קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בשטח

מחפשים קייטרינג לאירועים בשטח? לפניכם רשימת חברות המספקות שירותי הסעדה בשטח מהן תוכלו לבחור ספק קייטרינג מועדף לאספקת שירותי קייטרינג בטבע, במדריך לקייטרינג בישראל תוכלו לאתר חברות קייטרינג כשר לשטח, קייטרינג בשרי בטבע, אסאדו בשטח. בקשו מספר הצעות מחיר מהחברות השונות ערכו השוואת מחירים וביחרו בתבונה את החברה המתאימה ביותר לאספקת שירותי הקייטרינג לאירוע שלכם בין אם זה בים ביער או במדבר.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג בשטח

קייטרינג בשטח

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שרבים מחליטים לחגוג בטבע, חוף הים, יער או נוף מדברי מרהיב. אין ספק שלטבע יש את הקסם שלו ולעשות אירוע בטבע זהו חלומם של רבים, אבל לא לכולם יש את האפשרות לעשות זאת. אם אתם כאן סימן שהחלטתם לקיים אירוע בשטח, אירוע כזה לרוב גם דורש חברה המתמחה באירועי שטח, ובעלת ניסיון ציוד, וכלים למתן שירותי קייטרינג בשטח. אירועים בטבע מתאימים לכל סוגי האירועים ניתן לקיים אירוע חברה לגיבוש, חתונה גדולה, ימי הולדת, וכמובן ניתן לגוון עם אין ספור אטרקציות וכמובן שהאטרקציה האמיתית זה הנוף שהטבע העניק לנו. 
הפקת אירוע בטבע זה כמו חומר ביד היוצר ניתן להפיק אירוע חלומי ככל העולה ברוחכם, לרוב אירוע בטבע יהיה יקר יותר מאשר בגן אירועים או מסעדה, אבל היתרונות והרגשת הסיפוק שווים את הכל.
לא כל חברה ערוכה ובעלת ניסיון באירועים בשטח וזאת משום שלעיתים הלוגיסטיקה שונה ותנאי השטח לא תמיד מאפשרים תנאי עבודה נוחים.
וכמובן ניסיון בתנאי שטח הינו דבר חשוב לא ניתן לאלתר כל דבר בקלות, וצריכים להיות ערוכים לכל תקלה והפתעה. 

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר את הספק המתאים ביותר בשטח שלכם.

 • יועץ קייטרינג חינם והפנייה לחברות שונות העונות לקריטריונים שהצבתם
  חסכו זמן באיתור חברות המתמחות באירועים בשטח. אנו נמליץ לכם על חברות מתאימות מבחינת תקציב, רמה, ושרות
 • מדריך חברות קייטרינג בשטח לבחירה עצמית של חברה מתאימה 
  סיווג של חברות קייטרינג בשטח, לפי מיקום גיאוגרפי  וסוגי שרות
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג בשטח
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות שונות, בהתאם לתקציב שנקבע מבעוד מועד.

מידע נוסף, שניתן למצוא באתר

 • טיפים ועצות לבחירת נכונה של חברת אשר תספק את המענה הקולינרי והלוגיסטי באירוע.
 • מאמרים וכתבות

יעוץ לבחירת ספק קייטרינג בשטח

האירוע קרב ובא ועם כל המשימות הנדרשות לקראת האירוע, לא תמיד יש את כל הזמן ללכת ולבצע חיפוש ממוקד אחר חברת שונות אשר מתאימה לצרכים שלכם. לכן הוקם ה"גורו מדריך להפקת אירועים בישראל", שבו יהיה ניתן ליהנות מיעוץ לכל אחד מהשירותים להם תזדקקו במהלך ארגון האירוע (גני אירועים , צלם אירועים, תקליטן והגברה לאירוע). למעשה, ה"גורו" מספק מעטפת שלמה של יעוץ וליווי לתכנון אירוע החלומות שלכם.
באתר זה מוצע לכם שירות של יועץ קייטרינג בשטח, שיעזור לכם לדלג על שלבים רבים במהלך חיפוש אחר חברת קייטרינג בשטח. היועץ ימקד את החיפוש אחר ספק קייטרינג בשטח, בהתאם לקריטריונים שתציבו (תקציב, רמת כשרות סוג האוכל וכדומה), ויפנה אתכם לחברות קייטרינג בשטח המתאימות לכם.

השאירו את פרטיכם בתיבה משמאל, ויועץ קייטרינג לאירועים בשטח יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "חברות קייטרינג בשטח", לקבל רושם ראשוני על חברות הקייטרינג המפרסמות באתר, ולמצוא טיפים נוספים ועצות לבחירת קייטרינג בשטח.

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג בשטח
מחפשים קייטרינג בשטח?  
להלן מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג בשטח


שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת שירותי קייטרינג בשטח יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור והגדרת הצרכים לטובת האירוע.

השלבים הבאים יכינו מעין תיק לאספקת מידע בעת פנייה לחברות קייטרינג בשטח, לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם רוצים, כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם. בצורה כזו תוכלו להוציא את המיטב מחברות קייטרינג בשטח. המיקוד והידע המקדים מייעלים ומקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים, ולעתים מוזילים את עלויות הקייטרינג!

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת חברת קייטרינג בשטח. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל חברות קייטרינג בשטח שתיפגשו בדרך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • סוג קייטרינג נדרש: יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – בשרי, חלבי, גריל דרום אמריקאי, אסאדו,
  קחו בחשבון, שלא כל חברה  מספקת את כל השירותים הנ"ל!!!
 • מידת כשרות: מה היא רמת הכשרות הנדרשת – כשר למהדרין, כשר, או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים המוזמנים.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת, ובמיוחד שמדובר באירוע שטח .
  בנוסף צריך לקחת בחשבון שאם מזמינים חברה עם תעודת כשרות גלאט או מהדרין ישנם רבנים שונים, ויש כאלו אשר יעדיפו הכשר של הרב מחפוד, וכאלו אשר יעדיפו בד"ץ העדה החרדית או הרב רובין.
  קחו בחשבון שאם מדובר באחוז קטן של מוזמנים אשר עבורם נדרשת הכשרות הגבוהה, ניתן להזמין מנות גלאט עבור קוצה זו. 
 • מה כמות המנות הנדרשת? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות.
 • מיקום האירוע – מומלץ לבחור חברה מהאזור הגיאוגרפי, שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג בשטח מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג מרוחקת, פשוט משום שהתפעול עבורה פשוט וקל יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שאירועים שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשות שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לפיכך חתונה בשטח תחייב "קייטרינג בשטח", אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג בשטח תוכל להעריך מה חסר ולהציע לכם גם את החוסרים הנדרשים.
  כמובן שתמיד ניתן להיעזר בחברת הפקות אירועים או חברה להשכרת ציוד אשר תספק את כל הציוד הנדרש לאירוע. 
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג בשטח לא כולל את עלות העובדים. החליטו על סוג ההגשה הרצוי – הגשה עצמית, בופה, 
  מלצרים לשולחנות או פשוט אספקת אוכל.
  שימו לב שבד"כ מוקצה מלצר אחד לשולחן או שניים בעת ההגשה.לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב, ןלכל סוג הגשה נדרשת כמות שונה של מלצרים, אמריקן סרוויס למשל דורשת את כמות נותני השרות הגבוהה ביותר משום שנדרשים גם יותר מוציאי מנות.
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד מאירוע!!! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותי חברת קייטרינג בשטח או לספק את האלכוהול באופן עצמאי, במיוחד כשמדובר באלכוהול תוצרת חוץ, שעלותו גבוהה יחסית. כל חברות הקייטרינג בשטח יכולות לספק יין ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. בנוסף, קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיביים, אך הם מייקרים את האירוע. לרוב, המתחתנים מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול איכותי וטוב, שלא יגרום ליותר מידי כאבי ראש ביום למחרת...

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לחברות מתאימות, שתאתרו עבור החתונה שלכם.

 

שלב 2: איתור חברות קייטרינג בשטח

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות בשטח.
 • בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג חברות קייטרינג בשטח במדריך החברות של הגורו. טיילו בקטגוריית המתייחסת לאירועים בשטח ותמצאו שם רשימת חברות אשר מספקות שירותי קייטרינג בשטח.
 • היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג בשטח, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג חברות קייטרינג בשטח חברה מתאימה לדרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג בשטח", או לפי אזור גאוגרפי או סוג תפריט המוצע, וכדומה. ככול שתהיו יותר ממוקדים במילות החיפוש, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר.
 • דפי זהב  ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג חברות על פי הקריטריונים הנדרשים.
 • התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה.

