אתרים חברים

-  מחפשים מקומות לאירועיםמקום למסיבת רווקים, מקום למסיבת רווקות, וילות למסיבות, רוז הפקות אירועים

- רוצים לעשות שינוי הגיע הזמן לקום התעוררות כי נמאס לנו לישון

פרסום באתר

מדי חודש מבצעים גולשים באינטרנט עשרות אלפי חיפושים של קייטרינג ושפים פרטיים בוריאציות שונות, אלא שגולשים אלו לרוב נשארים בעמוד הראשון והשני לכל היותר, ואינם מגיעים לאתרים אשר לא ממוקמים בעמודים הראשונים במנועי החיפוש ובראשם גוגל. 
אנו בקייטרינג גורו פונים לאותו ציבור גולשים, ומאפשרים לך לחשוף בפניהם את שירותיך בצורה הטובה ביותר על מנת שיהפכו ללקוחות שלך.

אנו בקייטרינג גורו דוגלים בכך ששרות איכות וחיוך מהווים מתכון להצלחה. על כן בנינו פורטל מעוצב קל ונוח למשתמש, המשלב טכנולוגיות מתקדמות ביותר, ההפורטל מקודם ומשווק באופן מאסיבי בקרב מנועי החיפוש, ובכל פלטפורמה הקיימת ברשת. האתר הינו חלק מהפורטל המקיף של הגורו מדריך להפקת אירועים בישראל  כך תוכל/י למצוא מגוון פתרונות להצגת העסק שלך – החל מדף פרופיל בסיסי,  וכלה באתר אינטרנט שלם, אשר יוקדש אך ורק לעסק שלך. כמו כן יש לנו מגוון אפיקים להבלטה נוספת לעסק שלך, הכל בהתאם לבחירתך. יחד נגבש חבילה המתאימה לצרכיך ולתקציבך. רוצים מידע נוסף? 
אם ברצונך לקדם את העסק שלך, למשוך אליך קהל יעד שהשירות שלך מתאים לו בדיוק, צור קשר עכשיו לתיאום פגישת היכרות ולמידת צרכי העסק שלך, ללא כל התחייבות מצידך.

להתראות בשמחות קייטרינג גורו 

 

weding

תנאי שימוש באתר קייטרינג גורו

הנני מאשר ומתחייב, כי עם כניסתי ו/או שימוש באתר הנני מקבל על עצמי את כלל הכללים ההוראות וההנחיות המפורטים להלן, והנני מסכים לכלל תנאי השימוש ו/או החובות החלות על המשתמשים ו/או הגולשים לאתר, כפי שיהיו מעת לעת, ולרבות כפי שישונו במידת הצורך על ידי הנהלת האתר.

ידוע לי כי חברת נטמרקר החזקות בע"מ (להלן: "החברה") הנה בעלת אתר אינטרנט זה (להלן: "האתר"), וכי הנה בעלת מלוא הזכויות באתר בתכניו ובעיצובו, וכי לא יהיו למשתמש כל זכויות שהן באתר או בתכניו או בעיצובו.

1. כניסת משתמש לאתר הנה בגדר הרשאה בלבד להשתמש באתר ולפעול בהתאם לכללים ו/או הוראות ו/או הנחיות החברה בכל האמור בשימוש באתר ובתכניו
2. זכויות הבעלות באתר, כולל כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות בעיצובו בתכניו ו/או בכל מידע אחר המצוי באתר יוותרו בכל עת בבעלות החברה.
3. זכויות היוצרים בכל המידע המצוי באתר (להלן: "המידע"), לרבות טקסט, איורים, גרפיקה, צליל, קטעי גרפיקה, ישומי תוכנה, גרפים ותמונות הם רכושה של החברה. אין להעתיק או לפרסם ו/או להעביר בכל מידה מגנטית ו/או בכל מידה אחרת כל חלק מן המידע ללא הסכמתה המפורשת של החברה או בהתאם להיתרים מפורשים אשר יויעו באתר עצמו.
4. האתר והתוכן והמידע המופיע בו מוגנים ע"י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות והם מיועדים לשימוש פרטי בלבד ולא-מסחרי.
5. כל סימני המסחר מכל מן וסוג שהוא המצויים באתר הם סימני מסחר קנייניים של החברה. כל הסימנים האחרים המצויים באתר הם סימני מסחר קנייניים של בעליהם, בהתאמה. לא תיעשה כל פעולה העלולה לפגוע בזכויות הקניין על סימני המסחר.
6. המידע המופיע באתר הנו מידע פתוח וגלוי לציבור, והנם מועמדים לרשות הציבור כפי שהם, ומשכך אין החברה אחראית, במפורש או מכללא, לגבי נכונות כל מידע המופיע באתר,
לגבי כל מוצר, תוכנה או שירותים, שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור אלקטרוני מן האתר.
7. האתר הנו אתר פרסומי השוואתי, ואין החברה אחראית בכל אופן או צורה לאמיתות הפרסומים ו/או לטיב השירותים המוצעים ו/או מוצגים, והאחריות לטיב השירותים המוצעים ו/או מוצגים הנו על המפרסם בלבד.
8. החברה איננה ולא תהא אחראית לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם בשל השימוש במידע ו/או תכנים ו/או פרסומים אשר מפורסמים באתר; החברה אינה אחראית לטיב השירותים המוצעים ו/או מפורסמים על ידי המפרסמים ועל המשתמש באתר לבדוק היטב את טיב השירותים אותם הנו רוכש ו/או עושה בהם שימוש.
9. הייעוץ וההתאמה הטלפונים ו/או האישיים אשר ימסרו באמצעות יועצי האתר הנו ייעוץ כללי, אשר מטרתו להכווין את המשתמש לשירותי הסעדה ו'/או אירוח המתאימים את צרכיו; מטבע הדברים שירותי הכוונה אלו, הניתנים ללא תמורה, אינם מהווים תחליף לבדיקה ובירור סופיים שבין המשתמש לספק השירות, ואין החברה אחראית להתקשרות שבין המשתמש לבין ספק השירות ו/או להתאמת השירות ו/או טיבו ו/או הצלחת ארוע המשתמש.
10. כל הסתמכות של משתמש על כל תוכן, מידע, פרסומות, מוצרים, שירותים דעות ועמדות, וכן על ייעוץ טלפוני ו/או ייעוץ אחר המוצגים או המפורסמים באתר ו/או באתרים אליהם קיימת אפשרות הפניה, כאמור, לרבות במידע, תוכן, דעות ועמדות המוצגות או המפורסמות שם, נעשה על פי שיקול דעת המשתמש ועל אחריותו הבלעדית.
11. החברה איננה ולא תהא אחראית לגבי כל נזק לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או את הגישה לאתר ו/או לזמינות המידע באתר ו/או ליקויים בדרך העברתו
12. החברה איננה ולא תהא אחראית לגבי כל נזק ו/או הפסד בגין המלצות ו/או הבעת דיעה לגבי כל נושא שהוא, לרבות לא לעניין טיב השירותים המוצעים, איכותם, טיבם ו/או כל נושא אחר.
13. החברה אינה אחראית ו/או ערבה לאמינות ודיוק המידע המופיע באתר, ואיננה אחראית לכל מידע המופיע ו/או מתפרסם באתר ואין לראות בכל מידע במופיע באתר המלצה ו/או הבעת דיעה מכל מן וסוג שהוא בקשר לטיבם של השירותים המוצעים.
14. החברה איננה אחראית למודעות, לפרסומות ולתוכן המוצגים באתר, בכל צורה שהיא, אשר מאפשרים הפניה לאתרים מקוונים אחרים לרבות התוכן המוצג באתרים המקוונים האחרים ו/או לשימושיהם ו/או למטרותיהם.
15. החברה איננה אחראית למידע המתפרסם באתר על ידי המשתמשים בו, לרבות מהימנותו ו/או טיבו ו/או לכל תוצאה אשר תנבע כתוצאה משימוש במידע זה על ידי משתמש אחר.
16. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר ו/או בכללי השימוש בו, בכל עת מכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצידה.
17. האתר מכיל בתוכו מצביעים וקישורים אלקטרוניים (HIPERLINK) אל מקורות מידע או משאבים אחרים המצויים על אתרים אחרים במרחבי האינטרנט (להלן: "מקורות אחרים") ומהם. אין החברה אחראית לכל קישור כאמור, לטיבו או אפשרויות השימוש בו, וקישורים אלקטרוניים אל האתר וממנו אינם יכולים להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות, במפורש או מכללא, על ידי החברה לגבי אותם מקורות אחרים.
16. המשתמש מצהיר בזאת כי הוא מסכים ומתחייב לפעול בהתאם להוראות שימוש אשר החברה תפרסם ו/או בהתאם להוראות תקנון האתר כפי שיהא מעת לעת, והמשתמש מתחייב לעיין בתקנון האתר בכל כניסה לאתר; למען הסר ספק, החברה לא תדגיש את תיקוני התקנון.
17. החברה תהיה רשאית, על-פי שיקול דעתה הבלעדי, לחסום ו/או למנוע כניסת משתמש, בין מנוי ובין על פי זיהוי IP או כל זיהוי אחר, בכל מקרה בו החברה תהא סבורה כי המשתמש פעל ו/או פועל בדרך אשר יש בה משום הפרעה לאתר ו/או הפרה של הוראות התקנון.

18. אין החברה יכולה לפקח על כל המידע והודעה המועלים על האתר על ידי המשתמשים אחרים. בלי לגרוע מן האמור, החברה שומרת לעצמה את הזכות בכל עת למסור לאחרים כל מידע אשר ידרש ממנה על פי חוק, כמו גם על זכותה לערוך, להסיר ולסרב להעלות על האתר כל מידע והודעה שלפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה פוגע בעליל או מפר תנאי מתנאי הסכם זה.

19. החברה עורכת פיקוח שוטף על תכניי האתר ו/או אמרות בפורומים ו/או בקבוצות דיון, והחברה זכאית על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי להסיר כל אמרה ו/או פרסום מכל מן וסוג אשר יש בו, לפי שיקול דעתה המלא של החברה משום הפרה של הוראות תקנון זה ו/או הפרת הוראת כל דין.

20. החברה תהא רשאית לבצע כל שינוי באתר, לרבות על דרך גבית תשלום עבור שימוש באתר, והודעות על כל שינוי כאמור אינן חייבות בפרסום מראש.

21. החברה מפעילה מערך ייעוץ ועזרה למשתמש; עם מסירת פרטי דואר אלקטרוני ופרטים מזהים לצורך שיחה עם יועץ קייטרינג, מסכים בזאת המשמש מפורשות:

א. כי פרטיו האישיים אשר ימסרו באתר ישמרו וירשמו במאגרי המידע של החברה, וכי החברה תהא רשאית להעביר פרטים אישיים אלו ולעשות בהם שימוש לצורך מסחרי, והוראות חוק הגנת הפרטיות לא יחולו.

ב. כי נציג מטעם החברה ייצור קשר עם המשמש באמצעות הטלפון ו/או באמצעים מכוונים ו/או דואר אלקטרוני לצורך מתן שירותיי ייעוץ ו/או הכוונה בקשר לשירותים המפורסמים באתר, וכי העברת פרטים ו/או מסרונים ו/או פרסומת ו/או הודעות אלקטרוניות יהיו מותרות ומורשות, ואיסורי תיקון 40 לחוק התקשורת לא יחולו.

22. החברה פועלת במדינת ישראל בלבד, ובהתאם לדין הישראלי; הסכם זה יהיה כפוף לחוקי מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך העולה מהסכם זה תהיה נתונה לבית המשפט בתל אביב בלבד.

23. הנני מאשר בזאת כי קראתי את כל תנאי ההסכם המפורטים לעיל וכי השימוש במידע באתר יתבצע בהתאם לתנאים כאמור.

אודותינו

קייטרינג גורו קם בכדי להקל על לקוחות האתר בבחירת הקייטרינג המתאים לאירוע
החברה מיפתה את חברות הקייטרינג השונות בארץ ובחנה מספר חברות שונות לאספקת שירותי קייטרינג מובילים.

היום קל לבחור קייטרינג בעזרת יועץ הקייטרינג האישי של קייטרינג גורו.
כל מה שצריך לעשות זה למלא את פרטי האירוע ואת הצורך בקייטרינג והיועץ של החברה יעזור לכם בבחירת הקייטרינג המתאים.

השרות נעשה ללא תשלום וללא מחויבות.

קבל 3 הצעות מחיר

...