קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג לאירועים

האירוע באופק מתחתנים או חוגגים בר\ת מצווה או סתם אירוע משפחתי, מחפשים שירותי קייטרינג לאירועים קייטרינג גורו  מדריך חברות קייטרינג לאירועים צור קשר וקבל ייעוץ חינם והצעות מחיר מחברות קייטרינג לאירועים המתאימים לכם לפי סוג שרות, רמה ותקציב. קייטרינג גורו מדריך קייטרינג בישראל.

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

האירוע מתקרב ועדיין לא בחרתם בחברת קייטרינג לאירוע שלכם, נכון שהבחירה קשה ממגוון החברות הפועלות היום בתחום שירותי קייטרינג לאירועים. לא משנה מה סוג האירוע חתונה, בת מצווה, אירוע חברה או אירוע משפחתי מצומצם לקייטרינג חשיבות עליונה כי אף אחד לא רוצה שיגידו שהאוכל היה סבבה או בסדר, כולם רוצים לשמוע את המשפט היה אוכל מדהים, גם שאני בדיאטה לא יכולתי לעצור את עצמי, ועוד משפטים הממחישים את האוכל המשובח שהוגש באירוע. לא רק שבחירת חברת קייטרינג קשה היום בגלל ריבוי הסגנונות וסוגי הקייטרינג השונים קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג דרום אמריקאי, אסאדו, צרפתי ועוד מגוון סוגים. וכמובן יש את רמות הכשרות השונות.
קייטרינג גורו מדריך חברות קייטרינג בישראל לבחירה קלה נבונה של חברת קייטרינג לאירועים, צרו קשר עם יועץ קייטרינג לאירועים תיהנו מטיפים ועצות והפניה למספר חברות קייטרינג לאירועים המתאימים לכם על פי הקריטריונים אשר הוצבו מראש.

לפניכם השירותים המוצעים באתר. שירותים אלה יקלו עליכם לאתר את הספק המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • ייעוץ קייטרינג חינם והפנייה לחברות קייטרינג לאירועים העונות לקריטריונים שהצבתם
  חסכו ריצות טלפונים וזמן בחיפוש חברות קייטרינג לאירועים תשמרו את האנרגיות לדברים אחרים.
 • מדריך חברות קייטרינג לאירועים לבחירה עצמית של חברה מתאימה 
  סיווגים של חברות קייטרינג לאירועים לפי סוג שירות, איזור גאוגרפי ועוד.
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג לאירועים
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות קייטרינג לאירועים, בהתאם לצרכים, ולתקציב שהגדרתם

מידע נוסף, שניתן לקבל באתר

 • טיפים ועצות לבחירת נכונה של חברת קייטרינג לאירועים.
 • מאמרים וכתבות

יעוץ לבחירת ספק קייטרינג לאירועים

לא מעט מלבטים בשאלה איזו חברה כדאי להזמין, מה צריך לבדוק, איזה שירות צריכים, איזה סוג קייטרינג נבחר כיצד נוכל להוזיל את העלות!!!. לכן יש יועץ קייטרינג אשר יוכל לעזור לכם להתמקד בחיפוש וכיצד להפוך את התהליך לפשוט, קל וזול יותר
באתר זה מוצע לכם שירות של יועץ קייטרינג לאירועים, שיעזור לכם לדלג על שלבים רבים במהלך חיפוש אחר חברת קייטרינג לאירועים. היועץ ימקד את החיפוש אחר ספק קייטרינג לאירועים, בהתאם לקריטריונים שתציבו (תקציב, רמת כשרות סוג האוכל וכדומה), ויפנה אתכם לחברות קייטרינג לאירועים המתאימות לכם.

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה משמאל, ויועץ קייטרינג לאירועים יחזור אליכם.

ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "קייטרינג לאירועים", לקבל רושם ראשוני על חברות הקייטרינג המפרסמות באתר, ולקבל טיפים נוספים ועצות לבחירת חברת קייטרינג לאירוע שלכם.

הגורו המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג לאירועים
מחפשים קייטרינג לאירועים?  
בפניכם מוצגים מספר טיפים ועצות לאיתור ובחירה קלה של חברת קייטרינג לאירועים

שלב 1: הגדרת צרכים לאירוע

בזמן החיפוש אחר חברת קייטרינג לאירועים מתאימה יש צורך לבצע תחקיר ראשוני עבור הגדרת הצרכים והדרישות עבור האירוע. בשלבים הבאים תכינו מעין תיק אשר בו ירוכז כל המידע עבור האירוע, בעת פנייה לחברות קייטרינג לאירועים, לשם קבלת הצעת מחיר יעילה וממוקדת. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו מה הדרישות והצרכים שלכם, יהיה קל יותר לתת מענה על מבוקשכם. בצורה כזו תוכלו להוציא את המקסימום מחברות הקייטרינג השונות. המיקוד והידע המקדים מייעלים ומקלים על תהליך הבחירה של חברה מתאימה, ולעתים מוזילים את עלויות הקייטרינג והאירוע בכלל!!! המידע הזה ילווה אתכם במהלך כל תהליך הבחירה של חברת קייטרינג לאירועים מתאימה. רכזו בו את כל הנתונים שייאספו, וכך תוכלו להשוות בקלות בין כל חברות קייטרינג לאירועים שתיפגשו בדרך.
באותה צורה גם מומלץ לרכז את כל המידע עבור שאר השירותים שיידרשו עבור האירוע כגון צלם, או תקליטן. 

עברו על השלבים הבאים ורכזו את המידע שלהלן:

 • סוג האירוע המתוכנן כי לא כל חברת קייטרינג לאירועים מספקת שירותים לחתונות או לאירועים קטנים, זה תלוי כמובן בכמות המשתתפים.
 • סוג קייטרינג נדרש: יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג גורמה, קייטרינג אסאדו או פשוט קינוחים. צריך לקחת בחשבון בחשבון, שלא כל חברות קייטרינג לאירועים מספקות את כל השירותים הנ"ל!!!, ישנן חברות אשר מספקות שירותי קייטרינג חלבי בלבד או ההיפך רק בשרי 
 • התקציב הכללי עבור האירוע, והתקציב עבור חברת הקייטרינג. מחירי המנות בין חברה לחברה שונים ויש חברות המסוגלות לספק מנה במחירים הנמוכים ביותר 50 - 60 ש"ח ויש חברות שמחיר מנה יתחיל רק מ 250 ש"ח וצפונה.
 • מידת כשרות: מה היא רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג כשר למהדרין, כשר, או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם את רמת הכשרות לה מצפים המוזמנים. בהכשרי גלאט ומהדרין יש גם סוגי רבנים שונים שזו גם מקודה שצריך לקחת בחשבון.
  שימו לב, שנושא הכשרות עלול להיות בעייתי עבור רוב חברות הקייטרינג הבינוניות והקטנות, מכיוון שזה מאלץ אותן לעבור הכשרות מיוחדות, שעלותן לא מבוטלת.
 • מה כמות המנות הנדרשת? בצעו הערכה ראשונית לגבי מספר המוזמנים. בכל אירוע, כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר משלמים לחברת קייטרינג לפי מספר המנות.
 • מיקום האירוע – מומלץ לבחור חברת קייטרינג לאירועים מהאזור הגיאוגרפי, שבו יתקיים האירוע. חברת קייטרינג לאירועים מהאזור תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מהצעת מחיר שתציע חברת קייטרינג מרוחקת, פשוט מכיוון שהתפעול עבורה פשוט ונוח יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שחתונות, או בכלל אירועים שמתקיימים במקומות לא מוסדרים, דורשות שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת שולחנות, גז, סכו"ם וכו'. לפיכך חתונה או אירוע בשטח תחייב חברת קייטרינג שמתמחה בשטח, אשר יוכל להתמודד עם קשיים צפויים. הכינו מראש את רשימת הציוד הקיים במקום האירוע, כדי שחברות הקייטרינג תוכל להעריך מה חסר ולהציע לכם גם את החוסרים הנדרשים.
 • סוג הגשה רצוי: התמחור של חברות קייטרינג לאירועים כולל את עלות העובדים. החליטו על סוג ההגשה הרצוי הגשה עצמית, בופה, מלצרים לשולחנות או פשוט אספקת אוכל. שימו לב שבד"כ מומלץ להקצות מלצר אחד לשולחן או שניים בעת ההגשה. לכל מלצר יש עלות נוספת לתקציב בהגשה, בסגנון בופה מומלץ יחס של עמדה אחת ל 75 מוזמנים ישנם סוגים נוספים של שיטות ההגשה כגון אמריקן סרביס, שבו המנות מגיעות כמנת גורמה אישית, שיטה חדשה ופופלארית היא המטבח הפתוח בכאן לאורך כל האירועי מכינים את המנות לנגד עיניהם המשתאות של המוזמנים. לכל שיטת הגשה יש את היתרונות והחסרונות ויש כאלו שיותר יקרות משום שנדרש עבורן צוות גדול יותר
 • אלכוהול: ללא ספק מהווה חלק בלתי נפרד כמעט מכל אירוע! תמיד עולה השאלה, האם כדאי  להיעזר בשירותי חברת קייטרינג לאירועים או לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, במיוחד כשמדובר באלכוהול תוצרת חוץ, שעלותו גבוהה יותר מאלכוהול תוצרת מקומית. כל חברות הקייטרינג לאירועים יכולות לספק יין ובירה מקומית, וכמובן שתייה קלה. בנוסף, קיימת האפשרות להיעזר בשירותי בר אקטיביים, אך הם מייקרים את האירוע. רבים מעדיפים לרכוש את האלכוהול באופן עצמאי, בין היתר כי חשוב לפנק את המוזמנים באלכוהול איכותי וטוב, שלא יגרום לחמרמורת של היום למחרת...

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות, שתאתרו עבור החתונה שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג לאירועים

 • ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת שירותי הקייטרינג הנדרשים, ניתן להתחיל בחיפוש חברות קייטרינג המתאימות לאירועים.
 • בכדי לאתר חברות מתאימות ניתן להשתמש בסיווג חברות קייטרינג לאירועים במדריך החברות של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריית קייטרינג לאירועים או לקטיגוריה הנדרשת לחתונה, ב מצווה, או אירוע קטן ותמצאו שם חברות קייטרינג, שמספקות שירותי קייטרינג  לאירועים בהתאם לאירוע שלכ.
 • היכנסו לעמודי הפרסום, ולאתרי האינטרנט של החברות המפרסמות וודאו שהן עונות על הצרכים אותם הגדרתם. היכנסו לגלריית התמונות שלהם, ולתפריטים אותם הם מציגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן הפעילו את הרגש והדמיון לבחירת חברות קייטרינג לאירועים, העונות על מעטפת הדרישות והשירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם בסיווג חברות קייטרינג לאירועים חברה מתאימה לדרישותיכם,  להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או שירותי הקייטרינג הנדרשים כגון: "חברות קייטרינג לאירועים במרכז", "חברות קייטרינג לאירועים כשרות", "קייטרינג לאירועים גדולים", "קייטרינג בשטח לאירועים", וכדומה. ככול שתהיו יותר ממוקדים במילות החיפוש, כך תאתרו חברת קייטרינג אשר מתאימה לאירוע שלכם בקלות יתר.
 • דפי זהב  ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג חברות קייטרינג לאירועים.
 • התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה.

שלב 3: הצעת מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג לאירועים

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם בדוא"ל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת הדוא"ל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, כיוון שתוכלו להשתמש באותו הקובץ שוב ושוב. אם במקום זאת תבחרו לדבר עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו לתאר את מבוקשכם עבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להימשך עד חצי שעה. לעומת זאת מידע מדויק, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס יחסוך מכם את הצורך לפרט את פרטי האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטי קשר שלכם, ותנו לחברות לחזור אליכם. לשיחה שתערכו עמם יש חשיבות רבה, כיוון שהיא מהווה את המגע הראשוני עם החברת קייטרינג לאירועים, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה חשובה הכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע.

להלן מספר נושאים אשר חובה לתת להם תשומת לב:

 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
 • האם יש לחברת הקייטרינג תעודת הכשר הדרושה לכם.
 •  האם יש לחברת הקייטרינג תעודת יצרן או תו תקן ISO לא כל החברות מחזיקות בתעודות אלו.
 • יש לבקש תפריט והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין התפריטים של  החברות השונות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם ההגשה ועם מקרים בלתי צפויים, שעלולים להתעורר בזמן אירוע.
 • מי השף אשר אמור לנהל ולנצח על צוות הטבחים ועובדי המטבח, וכמובן כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות חשוב לא פחות מרמת האוכל.
 • יש לבדוק ולקבל המלצות על החברות.
 • לא תמיד המחיר הוא זה שקובע ויש לשקלל את כל המרכיבים, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג אחת יקרה מהשנייה.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (רזרבה). כך תוכלו לצמצם עלויות, במקרה שלא כל המוזמנים הגיעו.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו, ואם יש כמות גדולה של ילדים ניתן גם להזמין מנות ילדים אשר עלותן זולה יותר.
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט אשר יעבוד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג לאירועים

במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג לאירועים מתאימות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג לאירועים יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

התבלבלתם אין לכם כוח וזמן קחו יועץ קייטרינג!!!

קייטרינג גורו אפשר לפנות לקייטרינג גורו חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע.

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג לאירועים

שניפגש בשמחות,

צוות "הגורו המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג Feel Eat

קייטרינג Feel Eat קייטרינג לאירועים.
אירועים שמרגישים אחרת, חוויה קולינרית לכל אירוע.

קייטרינג האופה והבשלנית

טעמים שעושים אירועים!
אירועים טובים... זה עניין של טעם. אז איך אפשר לקלוע לטעם שלכם ושל האורחים?
באמצעות אוזן קשבת, יד מיומנת וסוד משפחתי שעושה את ההבדל... אז מהו התבלין הסודי שלנו?

icaffe אירועים

חברת icaffe אירועים הוקמה על ידי השף רן בן ארי ושותפתו לחיים ולעסקים שלומית בכר בשנת 1999. שלומית ורן מעניקים מניסיונם הרב שהצטבר על פני מאות אירועים מוצלחים לכם הלקוחות חוויה קולינרית וניהול אירוע ברמה הגבוהה ביותר

קבל 3 הצעות מחיר

...

קייטרינג בישראל

תגובות אחרונות

 • משה וחני תודה רבה לכם על ערב שכולו נתינה
  נתתם מעצמכם מעל ומעבר ולא חסכתם...

  רחל, 05. דצמבר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על אירוע קסום
  כל האורחים נהנו ואין ספק שזה הרבה בזכותכם
  נפגש בבת מצווה של עדן

  גל, 05. דצמבר, 2016 |

 • ממליצה מאד על http://www.kguru.co.il/item/160

  נגה, 21. נובמבר, 2016 |

 • פעמיים נהנינו מהשירות של פיל איט
  ובכל פעם הם הוכיחו את עצמם מחדש
  גם בשירות, גם באיכות וגם בכמות
  ממליצה בחום
  אסתי כהן

  אסתי, 10. ינואר, 2016 |

 • אבי תודה רבה על ערב מושלם

  אורנה ואלון, 23. יוני, 2015 |

 • לכל המתלבטים – אל תתלבטו, אתם רוצים את קסרולה לאירוע שלכם.

  החלטנו לעשות...

  זהר ודור ליבנה, 28. יוני, 2014 |

 • ערכתי 4- אירועים , לקהל אדריכלים גבוהה בישראל , שהנושא המנחה היה "מקור...

  תמר, 10. דצמבר, 2013 |

 • עמרי

  תודה !

  נהננו מאד מהאוכל, צורת ההגשה, החשיבה על הכל, העזרה והאווירה...

  מיכל, 10. דצמבר, 2013 |

 • לליעד וכל הצוות
  להרבה שפים עם שמות גדולים יש עוד מה ללמוד ממך
  גם בטעם וגם בשירות,
  יישר כוח

  מוטי זיסר, 07. אוגוסט, 2013 |

 • השתתפתי באירוע שהם עשו..! יצירתיים להפליא וכמובן שטעים

  שגיא, 06. יוני, 2013 |