קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בשרי

לפניכם רשימת חברות קייטרינג בשרי בפריסה ארצית. מומלץ לפנות אל היועץ של בתיבת צור קשר שמשמאל, וליהנות מיעוץ ראשוני חינם והמלצות על קייטרינג בשרי.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי

יש אירוע באופק ולא משנה מה סוג האירוע חתונה, בר מיצווה או סתם אירוע חברה, בחירת חברת הקייטרינג מהווה החלוה חשובה מאוד שעלולה לההשפיע על כל האירוע לטוב ולרע.
קייטרינג גורו, מדריך קייטרינג בשרי בישראל, מזמין אתכם ליהנות משרותי האתר בבחירת חברה מתאימה ואם תרצו בליווי האירוע עצמו לכל פרטיו.

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר חברת קייטרינג בשרי המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • יועץ קייטרינג חינם והפנייה לספקי שרות קייטרינג בשרי העונים לקריטריונים שהוגדרו מראש
  חסכו זמן ומאמץ באיתור חברות קייטרינג בשרי. אנו נמליץ לכם על חברות מתאימות מבחינת רמה, תקציב, ושרות
 • מדריך שירותי קייטרינג בשרי לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות שונות, לפי איזור גיאוגרפי,  וסוגי שרות
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג בשרי
  קבלו הצעות מחיר מ 3 חברות שונות, בהתאם לתקציב שהגדרתם מראש.

מידע נוסף, שניתן לקבלבאתר

 • עצות וטיפים לבחירה נכונה של חברת המתאימה לאירוע שלכם.
 • עולם שלם של כתבות ומאמרים לתכנון האירוע המושלם.

יעוץ לבחירת חברת קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי הינו תחום רחב מאוד ומשלב בתוכו ניחוחות וטעמים חובקי עולם מהגריל הברזילאי, ועד הגריל המזרחי, ניחוחות האסאדו, ועוד מגוון של מנות בשריות מכל קצוות תבל. אפשרות ההגשה הקיימות מגוונות ביותר וניתן ליהנות מההגשה המסורתית לשולחנות, וגם מעמדות בופה, ניתן ליהנות משירותי מטבח פתוח שבו צוות טבחים מכין את המנות לנגד עיניכם במהלך כל הערב, ועוד שיטות הגשה מגוונות כיד הדימיון.
ולכולם ידוע שהעם הישראלי ברובו אוהב בשר בכל קונספט אפשרי ובחירת קייטרינג בשרי הינה מתכון לאירוע מוצלח, אחרי הכל רוב המוזמנים מגיעים לאירוע ומחכים בקוצר רוח למנה העיקרית, אשר יתן את המענה לרעב.

הרכבת התפריט לאירוע של קייטרינג בשרי יכול להתאים לכלל סוגי האוכלוסייה לצימחונים על ידי הוספת מנות דגים, לילדים קטנים ניתן לשלב המבורגרים או שניצלונים לכן כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג בשר כל האורחים באירוע יצאו שבעים ומדושנים מעונג בשר.

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה צור קשר משמאל, ויועץ יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "קייטרינג בשרי", לקבל רושם ראשוני על החברות השונות המפרסמות באתר, ולמצוא טיפים נוספים ועצות לבחירת קייטרינג בשרי.

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג בשרי
מחפשים קייטרינג בשרי? 
להלן מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג בשרי

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת שירותי קייטרינג בשרי יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור והגדרת הצרכים לטובת האירוע.

השלבים הבאים יכינו מעין תיק לאספקת מידע בעת פנייה לחברות קייטרינג בשרי, לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם רוצים, וצריכים כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם. בצורה כזו תוכלו להוציא את המיטב מחברות הקייטרינג הבשרי השונות. המיקוד והידע המקדים מייעלים ומקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים, ולעתים מוזילים את עלויות הקייטרינג!

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת קייטרינג בשרי. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל ספקי שירותי קייטרינג בשרי שתיפגשו בדרך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • סוג קייטרינג נדרש: יש להגדיר איזה סוג קייטרינג בשרי אתם רוצים – קייטרינג בשרי, קייטרינג בשרי המתמחה באסאדו, קייטרינג על האש.
  קחו בחשבון, שלא כל חברת קייטרינג בשרי מספקת את כל השירותים הנ"ל, וכמובן לא מתמחה בכל סוג של שירות!!!
 • מידת כשרות: מה היא רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג בשרי  כשר גלאט, כשר, או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים המוזמנים.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת. ובנוסף בתעודות הכשר גלאט ומהדרין ישנם מספר רבנים והכשרים כגון בד"ץ, הרב רובין ולנדאו, כמובן שרמות הכשרות הגבוהות יותר גם יקרות יותר.
 • מה כמות המנות הנדרשת? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות.
 • אם מדובר באירוע  כחתונה, שבדרך כלל אירוע זה אירוע רב משתתפים, ולא כל חברת קייטרינג יכולה לנהל אירוע בסדר גודל שכזה. משום שבדרך כלל חברות קייטרינג העורכות אירועים קטנים, וערוכות לכמות מנות של עד 100 מוזמנים, הן אכן יוכלו לבצע את האירוע, אך יאלצו להיעזר בקבלני משנה חיצוניים. האילוץ זה עלול לייקר את עלות האירוע. עם זאת, לחברות קייטרינג בשרי יש כבר מערך של ציוד שולחנות וכסאות,  ועובדים משלהם, כך שאין להן צורך לפנות לגורמים חיצוניים נוספים .
 • מיקום האירוע – מומלץ  וכדאי לבחור חברת קייטרינג בשרי מהאזור הגיאוגרפי שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג בשרי מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג אשר מרוחקת, כיוון שהתפעול עבורה פשוט קל ונוח יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שאירועים, שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לכן אירוע בשטח תחייב "קייטרינג בשרי בשטח", אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג בשרי תוכל להעריך מה חסר ולהציע לכם גם את החוסרים הנדרשים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג בשרי כולל את עלות העובדים. החליטו על סוג ההגשה הרצוי מלצרים מסתובבים, הגשה עצמית, מלצרים המגישים לשולחנות או פשוט אספקת אוכל.
  שימו לב שבד"כ מוקצה מלצר אחד לשולחן או שניים בעת ההגשה.לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב, בהגשה בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת על כל 75 מוזמנים
  ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנת גורמה אישית, או שיטת ההגשה המסורתית, שבה המנות מגיעות במגשים וכל אחד לוקח מנה כאוות נפשו.
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותי חברת קייטרינג בשרי או לספק את האלכוהול תוצרת חוץ באופן עצמאי,  שעלותו גבוהה יחסית. כל חברת קייטרינג בשרי יכולות לספק יין, ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. בנוסף, קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיביים, אך הם מייקרים את האירוע. לרוב, המתחתנים מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול איכותי וטוב, שלא יגרום ליותר מידי כאבי ראש ביום למחרת!!!

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות, שתאתרו עבור האירוע שלכם.

 

שלב 2: איתור חברות קייטרינג בשרי

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות בשרי. בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג של קייטרינג בשרי במדריך השירותים של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג בשרי ותמצאו שם חברות קייטרינג, אשר מספקות קייטרינג בשרי. היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות המפורסמות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג בשרי, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם תחת הסיווג "קייטרינג בשרי" חברה העוניה על דרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג בשרי", "קייטרינג בשרי כשר ", "קייטרינג בשרי", "קייטרינג בשרי בשטח"
 •  וכדומה. ככל שמילת החיפוש תהיה ממוקדת יותר, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר.
 • דפי זהב  ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג קייטרינג בשרי.
 •  התייעצו עם חברים משפחה, מכרים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה, והשתמשו בשירותים של חברת קייטרינג בשרי.

 

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה חכמה בין ספקי קייטרינג בשרי

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג בשרי, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב: 

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל של האירוע שלכם.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם דורשים, וגם בסוגיית הכשרות יש צורך לבדוק את הרב המועדף במיוחד כאשר מדובר בהכשרי גלאט ומהדרין.
 • יש לבקש תפריטים מוצעים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם שיטת ההגשה ועם מקרים לא צפויים, שעלולים לצוץ בזמן האירוע.
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות לעתים חשוב לא פחות מרמת האוכל.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • קייטרינג בשרי זה "פרויקט". השירות וניהול הפרויקט חשובים ביותר באירוע.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (הרזרבה). כך תוכלו לחסוך בעלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט שעומד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג בשרי

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג בשרי מתאימות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג בשרי יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

התבלבלתם ? קחו יועץ קייטרינג!!! 

קייטרינג גורו אפשר לפנות לקייטרינג גורו חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע. 

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג בשרי

שניפגש בשמחות, 

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל" 

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קייטרינג E.C. Carnes Y Asados

חווית בשרים דרום אמריקאית E.C. Carnes Y Asados בהנהלת, אדוארדו כהן אסאדו דרום אמריקאי משובח, מפגש של טעמים, ניחוחות, וצבעים היוצרים הרמונייה קולינארית בשרית.

קייטרינג Respect Your Hunger

בריספקט האוכל הוא המרכז, היצירה מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר מרגשת ומלהיבה אותנו בכל אירוע מחדש. מהיופי הפשוט של עגבניית תמר טרייה ודרך האנינות בטעמו של קוויאר איכותי אנו יוצרים את הריגוש שלנו ואת הריגוש הזה אנו מגישים לכם על צלחת.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קייטרינג חוויה דרוזית

קייטרינג חוויה דרוזית מדלית אל כרמל פועל מזה 16 שנה בתחום ההסעדה, וקייטרינג לאירועים , קייטרינג חוויה דרוזית מציע את מיטב הטעמים, הניחוחות, הצבעים של העדה הדרוזית, והמטבח המזרחי, ברמה מותאמת לכל אירוע באופן אישי

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |