קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בירושלים

לפניכם רשימת חברות קייטרינג בירושלים. ברשימה שלפניכם תוכלו למצוא ספקי שירותי קייטרינג שונים בירושלים.
לאיתור מהיר של חברה לאירוע אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות התיבה שמשמאל, ולקבל יעוץ ראשוני חינם, והמלצה על חברות מתאימות לאירוע שלכם מתוך החברות הקיימות ברשימת החברות להלן.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג בירושלים

קייטרינג בירושלים

יש לכם אירוע ואתם מחפשים חברת קייטרינג בירושלים?
ברוכים הבאים לקייטרינג גורו, המדריך לקייטרינג בירושלים ובישראל!

לפניכם מוצגים שירותי האתר. מניסיוננו, שירותים אלה יקלו עליכם לאתר את הספק המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • יעוץ קייטרינג חינם והפנייה לחברות הקייטרינג העונות לקריטריונים שהצבתם
  חסכו זמן באיתור חברות קייטרינג בירושלים. אנו נמליץ לכם על חברות שמתאימות לתקציב שלכם, לרמת המזון ולשרות שאתם מבקשים
 • מדריך חברות קייטרינג בירושלים לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות קייטרינג שונות בירושלים, לפי מיקום גיאוגרפי וסוגי שרות
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג בירושלים
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות קייטרינג שונות באזור ירושלים, בהתאם לתקציב שהגדרתם

מידע נוסף שניתן למצוא באתר

 • טיפים ועצות לבחירת נכונה של חברת קייטרינג באזור ירושלים
  מאמרים וכתבות
  המלצות על חברות שונות.
  טיפים ועצות להפקת האירוע.
  ואם בא לכם לבשל יש גם את פינת השף שבה תוכלו ליהנות ממגוון מתכונים

יעוץ קייטרינג לאיתור נוח ומהיר של חברות קייטרינג בירושלים

כל מי שמחפש קייטרינג לאירוע בירושלים או בישראל בכלל יגלה מיד, שלא פשוט לאתר חברה מתאימה מתוך מגוון חברות הפועלות ומספקות שירות באזור ירושלים והסביבה.

איתור ספק קייטרינג מתאים הוא "פרויקט", וכמו בכל פרויקט גם באיתור חברת קייטרינג יש צורך להקדיש זמן רב למחקר, חיפוש והשוואה.
ירושלים הינה עיר מעורבת באוכלוסייה מרקעים שונים, דתיים מפלגים שונים, חילוניים נוצרים ומוסלמים, אשר לכל סוג אוכלוסייה יש טעמים ודרישות שונות.
ירושלים הינה עיר שהתפתחה מאוד גם באזורי תעשייה והיי טק אשר נעזרים בשירותי הסעדה למוסדות ולמפעלים, וגם מקום שרבים נוהגים לחגוג אירועים מסוגים שונים ברחבי העיר וכמובן בכותל המערבי, והרי ירושלים. 
מה שהביא לפריחה ווצמיחה בקרב חברות הקייטרינג אשר צצו להן כפטריות אחרי הגשם על מנת לספק את השירות הנדרש לביקוש אשר הולך וגובר.
כך ניתן למצוא חברות רבות אשר חלקן מתעסקות עם המגזר המוסדי כגון מפעלים, צהרונים וגני ילדים, וכמובן חברות אשר מתעסקות עם אירועים גדולים ועובדים עם גני אירועים ואולמות, וכמובן כם עם לקוחות פרטיים.
ניתן לומר שיש מענה לכל סוג של דרישה. 

בקייטרינג גורו נחסוך מכם שלבים רבים בתהליך זה דרך יעוץ אנושי.

במקום להתקשר לספקים שונים ולהתרוצץ בין פגישות עם כל חברות הקייטרינג, במקום להציג בפני כל אחת מהן בכל פעם מחדש את עצמכם ומה אתם מחפשים,אנחנו נקצר עבורכם את התהליך בכך שנעזור לכם למקד את דרישותיכם. בהתאם לסוג התפריט שאתם מחפשים ובהתחשב בתקציב שהגדרתם לאירוע, אנו נפנה אתכם לחברות המתאימות לכם ביותר מתוך "מדריך חברות הקייטרינג" במדריך שירותי קייטרינג בירושלים.

בסיום התהליך נשמח לשמוע המלצות וחוות דעת על החברות שפנו אליכם, וגם על זו שבסופו של דבר בחרתם.

השאירו את פרטיכם בתיבה משמאל וקבלו יעוץ חינם לבחירה של חברת קייטרינג בירושלים.

מעבר לזאת, אתם מוזמנים להיכנס לקטגורית חברות קייטרינג בירושלים (בלוח החברות שמוצג באתר), לאתר בעצמכם חברות קייטרינג פוטנציאליות, ליצור עמם קשר ולתת את המלצתכם לטובת גולשי האתר.

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג בירושלים

מחפשים קייטרינג לחתונה בירושלים? קייטרינג לבר מצווה בירושלים, קייטרינג לאירוע חברה או קייטרינג גורמה לאירוע בבית? להלן מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם לאתר חברת קייטרינג מתאימה באזור ירושלים, ולבחור את זו שמתאימה לצורכיכם.

שלב 1: הגדרת דרישות וצרכים

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת שירותי קייטרינג בירושלים יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של תחקור והגדרת הצרכים לטובת האירוע.

השלבים הבאים יסייעו לכם להחליט מה מבוקשכם, כך שבעת פנייה לחברות השונות תוכלו לקבל הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו במה אתם מעוניינים, כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם, ותוכלו להוציא את המיטב מהחברות השונות. המיקוד והידע המקדים מקלים על תהליך הבחירה של הספק המתאים, מייעלים אותו ולעתים אף מוזילים את עלויות הקייטרינג! מומלץ לקרוא את הפרטים הבאים ולהכין רשימה מסודרת ומפורטת, שתרכז את המידע שאתם זקוקים לו:

 • החליטו מהו סוג השרות הנדרש – יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – קייטרינג בשרי, חלבי, גורמה, אסאדו או רק קינוחים.
  לא כל חברת קייטרינג בירושלים מספקת את כל השירותים הנ"ל, ישנן חברות אשר יש להן רק מטבח בשרי או חלבי, או כמובן ההתמחות והעדפת השף.
 • קיבעו את רמת הכשרות הנדרשת – כשר למהדרין, רבנות, גלאט או לא כשר בכלל. כדאי לכם לבדוק אם רמת הכשרות מתאימה למוזמנים שלכם, היות ובירושלים ישנו קהל דתי ברמות שונות סוגיית הכשרות הינה חשובה מאוד.
  הנושא של כשרות הוא מורכב עבור  רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות באזור ירושלים, מכיוון שזה מאלץ את חברות הקייטרינג לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת.
  ברמות כשרות מהדרין וגלאט לפעמים יש גם העדפה לתעודה מסויימת כגון הרב רובין או בד"ץ העדה החרדית וייתכן שהכשר של הרב מחפוד לא יהיה מקובל.
 • קיבעו מהי כמות המנות הנדרשת – בצעו הערכה ראשונית לגבי כמות המוזמנים. בכל אירוע כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר התשלום עבור השרות ניתן בהתאם לכמות המנות.
  יש לשים לב שלא כל חברה יכולה לטפל בכמויות גדולות של מנות, ומאידך חברות קייטרינג יש שמטפלות באירועים של 300 איש ומעלה לא יהיו מעוניינים באירועים קטנים (30-60 איש).
 • מיקום האירוע – כדאי לבחור בחברת קייטרינג מקומית . לדוגמה, כשהאירוע מתבצע באזור ירושלים, כדאי שחברת הקייטרינג תהיה מאותו האזור.
  חברה מירושלים תוכל לספק הצעת מחיר זולה יותר מחברה מרוחקת מתל אביב או המרכז בכלל, מכיוון שהתפעול פשוט יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שאירועים פרטיים, שמתבצעים במקומות לא מוסדרים בשטח, בפארקים ואפילו בחצרות פרטיים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות וכסאות, מקור גז, כלים, מאוררים והצללות וכדומה. לפיכך, אירוע שטח בירושלים יחייב חברה אשר ערוכה עם הציוד הנדרש וכמובן ניסיון באירועים בשטח.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת הקייטרינג תוכל להעריך מה חסר, ולספק אותו.
 • החליטו מהו סוג ההגשה הרצוי – התמחור של חברות קייטרינג בירושלים כולל, בין השאר, את עלות העובדים. לכן רצוי להחליט באיזה סוג הגשה מעוניינים – הגשה עצמית, בופה, מלצרים לשולחנות או סתם אספקת אוכל.
  שימו לב, שבדרך כלל מלצר אחד ממונה על שולחן או שניים בעת ההגשה, ושכל מלצר נוסף מהווה עלות נוספת לתקציב.
  גם כאן עם ריבוי שיטות ההגשה כדאי להתייעץ עם מנהל האירוע לגבי העלויות הצפויות לגבי כל שיטת הגשה. 

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות בירושלים שתאתרו עבור האירוע שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג בירושלים

ברגע שהגדרתם את שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג מתאימות בירושלים.

כדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש במדריך חברות קייטרינג בירושלים מתוך מדריך החברות של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג בירושלים, ותמצאו שם חברות קייטרינג המספקות שירותים באזור ירושלים.

 • היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות ובדקו כי הן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, בדקו את עמודי הממליצים ורשימת לקוחות של החברות השונות, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן קצת ברגש ודימיון, כדי לבחור 3 חברות קייטרינג באזור ירושלים, העונות על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם במדריך חברות קייטרינג בירושלים חברה אשר תתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג בירושלים", "חברות קייטרינג כשר בירושלים", "קייטרינג חלבי בירושלים", "קייטרינג לשטח בירושלים" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, איתור החברה המתאימה יהיה קל יותר.
 • דפי זהב או מודיעין 144 של בזק – ניתן לפנות לשניהם לסיווגים של חברות קייטרינג בירושלים.
 • התייעצו עם חברים, מכרים, משפחה שערכו לאחרונה אירוע דומה. הם יוכלו לספק מידע בנוגע לחברות שעמם באו במגע, ולהעלות את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. בדקו אתם מדוע העדיפו חברת קייטרינג אחת על פני אחרת, וכמובן מה ההתרשמות שלהם מהחברה אשר ערכה להם את האירוע.

שלב 3: קבלת הצעות מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג בירושלים

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.
 • להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב:
 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם מבקשים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם ההגשה ועם מקרים בלתי צפויים, שעלולים להתעורר בזמן אירוע.
  קחו בחשבון שלא בכל אירוע תוכלו לטעום את התפריט אשר עליו אתם חושבים. 
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות חשוב לא פחות מרמת האוכל, את רמת השירות תבדקו כבר באירוע שתהיו נוכחים בו.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות השונות, לא להתבייש ולבקש מספר טלפון  של הממליצים, ורצוי שגם הממליצים יהיו כאלו אשר ערכו אירוע דומה לשלכם.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • תבדקו את סוג הציוד הנלווה שולנות כסאות כלי הגשה וכדומה, לא הייתם רוצים להושיב את המוזמנים על כסאות מתנדנדים.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (רזרבה). כך תוכלו לצמצם עלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו. בדקו מה העלות למנת ילדים (לעתים מנות ילדים זולות יותר).
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט שעומד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג בירושלים

 • במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג מתאימות בירושלים, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג בירושלים יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

מתבלבלים? קחו יועץ קייטרינג!!!
קייטרינג גורו – אפשר לפנות לקייטרינג גורו – חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע.

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג בירושלים.

שניפגש בשמחות,

צוות "הגורו – המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קייטרינג Respect Your Hunger

בריספקט האוכל הוא המרכז, היצירה מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר מרגשת ומלהיבה אותנו בכל אירוע מחדש. מהיופי הפשוט של עגבניית תמר טרייה ודרך האנינות בטעמו של קוויאר איכותי אנו יוצרים את הריגוש שלנו ואת הריגוש הזה אנו מגישים לכם על צלחת.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג אשכול ענבים

חברת הקייטרינג "אשכול ענבים" הוקמה על ידי השף אבנר פרידמן

אם אי פעם תהיתם על קנקנם של חברות הקייטרינג, הרי שיש לנו את התשובה הכי מדוייקת עבורכם, בחברת הקייטרינג "אשכול ענבים".

קייטרינג סול

התאספנו חברים טובים אשר נהנים מאוכל טוב ואלכוהול משובח להתרוממות הרוח. הסכימו כולם פה אחד כי את ההנאות הקטנות הללו צריך לשתף עם עוד אנשים, שיהיה שמח. אז הזמנו למפגשים עוד חברים של חברים, ככל שעבר הזמן האוכל הפך מעניין יותר והאירוח מפנק יותר.

קייטרינג קסרולה

קייטרינג קסרולה - קייטרינג חלבי כשר

קיטרינג קסרולה -ארץ זבת חלב וירק

קייטרינג קסרולה ,גאה להציג: מעדנים חלביים וצמחוניים ממיטב התוצרת המקומית הטריה.
גל ספיר השף שילווה אתכם לקראת האירוע ולכל אורכו,

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |