קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג במרכז

לפניכם רשימת חברות קייטרינג במרכז. ברשימה שלפניכם תוכלו למצוא ספקי שירותי קייטרינג שונים במרכז.
לאיתור מהיר של חברה לאירוע אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות התיבה שמשמאל, ולקבל יעוץ ראשוני חינם, והמלצה על חברות מתאימות לאירוע שלכם מתוך החברות הקיימות ברשימת החברות להלן.

לקבלת מידע נוסף, טיפים לבחירת קייטרינג במרכז

קייטרינג במרכז

יש לכם אירוע ואתם מחפשים חברת קייטרינג במרכז?
ברוכים הבאים לקייטרינג גורו, המדריך לקייטרינג במרכז ובישראל!
לפניכם מוצגים שירותי האתר. מניסיוננו, שירותים אלה יקלו עליכם לאתר את הספק המתאים ביותר לאירוע שלכם.
 • יעוץ קייטרינג חינם והפנייה לחברות הקייטרינג העונות לקריטריונים שהצבתם
  חסכו זמן באיתור חברות קייטרינג במרכז. אנו נמליץ לכם על חברות שמתאימות לתקציב שלכם, לרמת המזון ולשרות שאתם מבקשים

 • מדריך חברות קייטרינג במרכז לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות קייטרינג שונות במרכז, לפי מיקום גיאוגרפי וסוגי שרות
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג במרכז
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות קייטרינג שונות באזור מרכז, בהתאם לתקציב שהגדרתם

מידע נוסף שניתן למצוא באתר

 • טיפים ועצות לבחירת נכונה של חברת קייטרינג באזור מרכז
 •  מאמרים וכתבות על תחומים רבים ונוספים כגון השכרת ציוד, בחירת סוג תפריט ועוד.

יעוץ קייטרינג לאיתור נוח ומהיר של חברות קייטרינג במרכז

כל מי שמחפש קייטרינג לאירוע במרכז או בישראל בכלל יגלה מיד, שלא פשוט לאתר "חברת קייטרינג מתאימה" מתוך מגוון חברות קייטרינג באזור מרכז.

איתור ספק קייטרינג מתאים הוא "פרויקט", וכמו בכל פרויקט גם באיתור חברת קייטרינג קיים הצורך להקדיש זמן רב למחקר, חיפוש והשוואה. אזור המרכז הוא איזור אשר רווי בחברות קייטרינג שונות ומגוונות. עקב היותו אחד האזורים המאוכלסים ביותר במדינה כך גם ריבוי החברות. החיפוש אחר חברה טובה אשר מתאימה לאירוע שלכם יכול להיות ארוך ומתיש, צריך לקחת בחשבון שחברות רבות אשר אינן ממוקמות פיזית במרכז גם מספקות שירות באזור הנ"ל גם מהצפון וגם מהדרום, מה שמגדיל את ההיצע של החברות.

בקייטרינג גורו נחסוך מכם שלבים רבים בתהליך הזה על ידי ייעוץ אנושי.

במקום להתקשר לספקי קייטרינג  שונים ולרוץ בין פגישות עם כל חברות הקייטרינג, בכל פעם להציג בפני כל אחת מהן בכל פעם מחדש את עצמכם ומה אתם הצרכים שלכם, אנו נקצר בשבילכם את התהליך על ידי כך שנעזור לכם למקד את דרישותיכם. בהתאם לסוג תפריט שאתם מחפשים ובהתחשבות בתקציב שהוגדר לאירוע, אנו נפנה אתכם לחברות המתאימות לכם ביותר מתוך "מדריך חברות הקייטרינג" במדריך שירותי קייטרינג במרכז.

בסיום התהליך נשמח לשמוע המלצות וחוות דעת על החברות שפנו אליכם, וגם על זו שבסופו של דבר בחרתם.

השאירו את פרטיכם בתיבת צור קשר שמשמאל ותיהנו מיעוץ בחינם בבחירת חברת קייטרינג במרכז.

בנוסף לזאת, אתם מוזמנים להכנס לקטגוריית חברות קייטרינג במרכז, לאתר בעצמכם חברות קייטרינג מתאימות, לייצור עמם קשר ולתת את המלצתכם לטובת גולשי האתר.

מחפשים קייטרינג לחתונה במרכז? קייטרינג לבר מצווה במרכז, קייטרינג לאירוע חברה או קייטרינג גורמה לאירוע בבית? להלן מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם לאתר חברת קייטרינג מתאימה באזור מרכז, ולבחור את זו שמתאימה לצורכיכם.

שלב 1: הגדרת דרישות וצרכים

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת שירותי קייטרינג במרכז יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור והגדרת הצרכים לטובת האירוע.

במהלך השלבים הבאים תוכלו להחליט מה מבוקשכם, כך שבעת פנייה לחברות קייטרינג במרכז הפניה תהיה ממוקדת, וכך גם תוכלו לקבל הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו במה אתם מעוניינים, כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם, ותוכלו להוציא את המיטב מחברות קייטרינג שונות במרכז. המיקוד והידע המקדים מקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים, מייעלים אותו ולעתים אף מוזילים את עלויות הקייטרינג! מומלץ לקרוא את הפרטים הבאים ולהכין רשימה, שתרכז את המידע שאתם זקוקים לו:

 • החליטו מהו סוג הקייטרינג הנדרש – יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג גורמה, אסאדו או רק קינוחים.
  לא כל חברת קייטרינג במרכז מספקת את כל השירותים הנ"ל!
 • קיבעו את רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג כשר למהדרין, כשר או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם רמת הכשרות מתאימה למוזמנים שלכם.
  הנושא של כשרות הוא מורכב עבור  רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות באזור מרכז, מכיוון שזה מאלץ את חברות הקייטרינג לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת.
 • קיבעו מהי כמות המנות הנדרשת – בצעו הערכה ראשונית לגבי כמות המוזמנים. בכל אירוע כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר התשלום לחברת הקייטרינג ניתן בהתאם לכמות המנות.
  יש לשים לב שלא כל חברת קייטרינג במרכז יכולה לטפל בכמויות גדולות של מנות, ומאידך חברות קייטרינג שמטפלות באירועים של 300 איש ומעלה לא יטפלו באירועים קטנים (30-60 איש).
 • מיקום האירוע – כדאי לבחור בחברת קייטרינג מקומית. לדוגמה, כשהאירוע מתבצע באזור מרכז, כדאי שחברת הקייטרינג תהיה מאותו האזור.
  חברת קייטרינג במרכז תוכל לספק הצעת מחיר זולה יותר מחברת קייטרינג מרוחקת, מכיוון שהתפעול פשוט יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע  יש לדעת שאירועים פרטיים, שמתבצעים במקומות לא מסודרים בטבע, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, מקור גז, כלים וכדומה. לפיכך, אירוע שטח במרכז יחייב "קייטרינג בשטח" אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת הקייטרינג תוכל להעריך מה חסר, ולספק אותו.
 • החליטו מהו סוג ההגשה המועדף– המחיר של חברות קייטרינג במרכז מכליל, בין השאר את העלות הכוללת של  הצוות. לכן רצוי להחליט איזה סוג הגשה אתם מעדיפים – הגשה עצמית , בופה ,או מלצרים לשולחנות או רק אספקת מזון.
  שימו לב , בדרך כלל מומלץ מלצר לכל שולחן או שניים לכל היותר, ושכל מלצר או איש שרות נוסף מהווה עלות נוספת לתקציב.

אספו את כל המידע הנ"ל ורכזו אותם בקובץ מסודר אותו תוכלו להפנות לחברות קייטרינג מתאימות במרכז שתמצאו בעבור האירוע שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג במרכז

ברגע שהגדרתם את שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג מתאימות במרכז.

כדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש במדריך חברות קייטרינג במרכז מתוך מדריך החברות של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג במרכז, ותמצאו שם חברות קייטרינג המספקות שירותים באזור מרכז.

 • היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות ובדקו כי הן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן קצת ברגש ודימיון, כדי לבחור 3 חברות קייטרינג באזור מרכז, העונות על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם במדריך חברות קייטרינג במרכז חברה אשר תתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג במרכז", "חברות קייטרינג כשר במרכז", "קייטרינג חלבי במרכז", "קייטרינג לשטח במרכז" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, איתור החברה המתאימה יהיה קל יותר.
 • דפי זהב – ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג חברות קייטרינג במרכז.
 • התייעצו עם חברים שערכו לאחרונה אירוע דומה. הם יוכלו לספק מידע בנוגע לחברות שעמם באו במגע, ולהעלות את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. בדקו אתם מדוע העדיפו חברת קייטרינג אחת על פני אחרת.

שלב 3: קבלת הצעות מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג במרכז

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכיימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.
 • להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב:
 • האם החברה בעלת ניסיון באירועים בסדר הגודל של האירוע שלכם.
 • האם החברה בעלת תעודת כשרות אותה אתם דורשים.
 • יש לבקש תפריט והצעות מחיר כתובה עבור כל סוג תפריט ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את איכות המנות של חברות. לשם כך מומלץ לבצע טעימות, כדאי מאוד להגיע לאירוע, שבו יהיה תפריט דומה לזה שנבחר על ידיכם. כך תוכלו לראות את היכולות של החברת קייטרינג: גם תוכלו לבדוק את התפריט הנבחר, וגם תוכלו לראות כיצד חברת הקייטרינג מתמודדת עם כמות המוזמנים, עם הגשה ועם תקריות בלתי צפויות, שעלולים לצוץ במהלך האירוע.
 • כדאי לבקש פירוט של צוות העובדים שיעבוד בערב האירוע – מספר המלצרים, הברמנים, המגישים וכדומה, משום שהשירות הוא חשוב באותה מידה כמו רמת האוכל.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • קייטרינג במרכז זה "פרויקט". השירות וניהול הפרויקט חשובים ביותר באירוע.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי רזרבה גבוהים ממספר מנות שאתם קבעתם מראש. כך תוכלו לחסוך בעלויות, אם קרה ולא כל האורחים הגיעו.
 • עיינו ברשימת המוזמנים ובדקו את חתך המוזמנים. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים דתיים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), ומומלץ יותר להזמין את המספר המנות המדוייק עבור המוזמנים הללו. בדקו מה  עלות למנת ילדים (לפעמים מנות ילדים זולות יותר).
 • בחרו חברת קייטרינג שכיף לעבוד מול בעליה או  מול המנהל האירוע שעומד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לחשב את התוצאות ולבחור בחברה אשר מתאימה יותר.

השוואת המחירים של קייטרינג במרכז

 • במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג מתאימות במרכז, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג במרכז יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

מתבלבלים? קחו יועץ קייטרינג!!!

 – חברתנו מספקת שירותי יעוץ וליווי בכל השלבים, החל בייעוץ מקצועי, דרך בחירת חברה מתאימה, ואף ניהול כל האירוע.

לסיכום , אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יעזרו לכם בתהליך הבחירה, וההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג במרכז.

שניפגש בשמחות ,

צוות "הגורו – המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קייטרינג E.C. Carnes Y Asados

חווית בשרים דרום אמריקאית E.C. Carnes Y Asados בהנהלת, אדוארדו כהן אסאדו דרום אמריקאי משובח, מפגש של טעמים, ניחוחות, וצבעים היוצרים הרמונייה קולינארית בשרית.

קייטרינג אבסטרקט

הרעיון המרכזי והייחודי של אבסטרקט קייטרינג בע"מ הוא הכנת המנות במקום. כל מנה מוגשת בעמדה עצמאית, כל עמדה היא מטבח קטן המנוהל ע"י טבח לאורך האירוע. תפיסה זו מאפשרת לנו לתת יחס מקצועי למזון, ליצור מרקם מדויק לכל מנה ובכך להעצים את טעמה, ולבסוף מעניק לאורחי האירוע חוויה מיוחדת ומושלמת של כל חמשת החושים.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קייטרינג חוויה דרוזית

קייטרינג חוויה דרוזית מדלית אל כרמל פועל מזה 16 שנה בתחום ההסעדה, וקייטרינג לאירועים , קייטרינג חוויה דרוזית מציע את מיטב הטעמים, הניחוחות, הצבעים של העדה הדרוזית, והמטבח המזרחי, ברמה מותאמת לכל אירוע באופן אישי

קייטרינג סול

התאספנו חברים טובים אשר נהנים מאוכל טוב ואלכוהול משובח להתרוממות הרוח. הסכימו כולם פה אחד כי את ההנאות הקטנות הללו צריך לשתף עם עוד אנשים, שיהיה שמח. אז הזמנו למפגשים עוד חברים של חברים, ככל שעבר הזמן האוכל הפך מעניין יותר והאירוח מפנק יותר.

קייטרינג קסרולה

קייטרינג קסרולה - קייטרינג חלבי כשר

קיטרינג קסרולה -ארץ זבת חלב וירק

קייטרינג קסרולה ,גאה להציג: מעדנים חלביים וצמחוניים ממיטב התוצרת המקומית הטריה.
גל ספיר השף שילווה אתכם לקראת האירוע ולכל אורכו,

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

כתבות קשורות קייטרינג במרכז

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |