קייטרינג חלבי כשר למהדרין

לפניכם רשימת חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין בפריסה כלל ארצית. הנכם מוזמנים לפנות אלינו, וליהנות מיעוץ ראשוני חינם והמלצות על חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין. קיטרינג גורו מדריך לחברות קייטרינג בישראל.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג חלבי כשר למהדרין

קייטרינג חלבי כשר למהדרין

האירוע מתקרב ולא משנה מה סוג האירוע חתונה, בר מיצווה או סתם אירוע חברה, בחירת חברת הקייטרינג מהווה את אחת ההחלטות החשובות ביותר, אשר מאוד שעלולה לההשפיע על כל האירוע לטוב ולרע.
קייטרינג גורו, מדריך קייטרינג חלבי כשר למהדרין בישראל, מזמין אתכם ליהנות משרותי האתר בבחירת חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין ואם תרצו בליווי האירוע עצמו לכל פרטיו.

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • יועץ קייטרינג חינם והפנייה לספקי שרות קייטרינג חלבי כשר למהדרין העונים לקריטריונים שהוגדרו מראש
  חסכו זמן ואנרגיות בחיפוש חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין. אנו נמליץ לכם על חברות המתאימות לכם מבחינת רמה, תקציב, ושרות
 • מדריך קייטרינג חלבי כשר למהדרין לבחירה עצמית של חברה מתאימה 
  סיווג של חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין, לפי אזור גיאוגרפי, וסוגי שרות הניתנים.
 • השוואת מחירים בשיטת המכרז ההפוך של שרותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין
  קבלו הצעות מחיר מ 3 חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין שונות, בהתאם לתקציב אשר הוגדר מראש

מידע נוסף, שניתן לקבלבאתר

 • עצות וטיפים לבחירה קלה וחכמה של חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין.
 • מאמרים וכתבות .

ייעוץ לבחירה קלה וחכמה של חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין


כל אירוע הוא בעל אופי שונה וכמוהו גם בעלי האירוע והמוזמנים, לכן תמיד נשאלת השאלה איזה סוג קייטרינג נזמין קייטרינג חלבי כשר למהדרין או קייטרינג בשרי כשר. לאחרונה גבר הביקוש לקייטרינג חלבי כשר למהדרין גם באירועים גדולים-חתונות וכנסים, ובאירועים משפחתיים מצומצמים, ואירועי קוקטייל. קייטרינג חלבי כשר למהדרין הנוסחה המושלמת לאירוע מושלם כאשר מזמינים שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין ניתן ליהנות ממגוון רחב של טעמים חובקי עולם המבוססים על מרכיבים חלביים, מגוון של סוגי הגשה למנות קרות או חמות, אסטתיות והמון צבע במנות. התפריט בדרך כלל כאשר מזמינים קייטרינג חלבי כשר למהדרין מורכב ממוצרי חלב, ירקות ואף ניתן להוסיף סוגי דגים על פי דרישת הלקוח, חומרי גלם הגורמים לשובע ולא דומים לתחושת העייפות והכבדות המזוהה עם  התפריט הבשרי. בנוסף כאשר בוחרים בקייטרינג חלבי כשר למהדרין ,כל תהליך היצור והאיחסון וכמובן איכות חומרי הגלם נמצאים בהשגחה קבועה על מנת לעמוד בדרישות של תעודת ההכשר.
בניית תפריט קייטרינג חלבי כשר למהדרין יכולה להתאים לכל סוגי האוכלוסייה ניתן ליהנות ממוצרי חלב רווי שומן או דל שומן, ולשלב גם בתפריט מנות ילדים כפוקצ'ות או פיצות. בזמן בחירת שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין המוזמנים גם יהנו מקינוחים חלביים ולא קינוחים המבוססים תחליפי חלב אשר לרוב מוגשים באירועים המבוססים על תפריט בשרי.

השאירו את פרטיכם בתיבת הצור קשר, ויועץ קייטרינג יצור עמכם קשר.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית קייטרינג חלבי כשר למהדרין, ולהתרשם מהחברות השונות המפורסמות באתר, ולקבל טיפים, ועצות נוספים לבחירת קייטרינג חלבי כשר למהדרין.

מחפשים קייטרינג חלבי כשר למהדרין?  
לפניכם מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירת חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בעת איתור וחיפוש חברות מתאימות לאספקת קייטרינג חלבי כשר למהדרין יש לבצע עבודת מחקר ראשונית של הגדרת הצרכים עבור האירוע.
השלבים הבאים יכינו מעין תיק שבו ירוכז המידע הנדרש ובעת פנייה לחברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה אתם צריכים, כך יהיה קל יותר לתת מענה על דרישותיכם. בצורה כזו תוכלו לקבל את המקסימום מחברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין. המיקוד והידע המקדים משפרים ומייעלים את תהליך הבחירה של הספק המתאים, ולעתים מוזילים את עלות הקייטרינג והאירוע בכלל!!!

התיק הזה יוכל ללוות אתכם במשך כל התהליך של בחירת קייטרינג חלבי כשר למהדרין. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות ביתר קלות בין כל ספקי שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין שתיפגשו בדרך.

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • רמת כשרות: האם חברת הקייטרינג היא העלת הכשר מהדרין, בד"ץ. שימו לב, שנושא הכשרות הרמות אלו עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעמוד בתקנים מיוחדים, שעלותן לא מבוטלת.
 • מה כמות המנות הנדרשת??? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לוודא את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות.
 • אם מדובר באירוע  כחתונה, שבדרך כלל אירוע זה אירוע רב משתתפים, ולא כל חברת קייטרינג יכולה לנהל אירוע בסדר גודל שכזה. משום שבדרך כלל חברות קייטרינג העורכות אירועים קטנים, וערוכות לכמות מנות של עד 100 מוזמנים, הן אכן יוכלו לבצע את האירוע, אך יאלצו להיעזר בקבלני משנה. האילוץ זה עלול לייקר את עלות האירוע. עם זאת, לחברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין יש כבר מערך של ציוד, כלים, ועובדי שרות משלהם, כך שאין להן צורך לפנות לספקים חיצוניים נוספים .
 • מיקום האירוע: מומלץ לבחור חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין מהאזור הגיאוגרפי, שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג אשר מרוחקת, כיוון שהתפעול עבורה פשוט ונוח יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע: יש לדעת שאירועים, שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לכן אירוע בשטח תחייב קייטרינג חלבי כשר למהדרין בשטח, אשר יכול להתגבר על קשיים צפויים.
  הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין תוכל להעריך מה חסר ולספק לכם גם את כל החוסרים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין כולל את עלות צוות אנשי השרות. החליטו על סוג ההגשה המועדף מלצרים מסתובבים, בופה בהגשה עצמית, מלצרים המגישים לשולחנות או פשוט אספקת מזון.
  שימו לב בדרך כלל מומלץ מלצר אחד לשולחן או שניים לכל היותר בעת ההגשה.לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב, בהגשה בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת על כל 75 סועדים.
  ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנות גורמה אישיות, או שיטת ההגשה המסורתית שבה המנות מגיעות במגשים למרכז השולחן וכל אחד לוקח מנה כאוות נפשו.
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותי חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין או לספק את האלכוהול תוצרת חוץ באופן עצמאי,  שעלותו יקרה. כל חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין יכולות לספק יין, ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. כמובן קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיבי, אך הם מייקרים את האירוע. הרוב מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול טוב, ואיכותי, שלא יגרום לחמרמורת ביום למחרת!!!

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך מסודר, אותו תוכלו להציג בפני חברות קייטרינג המתאימות, שתאתרו בשביל האירוע שלכם.

 

שלב 2: איתור חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, אפשר להתחיל באיתור חברות קייטרינג המתאימות חלבי. בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג של קייטרינג חלבי כשר למהדרין במדריך השירותים של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג חלבי כשר למהדרין ותמצאו שם חברות קייטרינג, אשר מספקות קייטרינג חלבי כשר למהדרין. היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות המפורסמות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת 3 חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין, העונות על מעטפת הצרכים והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג "קייטרינג חלבי כשר למהדרין" חברה העונה על דרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין", "קייטרינג חלבי  למהדרין ", "קייטרינג חלבי כשר למהדרין", "קייטרינג חלבי כשר למהדרין במרכז"
 • וכדומה. ככל שמילת החיפוש תהיה ממוקדת יותר, כך תאתרו חברה מתאימה בקלות יתר.
 • דפי זהב  ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג קייטרינג חלבי כשר למהדרין.
 • התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה, והשתמשו בשירותים של חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין.

 

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה חכמה בין ספקי קייטרינג חלבי כשר למהדרין

 • לאחר שאיתרתם מספר ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם מייל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת דוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו ליצור קשר טלפוני עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו להציג את דרישותיכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה, לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם במייל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל שיחה מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה מגע ראשוני עם חברת קייטרינג חלבי כשר למהדרין, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב:

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל של האירוע שלכם.
 • האם החברה עומדת ברמת הכשרות אותה אתם דורשים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם שיטת ההגשה ועם מקרים לא צפויים, שעלולים לצוץ בזמן האירוע.
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע: מספר המלצרים, ברמנים, בכלל כמות נותני השירות, כי השירות חשוב לא פחות מרמת האוכל המוגש.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות אשר הראות מתימות לכם.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • קייטרינג חלבי כשר למהדרין זה "פרויקט". השירות וניהול הפרויקט חשובים ביותר באירוע.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (הרזרבה). כך תוכלו לחסוך בעלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה, ומנהל הפרויקט אשר אמור לנהל את כל האירוע.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר לאירוע שלכם.

השוואת מחירי קייטרינג חלבי כשר למהדרין

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין מתאימות, הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבת צור קשר, והיועץ שלנו יחזור אליכם ויעזור לכם בכל התהליך.

התבלבלתם??? קחו יועץ קייטרינג !!!

קייטרינג גורו אפשר לפנות לקייטרינג גורו חברה המספקת שירותי יעוץ לבחירת חברת קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע.

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג חלבי כשר למהדרין

שניפגש בשמחות,

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג אמנון ותמר

קייטרינג אמנון ותמר קייטרינג כשר מבית טוב

קייטרינג אמנון ותמר מטבח ישראלי חדשני.
בניהולו וניצוחו של השף שירי משה. 

קייטרינג מנחת התמר

חברת קייטרינג "מנחת התמר" מנפצת לכם את המיתוס שהכרתם עד כה אודות אירוע עם קייטרינג חלבי כשר מהדרין. הצוות שלנו יציע לכם אירוע מחומרי הגלם, הגבינות, וקינוחי שוקלד גורמה האיכותיים ביותר. בשיטת תפריט מותאם לכל אירוע, קייטרינג מנחת התמר מציע לכם פתרון של טעם ואיכות ללא פשרות לאירוע שלכם בהכשר בד"ץ הרב מחפוד שליט"א.

קבל 3 הצעות מחיר

...