטנים, וערוכות לכמות מנות של עד 100 מוזמנים, הן אכן יוכלו לבצע את האירוע, אך יאלצו להיעזר בקבלני משנה. האילוץ זה עלול לייקר את עלות האירוע. עם זאת, לחברות קייטרינג גורמה יש כבר מערך של ציוד ועובדים משלהם, כך שאין להן צורך לפנות לגורמים חיצוניים נוספים .
 • מיקום האירוע – מומלץ לבחור חברת קייטרינג גורמה מהאזור הגיאוגרפי, שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג גורמה מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג אשר מרוחקת, כיוון שהתפעול עבורה פשוט ונוח יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שאירועים, שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לכן אירוע בשטח תחייב "קייטרינג גורמה בשטח", אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג גורמה תוכל להעריך מה חסר ולהציע לכם גם את החוסרים הנדרשים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג גורמה כולל את עלות העובדים. החליטו על סוג ההגשה הרצוי מלצרים מסתובבים, הגשה עצמית, מלצרים המגישים לשולחנות או פשוט אספקת אוכל מוכן להגשה.
  שימו לב שבד"כ מוקצה מלצר אחד לשולחן או שניים בעת ההגשה.לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב, בהגשה בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת על כל 75 מוזמנים
  ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנת גורמה אישית, או שיטת ההגשה המסורתית, שבה המנות מגיעות במגשים וכל אחד לוקח מנה כאוות נפשו.
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותיה של חברת הקייטרינג או לספק את האלכוהול תוצרת חוץ באופן עצמאי,  שעלותו גבוהה יחסית. כל חברת קייטרינג גורמה יכולות לספק יין, ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. בנוסף, קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר חיצוניים אשר לא קשורים לחברת קייטרינג, אך זה עלול לייקר את האירוע. לרוב מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול איכותי וטוב, שלא יגרום ליותר מידי כאבי ראש ביום למחרת!!!

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות, שתאתרו עבור האירוע שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג גורמה

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות גורמה. בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג של קייטרינג גורמה במדריך השירותים של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג גורמה ותמצאו שם חברות קייטרינג, אשר מספקות שירותי גורמה. היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות המפורסמות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג גורמה, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג "קייטרינג גורמה" חברה העוניה על דרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו באינטרנט באחד ממנועי החיפוש הפופלאריים ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג גורמה", "קייטרינג גורמה כשר ", "שירותי קייטרינג גורמה", "קייטרינג גורמה לארוע בשטח"
 • ", וכדומה. ככל שמילת החיפוש תהיה ממוקדת יותר, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר, כמובן קחו בחשבון שגם פה תאלצו לבדוק את החברות כי כולם מתחרים על המיקומים הגבוהים
 • דפי זהב  ו 144 וכמובן עוד עשרות אינדקסים ופורטלים המתעסקים בתחום האירועים כדאי לחפש את הסיווג קייטרינג גורמה.
 •  התייעצו עם חברים, קרובי משפחה ומכרים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה, והשתמשו בשירותים של חברת קייטרינג גורמה.

שלב 3: קבלת הצעות מחיר והשוואה חכמה בין הספקים השונים שפגשתם בדרך

 • לאחר שאיתרתם מספר ספקים המתאימים לכם, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל, המתאר את כל הנתונים אותם אספתם. שליחת מייל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג גורמה, שאחראית על הצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב: 

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל של האירוע שלכם.
 • האם החברה עומדת דרישות הכשרות אותה אתם צריכים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות השונות, צריך להשוות בין תפוחים לתפוחים, בדקו לעומק מדוע ישנם פערים בין החברות השונות, וכמובן מה כוללות ההצעות, כגון ציוד, נותני שרות וכד'.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם שיטת ההגשה ועם מקרים לא צפויים, שעלולים לצוץ בזמן האירוע.
 • כדאי לבקש פירוט של כמות הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, לא מומלץ לחסוך בשירות כי החשיבות שלו זהה לחשיבות של איכות האוכל, אף אחד לא אוהב לקבל אוכל קר או להמתין זמן רב עד שהמנה שלו מגיעה
 • חובה לבקש המלצות מכל חברה, רצוי לבקש המלצות מלקוחות אשר חגגו אירוע הדומה לאירוע בסדר גודל שלכם.
  ואל תהססו להתקשר ולאמת את ההמלצות הללו, איך שאומרים אין חכם כמו בעל ניסיון 
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה יותר מהשנייה.
 • איתור חברה מתאימה זה פרויקט. צורת הניהול ורמת השירות באירוע חשובים ביותר .
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (הרזרבה). כך תוכלו לחסוך בעלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים דתיים, חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר באופן משמעותי את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט שעומד מולכם, אל תשכחו שעליהם מוטלת האחריות להצלחת האירוע.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג גורמה

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג גורמה מתאימות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג גורמה יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

הלכתם לאיבוד??? קחו יועץ קייטרינג!!! 

קייטרינג גורו מומלץ לפנות לקייטרינג גורו חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים,  החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת חברה מתאימה, ועד ניהול מלא של האירוע. 

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו ויעזרו בתהליך הבחירה ושל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג גורמה

שניפגש בשמחות, 

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל" 

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

קייטרינג Respect Your Hunger

בריספקט האוכל הוא המרכז, היצירה מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר מרגשת ומלהיבה אותנו בכל אירוע מחדש. מהיופי הפשוט של עגבניית תמר טרייה ודרך האנינות בטעמו של קוויאר איכותי אנו יוצרים את הריגוש שלנו ואת הריגוש הזה אנו מגישים לכם על צלחת.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קייטרינג טולי שף

שלום, שמי גיא טולדו, שף מקצועי בן 35 עם ניסיון של 10 שנים בענף מסעדות הגורמה, וברצוני להציע לכם חוויה קולינרית ייחודית שתגרה לכם את החושים ותשאיר אתכם עם טעם של עוד.

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |