קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג לחתונה

לפניכם רשימת חברות קייטרינג לחתונה בפריסה ארצית.
בנוסף, ניתן לפנות אלינו בתיבת צור קשר משמאל, ולקבל יעוץ ראשוני חינם והמלצות על חברת קייטרינג לחתונה.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה

"קול ששון וקול שמחה, קול חתן וקול כלה"... מזל טוב! בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לעבור לשלב הבא, למסד את הקשר ביניכם במוסד הנישואים ולשנות את הסטטוס בתעודת זהות ובפייסבוק לנשוי/אה.
חגגתם את ההחלטה, קיבלתם את ברכתם של ההורים, המשפחה המורחבת והחברים. הכול יפה וורוד, ועכשיו עוברים לשלב, שחלק מהמתחתנים טוענים שהוא מתיש ומעצבן. ברוב המקרים אם עושים את הכול בצורה שקולה ורגועה, ויש מישהו שמדריך אותנו, אז כל תהליך ההפקה הופך לחוויה מרגשת, מאתגרת ומלמדת, ולאחר האירוע המוצלח מתקבל הסיפוק העצום מקבלת השבחים.
, מדריך קייטרינג לחתונה ואירועים בישראל, מברך אתכם בהרבה מזל טוב, ובנוסף מאפשר לכם ליהנות משרותי "מדריך חברות קייטרינג לחתונה" בבחירת חברת קייטרינג לחתונה ואם תרצו – בליווי האירוע עצמו לכל פרטיו.

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר את הספק המתאים ביותר לחתונה שלכם.

 • יועץ אירועים חינם והפנייה לחברות העונות לקריטריונים שהצבתם
  חסכו זמן באיתור חברות קייטרינג לחתונה. אנו נמליץ לכם על חברות מתאימות מבחינת תקציב, רמה, ושרות
 • מדריך חברות קייטרינג לחתונה לבחירה עצמית של חברה מתאימה 
  סיווג של חברות קייטרינג לחתונה, לפי מיקום גיאוגרפי  וסוגי שרות הניתנים על ידי כל חברה
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג לחתונה
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות קייטרינג  שונות לחתונה, בהתאם לתקציב שהגדרתם

מידע נוסף, שניתן למצוא באתר

 • טיפים ועצות לבחירת נכונה של חברת קייטרינג לחתונה.
 • מאמרים וכתבות אשר יעזרו לכם לתכנן את האירוע ולא רק בסוגיית ההסעדה

יעוץ לבחירת ספק קייטרינג לחתונה

 

ערב החתונה הוא הערב, שבעיני רבים נחשב לערב המלוכה. הכול סובב סביב החתן והכלה, וכולם מגיעים לחלוק להם כבוד ולקחת חלק באירוע.
לכן, כיאה לערב מלוכתי, הכול צריך להיות מאורגן על הצד הטוב ביותר, וכמובן החשיבות הקולינרית היא בעדיפות עליונה.
עם כל המשימות הנדרשות לקראת האירוע, לא תמיד יש את כל הזמן ללכת ולבצע חיפוש ממוקד אחר חברת קייטרינג לחתונות אשר מתאימה לצרכים שלנו. מהסיבה הזו הוקם ה"גורו", המדריך להפקת אירועים בישראל, שבו יהיה ניתן למצוא יועץ לכל אחד מהשירותים להם תזדקקו במהלך תכנון החתונה (גני אירועים לחתונה, צלם לחתונה, תקליטן לחתונה). למעשה, ה"גורו" מספק מעטפת שלמה של יעוץ וליווי לתכנון חתונת החלומות שלכם.
באתר זה מוצע לכם שירות של יועץ קייטרינג לחתונה, שיעזור לכם לדלג על שלבים רבים במהלך חיפוש אחר חברת קייטרינג לחתונות. היועץ ימקד את החיפוש אחר ספק קייטרינג לחתונה, בהתאם לקריטריונים שתציבו (תקציב, רמת כשרות סוג האוכל וכדומה), ויפנה אתכם לחברות קייטרינג לחתונות המתאימות לכם.

 

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה משמאל, ויועץ קייטרינג לחתונות יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "חברות קייטרינג לחתונה", לקבל רושם ראשוני על חברות הקייטרינג המפרסמות באתר, ולמצוא טיפים נוספים ועצות לבחירת קייטרינג לחתונות.

 

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג לחתונה
מחפשים שירותי קייטרינג לחתונה?  
להלן מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג לחתונות

 

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת שירותי קייטרינג לחתונה יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור עצמי והגדרת הצרכים הנדרשים לטובת האירוע.

בשלבים הבאים נכין מעין תיק לאספקת מידע בעת פנייה לחברות השונות, לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם רוצים, כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם. בצורה כזו תוכלו להוציא את המיטב מחברות השונות. המיקוד והידע המקדים מייעלים ומקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים לאירוע, ואף מוזילים את העלויות הגבוהות של הקייטרינג! 
וכך כמובן תחסכו גם זמן יקר בשיחות חוזרות ונישנות. 

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת קייטרינג לחתונה בפרט, ותכנון האירוע בכלל. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל חברות השונות אשר תיפגשו בדרך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • סוג קייטרינג נדרש: יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – תפריט בשרי,או תפריט חלבי, ארוחת גורמה, ניחוחות צלייה של אסאדו ועשן באוויר או פשוט קינוחים. 
  קחו בחשבון, שלא כל חברת קייטרינג לחתונות מספקת את כל השירותים הנ"ל יש חברות אשר מתמחות בנישות ספציפיות!!!
 •  מידת כשרות: מה היא רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג כשר גלאט, כשר, או לא כשר בכלל. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים המוזמנים שלכם.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת.
   ומי שמחפש כשרות מהדרין או גלאט גם כאן יש מספר סוגים של הכשרים  יש כאלו שיסתפקו בבד"ץ או הרב מחפוד ויש כאלו מחמירים יותר אשר ידרשו הכשר של הרב רובין או בד"ץ העדה החרדית.
  כמובן גם המחירים יכולים להיות בהתאם משום שעלות חומרי הגלם יקרה יותר. 
 • מה כמות המנות הנדרשת? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות אשר נקבע מראש.
  כמובן שצריך גם לבדוק את נושא הרזרבה. 
 • חתונה, היא בדרך כלל אירוע רב משתתפים, ולא כל חברת קייטרינג יכולה לנהל אירוע בסדר גודל שכזה. משום שבדרך כלל חברות קייטרינג העורכות אירועים קטנים, וערוכות לכמות מנות של עד 100 מוזמנים, הן אכן יוכלו לבצע את האירוע, אך יאלצו להיעזר בקבלני משנה. האילוץ הזה עלול לייקר את עלות האירוע. עם זאת, לחברות קייטרינג לחתונה יש כבר מערך של ציוד ועובדים משלהם, כך שאין להן צורך לפנות לגורמים נוספים.
 • מיקום האירוע – מומלץ לבחור חברת קייטרינג לחתונה מהאזור הגיאוגרפי, שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג לחתונות מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג מרוחקת, פשוט מכיוון שהתפעול עבורה פשוט יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שחתונות, שמתבצעות במקומות לא מוסדרים, דורשות שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לפיכך חתונה בשטח תחייב "קייטרינג בשטח", אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג לחתונה תוכל להעריך מה חסר ולהציע לכם גם את החוסרים הנדרשים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג לחתונה כולל את עלות העובדים. החליטו על סוג ההגשה הרצוי – הגשה עצמית, בופה, 
  מלצרים לשולחנות או פשוט אספקת אוכל.
  שימו לב שבד"כ מוקצה מלצר אחד לשולחן או שניים בעת ההגשה.
  לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב
  בהגשה בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת ל 75 מוזמנים
  ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנת גורמה אישית,  מה שמייקר את עלות האירוע כי נדרשים יותר אנשי שרות
  או שיטת ההגשה המסורתית, שבה המנות מגיעות במגשים וכל אחד לוקח מנה כאוות נפשו, זו שיטת הגשה זולה יותר אך לא ניתנת ההזדמנות לתת את השואו של כל מנה ומנה.
  וכמובן בופה מה שכל אחד עומד בתורו ולוקח כאוות נפשו.
  נושא השרות הינו חשוב ביותר אף אחד לא רוצה לחכות זמן רב לאוכל, או לקבלו קר. 
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד מחתונה! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותי חברת הקייטרינג  או לספק את האלכוהול באופן עצמאי, במיוחד כשמדובר באלכוהול תוצרת חוץ, שעלותו גבוהה יחסית. כל חברות הקייטרינג לחתונה יכולות לספק יין ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. בנוסף, קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיביים, אך הם מייקרים את האירוע. לרוב, המתחתנים מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול איכותי וטוב, שלא יגרום ליותר מידי כאבי ראש ביום למחרת...

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות, שתאתרו עבור החתונה שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג לחתונה

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות לחתונה שלכם.
 • בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג חברות קייטרינג לחתונה במדריך החברות של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג לחתונה ותמצאו שם חברות קייטרינג, שמספקות שירותי קייטרינג לחתונות.
 • היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. לרוב החברות יש עמודי ממליצים, וכמובן יכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג לחתונות, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג חברות קייטרינג לחתונה חברה מתאימה לדרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג לחתונה", "חברות קייטרינג כשר לחתונה", "קייטרינג חלבי לחתונה", "שף פרטי לאירוע", וכדומה. ככול שתהיו יותר ממוקדים במילות החיפוש, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר, אך עדיין לא בטוח שתמצאו חברה מתאימה כי חברה מאזור המרכז גם תפרסם את עצמה במקרים רבים באזורים נוספים בהם היא יכולה לספק שירות.
 •  דפי זהב או 144 של בזק ניתן לפנות  לסיווג חברות קייטרינג לחתונה ולאתר מספר רב של חברות שונות.
 • התייעצו עם חברים מכרים ומשפחה אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה, או מכירים חברה מסויימת וממליצים עליה.

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג לחתונה

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג לחתונה, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב: 

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם מבקשים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם 
  ההגשה ועם מקרים בלתי צפויים, שעלולים להתעורר בזמן אירוע.
  כמובן שירידה לפרטים יותר מעמיקים בתפריט כגון רמת תיבול וכד' יקבעו במהלך ההתקשרות כאשר יבחרו המנות  
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות חשוב לא פחות מרמת האוכל.
  כדאי גם לוודא האם מדובר בצוות מלצרים ונותני שרות קבועים או מתחלפים ( רבים נוהגים להיעזר בשירויהם של חברות כח אדם המתמחות במלצרים). 
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות. לא להתבייש ולהתקשר לממליצים מדובר באירוע של החיים שלכם.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • שרות הקייטרינג בחתונה מהווה הוצאה כספית גבוהה מאוד ביחס לשאר העלויות מסביב לחתונה. לכן השירות וניהול האירוע חשובים ביותר . אף אחד לא קוצה להמתין זמן רב לאוכל או שתיה זה כבר מוציא את כל הטעם הטוב.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (רזרבה). כך תוכלו לצמצם עלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה עלות חומרי הגלם גבוהה מאוד), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו.
 • בחרו חברת קייטרינג שכיף ונעים לעבוד מול בעליה / מנהל האירוע אשר עומד מולכם לאורך כל התהליך מרגע ההסכם ועד לתום האירוע.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה לכם ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג לחתונה

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג לחתונות מתאימות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג לחתונה יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

מתבלבלים? קחו יועץ קייטרינג!!! 

קייטרינג גורו אפשר לפנות לקייטרינג גורו חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע. 

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג לחתונות 

שניפגש בשמחות, 

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל" 

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קייטרינג אבסטרקט

הרעיון המרכזי והייחודי של אבסטרקט קייטרינג בע"מ הוא הכנת המנות במקום. כל מנה מוגשת בעמדה עצמאית, כל עמדה היא מטבח קטן המנוהל ע"י טבח לאורך האירוע. תפיסה זו מאפשרת לנו לתת יחס מקצועי למזון, ליצור מרקם מדויק לכל מנה ובכך להעצים את טעמה, ולבסוף מעניק לאורחי האירוע חוויה מיוחדת ומושלמת של כל חמשת החושים.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

עוד על קייטרינג לחתונה

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |