קייטרינג בשרון

לפניכם רשימת חברות קייטרינג בשרון. ברשימה שלפניכם תוכלו למצוא ספקי שירותי קייטרינג שונים בשרון.
לאיתור מהיר של חברה לאירוע אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות התיבה שמשמאל, ולקבל יעוץ ראשוני חינם, המלצה על החברות המתאימות לאירוע שלכם מתוך רשימת חברות קיימות ברשימה להלן.  >>>>>>

לקבלת מידע נוסף וטיפים לבחירת קייטרינג בשרון

קייטרינג בשרון

יש לכם אירוע ואתם מחפשים חברת קייטרינג בשרון?
ברוכים הבאים לקייטרינג גורו, המדריך לקייטרינג בשרון ובישראל!

לפניכם מוצגים שירותי האתר. מניסיוננו , טיפים אלו יעזרו לכם למצוא את ספק הקייטרינג המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 • יעוץ קייטרינג בחינם הפנייה לחברות קייטרינג אשר עונות על קריטריונים שהוצבו
  חסכו זמן באיתור חברות קייטרינג בשרון. אנו נמליץ לכם על חברות שמתאימות לתקציב שלכם, לרמת המזון ולשרות שאתם מבקשים
 • מדריך חברות קייטרינג בשרון לבחירה עצמית של חברה מתאימה
  סיווג של חברות קייטרינג שונות בשרון, לפי מיקום גיאוגרפי וסוגי שרות
 • השוואת מחירים הפוכה של שרותי קייטרינג בשרון
  קבלו 3 הצעות מחיר מחברות קייטרינג שונות באזור שרון, בהתאם לתקציב שהגדרתם

מידע נוסף שניתן למצוא באתר

 • עצות וטיפים לבחירת קלה של חברת קייטרינג באזור שרון
 • כתבות ומאמרים

יעוץ על קייטרינג עבור איתור נוח, מהיר של  חברות קייטרינג בשרון

כל מי שמחפש קייטרינג לאירוע בשרון או בישראל בכלל יגלה מיד, שלא פשוט לאתר "חברות קייטרינג מתאימות" מתוך מגוון חברות קייטרינג באזור שרון.

איתור ספקי קייטרינג מתאימים הוא "פרויקט", וכמו בכל פרויקט גם באיתור חברות קייטרינג יש צורך להקדיש זמן רב לבדיקות, חיפוש, השוואה.

בקייטרינג גורו נקקצר לכם שלבים רבים במסגרת התהליך על ידי ייעוץ אנושי.

במקום להתקשר לספקים שונים ולהתרוצץ בין פגישות עם כל חברת קייטרינג, במקום להציג בפני כל אחת מהן בכל פעם מחדש את עצמכם ומה אתם מחפשים,אנחנו נקצר עבורכם את התהליך בכך שנעזור לכם למקד את דרישותיכם. בהתאם לסוג התפריט שאתם מחפשים ובהתחשב בתקציב שהגדרתם לאירוע, אנו נפנה אתכם לחברות המתאימות לכם ביותר מתוך "מדריך חברות הקייטרינג" במדריך שירותי קייטרינג בשרון.

בסיום התהליך נשמח לשמוע המלצות וחוות דעת על החברות שפנו אליכם, וגם על זו שבסופו של דבר בחרתם.

השאירו את פרטיכם בתיבה משמאל וקבלו יעוץ חינם לבחירה של חברת קייטרינג בשרון.

מעבר לזאת, אתם מוזמנים להיכנס לקטגורית חברות קייטרינג בשרון (בלוח החברות שמוצג באתר), לאתר בעצמכם חברות קייטרינג פוטנציאליות, ליצור עמם קשר ולתת את המלצתכם לטובת גולשי האתר.

המדריך לבחירת ספק שירותי קייטרינג בשרון

מחפשים קייטרינג לחתונה בשרון? קייטרינג לבר מצווה בשרון, קייטרינג לאירוע חברה או קייטרינג גורמה לאירוע בבית? להלן מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם לאתר חברת קייטרינג מתאימה באזור שרון, ולבחור את זו שמתאימה לצורכיכם.

שלב 1: הגדרת הדרישות והצרכים

בשלב של איתור והחיפוש אחר חברות המתאימות למתן שירותי קייטרינג בשרון יש לבצע עבודת הכנה ראשונה של בדיקת, וגם הגדרת צרכים עבור האירוע.

הצעדים הבאים יעזרו לכם להחליט מה הצרכים שלכם, כך שבעת פנייה לחברות קייטרינג בשרון תוכלו לקבל הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו במה אתם מעוניינים, כך יהיה קל יותר לענות על מבוקשכם, ותוכלו להוציא את המיטב מחברות קייטרינג שונות בשרון. המיקוד והמידה המוקדם עוזרים בתהליך בחירת ספק מתאים, מייעלים אותו ואף מוזילים את עלות הקייטרינג ! מומלץ בחום לקרוא את הנקודות הבאות להכין רשימה מסודרת, שתרכז את האינפורמצייה הנדרשת:

 • החליטו מהו סוג הקייטרינג הנדרש – יש להגדיר איזה סוג קייטרינג אתם רוצים – "קייטרינג בשרי", "קייטרינג חלבי", "קייטרינג סושי", "קייטרינג אסאדו" או רק קינוחים.
  לא כל חברות קייטרינג בשרון מספקות את כל השירותים הנ"ל!
 • קיבעו את רמת הכשרות הנדרשת – קייטרינג כשר למהדרין, כשר או לא כשר. כדאי לכם לבדוק אם רמת הכשרות מתאימה למוזמנים שלכם.
  סוגיית הכשרות היא מורכבת עבור הרבה חברות קייטרינג בינוניות וקטנות באזור שרון, משום שזה מאלץ את חברות הקייטרינג לעבור הכשרות מיוחדות,ומערך מיוחד שעלותו גבוהה מאוד.
 • קיבעו מהי כמות המנות הנדרשת – בצעו הערכה ראשונית לגבי כמות המוזמנים. בכל אירוע כדאי לאשר את הגעת המוזמנים מראש, כי הרי בסופו של דבר התשלום לחברת הקייטרינג ניתן בהתאם לכמות המנות.
  יש לשים לב שלא כל חברת קייטרינג בשרון יכולה להכין כמויות גדולות של מנות, ומאידך חברות קייטרינג המקיימות אירועים של 400 איש ומעלה לא יערכו אירועים קטנים (20-70 איש).
 • מיקום האירוע – מומלץ להיעזר בשירותי בחברת קייטרינג מקומית. למשל, כשהאירוע מתבצע באזור שרון, כדאי שחברת הקייטרינג תהיה מאותו האזור.
  חברת קייטרינג בשרון תוכל לתת הצעת מחיר זולה יותר מחברת קייטרינג מרוחקת, מכיוון שהתפעול קל יותר.
 • לוגיסטיקה וציוד לאירוע – יש לדעת שאירועים פרטיים, שמתבצעים במקומות לא מוסדרים, דורשים שינוע ולוגיסטיקה נוספים, כגון אספקת כיסאות, ושולחנות, מקור גז, כלי הגשה וכדומה. לפיכך, אירוע שטח בשרון יחייב " קייטרינג בשטח " אשר יכול וערוך לקשיים הצפויים.
  הכינו מבעוד מועד את רשימת ציוד הקיים במקום שבו ייערך האירוע, כדי ששירותי הקייטרינג תוכל לדעת מה חסר, ולספקו.
 • החליטו מהו סוג ההגשה הרצוי – התמחור של חברות קייטרינג בשרון כולל, בין השאר, את עלות העובדים. לכן רצוי להחליט באיזה סוג הגשה מעוניינים – הגשה עצמית, בופה, מלצרים לשולחנות או סתם אספקת אוכל.
  שימו לב, שבדרך כלל מלצר אחד ממונה על שולחן או שניים בעת ההגשה, ושכל מלצר נוסף מהווה עלות נוספת לתקציב.

אספו את כל הנתונים הנ"ל ורכזו אותם במסמך כתוב אותו תוכלו להציג לחברות קייטרינג מתאימות בשרון שתאתרו עבור האירוע שלכם.

שלב 2: איתור חברות קייטרינג בשרון

ברגע שהוגדרו השירותים הנדרשים מהקייטרינג, ניתן להתחיל בחיפוש חברות קייטרינג מתאימות בשרון.

כדי לחפש חברת קייטרינג מתאימה מומלץ להיעזר במדריך חברות קייטרינג בשרון מתוך מדריך החברות של קייטרינג גורו. היכנסו לקטגוריה קייטרינג בשרון, ומצאו שם חברות קייטרינג המספקות שירותים באזור שרון.

 • טיילו בעמודים ובאתרי אינטרנט של חברות קייטרינג שונות וראו כי הן מסוגלות לספק מענה על כל הצרכים אשר הוגדרו. היכנסו לגלריות התמונות שלהם ולתפריטים המוצגים באתר, השתמשו במידע העומד לרשותכם באתר וכן קצת ברגש ודמיון, כדי לבחור 3 חברות קיטרינג באזור שרון, העונות על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.
 • במידה ולא מצאתם במדריך חברות קייטרינג בשרון חברה אשר תתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
 • חפשו " בגוגל " ביטויים מתאימים, ממוקדים לפי אזור או שירות קייטרינג הנדרש כגון: "חברות קייטרינג בשרון", "חברת קייטרינג אסאדו בשרון", "קייטרינג כשר בשרון", "קייטרינג לחתונה בשרון" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, איתור החברה המתאימה יהיה קל יותר.
 • דפי זהב – ניתן לשוטט בדפי זהב בסיווג "חברות קייטרינג בשרון".
 • דברו עם חברים שעשו באחרונה אירוע זהה. הם יוכלו לספק מידע בנוגע לחברות שעמם היו בקשר,  להעלות את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. בדקו עימם מדוע סגרו עם חברת קייטרינג אשר ערכה להם את האירוע.

שלב 3: קבלת הצעות מחיר והשוואה בין ספקי קייטרינג בשרון

 • לאחר שאיתרתם 3-4 ספקים מתאימים, אנו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם מייל, המתאר את הנתונים אותם אספתם. שליחת מייל תקל עליכם ותחסוך לכם זמן, משום שיהיה ניתן להשתמש באותו הקובץ מספר פעמים. אם במקום זאת תחליטו לשוחח עם החברות, תגלו שבכל שיחה תיאלצו להציג את דרישותיכם בעבור האירוע, ושכל שיחה כזו עשויה להיגרר עד כשעה. לעומת זאת אינפורמצייה מדוייקת, שתעבור אליהם במייל או בפקס, יחסוך לכם את הצורך להציג את הפרטים של האירוע בכל פעם מחדש.
 • בפנייתכם השאירו פרטיכם, תנו לחברות השונות לשוב אליכם. בשיחה שתערכו עמם ישנה חשיבות מרובה, משום שהיא מהווה מגע ראשון עם חברת הקייטרינג, שאחראית להצלחת האירוע שלכם. שימו לב אם נעים לכם לדבר עם בעלי החברה ועם מנהליה – חשובה הכימיה בין ספק השירות לבין בעלי האירוע.
 • להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם תשומת לב:
 • האם החברה ערכה אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
 • האם החברה בעלת רמת הכשרות אותה אתם צריכים.
 • יש לבקש תפריטים והצעת מחיר כתובה ולערוך השוואה בין החברות.
 • יש לבדוק את רמת האוכל של החברות. לשם כך רצוי לבצע טעימות, ומומלץ מאוד לבצע אותן באירוע, שבו יוגש תפריט דומה לזה שבחרתם. כך תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה: גם תוכלו לבדוק את התפריט בזמן אמת, וגם תוכלו ללמוד איך חברת קייטרינג מתמודדת עם כמות המנות, עם ההגשה ועם מקרים בלתי צפויים, שעלולים להתעורר בזמן אירוע.
 • כדאי לבקש פירוט של הצוות שיועסק בשעת האירוע – מספר מלצרים, ברמנים, מגישים וכדומה, כי השירות לעתים חשוב לא פחות מרמת האוכל.
 • יש לקבל ולבדוק את ההמלצות על חברות הקייטרינג השונות.
 • לא בהכרח המחיר הוא זה שקובע ויש לבדוק מרכיב מרכיב בהצעה, כדי לראות מדוע חברת קייטרינג מסויימת יקרה מהמתחרה.
 • קייטרינג בשרון זה " פרויקט ". השירות וניהול של פרויקט חשובים מאוד בזמן האירוע.
 • דרשו מחברת הקייטרינג אחוזי סטייה גבוהים על מספר המנות שאתם קובעים מראש (רזרבה). כך תוכלו לשלם פחות, במידה ולא כל המוזמנים נכחו באירוע.
 • עיברו על רשימת המוזמנים ובדקו את חתך האוכלוסייה. במידה וקיים מספר מצומצם של מוזמנים חרדים, יהיה מיותר להזמין את כל המנות גלאט כשר (מייקר מאוד את מחיר המנה), וניתן יהיה להזמין רק מספר מנות לטובת מוזמנים אלו. בדקו מה העלות למנת ילדים (לעתים מנות ילדים זולות יותר).
 • בחרו חברת קייטרינג שנעים לעבוד מול בעליה / מנהל הפרויקט שעומד מולכם.

לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו, יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי קייטרינג בשרון

 • במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך ולחסוך זמן בחיפוש חברות קייטרינג מתאימות בשרון, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, ושלוש חברות קייטרינג בשרון יחזרו אליכם עם הצעת מחיר, בהתאם לשירותי הקייטרינג בהם אתם מעוניינים.

מתבלבלים? קחו יועץ קייטרינג!!!
קייטרינג גורו – אפשר לפנות לקייטרינג גורו – חברה שמספקת יעוץ קייטרינג וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת החברה המתאימה, ועד ניהול האירוע.

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים הללו יקלו על תהליך הבחירה ועל ההשוואה שלכם בין חברות קייטרינג בשרון.

שניפגש בשמחות,

צוות "הגורו – המדריך להפקת אירועים בישראל"

קייטרינג סול

התאספנו חברים טובים אשר נהנים מאוכל טוב ואלכוהול משובח להתרוממות הרוח. הסכימו כולם פה אחד כי את ההנאות הקטנות הללו צריך לשתף עם עוד אנשים, שיהיה שמח. אז הזמנו למפגשים עוד חברים של חברים, ככל שעבר הזמן האוכל הפך מעניין יותר והאירוח מפנק יותר.

קייטרינג קסרולה

קייטרינג קסרולה - קייטרינג חלבי כשר

קיטרינג קסרולה -ארץ זבת חלב וירק

קייטרינג קסרולה ,גאה להציג: מעדנים חלביים וצמחוניים ממיטב התוצרת המקומית הטריה.
גל ספיר השף שילווה אתכם לקראת האירוע ולכל אורכו,

קייטרינג שיפוד ירוק

קיטרינג שיפוד ירוק קיטרינג אסאדו החברה מקפידה על שירות מעולה, עמידה בזמנים, מוצרים איכותיים והמשובחים ביותר.
נושא הניקיון, הגיינת הצוות והאסטטיקה בראש סדר העדיפויות שלה, הטעם שבאש.
הפיתוי שבבשר, קבלת הפנים, הבשרים, התוספות, הסלטים, המנות האחרונות והבר.

קרנבליטו

רוצים להנות מיום ההולדת מהאירוע ולהפסיק להתרוצץ כל הזמן??? 
הצוות של "קרנבליטו דוכני מזון" יבוא לפנק אתכם ולהפוך את האירוע לחוויה מיוחדת של יריד צבעוני ושמח שאנשים לא יפסיקו לדבר עליו זמן רב. בין דוכני מזון שברשותינו ניתן למצוא מאכלים שכולם אוהבים 

קבל 3 הצעות מחיר

...