 

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג בשטח

 • לאחר שאיתרתם מספר ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דואר אלקטרוני, המציג את הנתונים אותם רכזתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג בשטח, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב:

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם מבקשים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך החברה מתמודדת בזמן אמת עם כמות המנות, עם ההגשה ועם מקרים בלתי צפויים, שעלולים להתעורר בזמן אירוע בשטח, וכמובן ההתנהלות השוטפות של כל העוסקים במלאכה ברמנים, מלצרים, מנהל אירוע וכמובן עובדי המטבח.
 •  אל תחסכו בנותני שרות מלצרים כי זה יפגע בסופו של דבר ברמת השרות הכללית של האירו עכדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות חשוב במידה שווה לרמת האוכל המוגש, מה זה שווה עם האוכל טעים אבל נאלצתם לעמוד זמן רב בתור לבופה, או לחכות שהמלצר יספק לכם את המנה או המשקה..
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות. לא להתבייש ולבקש רשימת ממליצים, רצוי כאלו אשר ערכו אירוע הדומה לשלכם
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה, לבדוק היטב מה מספקת כל חברה ולא רק ברמת התפריט, אלא גם ציוד נלווה, מלצרים וברמנים וכד'.
 • קייטרינג בשטח זה "פרויקט". השירות וניהול הפרויקט חשובים ביותר באירוע.  ראו מי המנהל אירוע מה הניסיון שלו וכמובן הכימייה מולו עליו מוטלת הצלחת האירוע.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט אשר עובד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה לכם ביותר.

 

השוואת מחירי קייטרינג בשטח

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג בשטח אשר מתאימות לכם, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג בשטח יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

מתבלבלים? קחו יועץ קייטרינג!!!

קייטרינג גורו אפשר לפנות לקייטרינג גורו חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע.

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג בשטח

שניפגש בשמחות,

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

קייטרינג E.C. Carnes Y Asados

חווית בשרים דרום אמריקאית E.C. Carnes Y Asados בהנהלת, אדוארדו כהן אסאדו דרום אמריקאי משובח, מפגש של טעמים, ניחוחות, וצבעים היוצרים הרמונייה קולינארית בשרית.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג ברמה אחרת

קייטרינג יחודי המתמחה בארועי בשר בסגנון אסאדו דרום אמריקאי וכן ארועי "על האש" ותבשילי פויקה. אנו עומדים לשרותכם עם כל הצוות, כל הציוד כולל מערכות ישיבה רגילות ואלטרנטיביות, אוהלים ופתרונות תאורה לחצר הפרטית או לארוע בטבע. הבשרים הכי טובים, התוספות הכי טעימות והסלטים המרעננים ביותר... כל אלה בשילוב אסדורים מהשורה הראשונה והצוות האדיב והיעיל שלנו מבטיחים את הצלחת הארוע שלכם. . אנו משרתים לקוחות החל מ- 50 ועד 250 מוזמנים...

קייטרינג דבש אירועים בטבע

 דבש אירועים בטבע, המתמחה במתן שירותי קייטרינג בשטח 

קייטרינג חוויה דרוזית

קייטרינג חוויה דרוזית מדלית אל כרמל פועל מזה 16 שנה בתחום ההסעדה, וקייטרינג לאירועים , קייטרינג חוויה דרוזית מציע את מיטב הטעמים, הניחוחות, הצבעים של העדה הדרוזית, והמטבח המזרחי, ברמה מותאמת לכל אירוע באופן אישי

קייטרינג טעמים

קיייטרינג "טעמים" מביא איתו רעיון שמשלב בין המטבח הכפרי חלבי לבין הטבע באווירה צעירה ורעננה אנו יוצרים מנות יחודיות לצד מנות

קייטרינג שיפוד ירוק

קיטרינג שיפוד ירוק קיטרינג אסאדו החברה מקפידה על שירות מעולה, עמידה בזמנים, מוצרים איכותיים והמשובחים ביותר.
נושא הניקיון, הגיינת הצוות והאסטטיקה בראש סדר העדיפויות שלה, הטעם שבאש.
הפיתוי שבבשר, קבלת הפנים, הבשרים, התוספות, הסלטים, המנות האחרונות והבר.

קרנבליטו

רוצים להנות מיום ההולדת מהאירוע ולהפסיק להתרוצץ כל הזמן??? 
הצוות של "קרנבליטו דוכני מזון" יבוא לפנק אתכם ולהפוך את האירוע לחוויה מיוחדת של יריד צבעוני ושמח שאנשים לא יפסיקו לדבר עליו זמן רב. בין דוכני מזון שברשותינו ניתן למצוא מאכלים שכולם אוהבים 

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

עוד על קייטרינג בשטח

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |